Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Łabądek

Ginekolog - Lublin

Polecane posty

Gość Ulllllllaaaaaa
Witam. Byłam z polecenia koleżanki wczoraj na wizycie u dr Kaczmarczyk. Atmosfa bardzo przyjemna, intymnie dyskretnie, zarówno w poczekalni jak i w gabinecie. Pani dr bardzo miła. Potwierdzam wszystkie opinie na jej temat. Pani dr pokazała mi na monitorze moje nadżerki i zaproponowała odpowiednie metody leczenia. Wszystko wytłumaczyła. Jestem przemile zaskoczona. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisssienkaa
????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wierna.Lublinianka
Wielki ukłon w stronę Pani Doktor Kaczmarczyk....cytologia bezbolesna....usg zrobione, (obraz z usg widziałam na dużym monitorze, przygotowanym specjalnie dla mnie), wszystko wytłumaczone, miła ciepła kobieta która SŁUCHA!!! Byłam u niej wczoraj i już wiem że będę jej wierną pacjentką ... i to wszystko dzięki Wam drogie Panie...dziękuje za pomoc w wyborze specjalisty...prawdziwego specjalisty...lekarz z powołania!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łabądek.
Cześć dziewczyny. Byłam w PROVIVO z waszego polecenia i jestem zachwycona. Atmosfra kameralna, Intymna, pani dr. Kaczmarczyk, sympatyczna, delikatna. Nawet mój mąż zachwycony, w poczekalni oglądał sobie telewizję siedząc na wygodnej kanapie, pod moją nieobecność. Tak powinna wyglądać opieka medyczna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kass99
A ile kosztuje wizyta w provivo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarach_perke
hej, a ja polecam Panią dr Anetę Adamiak-Godlewską. Wspaniała, młoda, sympatyczna pani dr. Mozecie sobie poczytać w necie opinie o niej. Prowadziła moją ciązę i gorąco ją polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzikzzzzzzzz
Ja w PROVIVO płacę 80 zł za wizytę i jestem bardzo zadowolona z opieki. Polecam, chociaż ostatnio jest tyle chętnych, że czasami ciężko się zarejestrować na bliski termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kass99
Ok. Dziękuje za info;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nickxxxd
Niestety nie jestem do końca zadowolona z wizyt u Dr. A. Godlewskiej. Niby wszystko ok ale lubię wiedzieć co mi dolega, a Pani doktor nie informuje o wszystkim.Musiałam dopytywać i "na siłę wyciągać" co oznacza to a co tamto. Również podczas ciąży nie zleciła mi wszystkich badań.... Dużo rzeczy bagatelizuje. Udaje,że poród naturalny nie boli w rozmowie z przyszłą matką- nie tego oczekuję po lekarzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zabcia82
Dziewczyny dajcie jakieś namiary żeby umówić się na wizytę do dr Kaczmarczyk. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Annia
tel:607287912 teraz możesz sie zarejestrować do dr Kaczmarczyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zabcia82
Dzięki Ania, ale juz zdobylam numer, byłam nawet na wizycie, było tak jak piszą w necie. Polecam jak ktoś nie jest jeszcze zdecydowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaa11
witam. potrzebuje w miare taniego ginekologa tylko na przepisanie tabletek antykoncepcyjnych ... to bedzie moja pierwsza wizyta. prosze o propozycje . pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana_tematem__
Wiecie może gdzie w lublinie można zrobić wymaz z pochwy i ile to kosztuje ? Myślałam że wszędzie można ale z mojej przychodni mnie odesłali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merci:-)
W PROVIVO na Jutrzenki wymaz kosztuje coś około 40 zł ale lepiej zadzwoń i się zapytaj bo niejestem pewna do końca. Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana_tematem__
Merci, ale to jest zwykły posiew czy z antybiogramem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merci:-)
Ja robiłam z antybiogramem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana_tematem__
Merci, a w cenę 40 zł jest też wliczone pobranie wymazu przez lekarza/pielęgniarkę, czy może żeby ktoś mi pobrał wymaz muszę się zarejestrować na normalną wizytę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merci:-)
Nie na sam wymaz 40 zł. Nie musisz mieć wizyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana_tematem__
Ale wymaz pobierze mi ktoś fachowo przeszkolony ? Pytam bo kiedyś ze zgrozą czytałam wypowiedzi kobiet które dostały pałeczki ( czy jak tam to się fachowo nazywa ) i musiały sobie same pobierać w toalecie w przychodni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merci:-)
Lekarz pobiera wymaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenakocha bena
Dziewczyny, a jak to jest w PROVIVO? Dzwonie, rejestruje sie do lekarza i mowie przez tel ze chce cytologie ? Placi się przy wejsciu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agus129258
Ponawiam pytanie, gdzie mogę znaleźć dobrego ginekologa w Lublinie, u którego wizyty są BEZPŁATNE (na ubezpieczenie) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanniaa
W Provivo płaciłam po wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Czy ktoś się orientuje czy dr Arkadiusz Krzyżanowski pracuje w jakimś szpitalu? i czy można prosic o znieczulenie za odpłatą w czasie porodu i gdzie najlepiej, u jakiego lekarza, chodzi mi o Lublin. Proszę o odpowiedź :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monialiska
Drogie Lublinianki! Wie ktoś gdzie 'od ręki' mogę wykonać posiew? Zależy mi na czasie, wiem że w Luxmedzie póki co zawiesili badanie do odwołania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale przeciez
agatioszka Krzyżanowski pracuje chyba na Staszica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanija
Hej moze mi ktos powiedziec cos o dr ewa wozniakowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agggss
A Dla mnie najlepszy jest Szymański. Lekarz z powołania, doskonale operuje. Polecam go z czystym sercem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×