Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Łabądek

Ginekolog - Lublin

Polecane posty

hej, ja polecam ginekolog Urszule Gasowka z Luxmedu. Przyjmuje prywarnie i na fundusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina92lbn
hej mam pytanie Jaka jest wasza opinia na temat doktora Czekierdowskiego ? poleciła mi go koleżanka ale jedna opinia to dla mnie za mało proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 34...
czekierdowski-- :D biznesmen, dorobkiewicz ale ma niesamowite gadane, inteligentnt strasznie, potrafi zaimponować ;) umie rozmawiac z kobietami i robić wrażenie Co do umiejętności - ma takl samo wiele sukcesów co wpadek :O - operuje, robi usg, ma doświadczenie ale wpadł w rutyne i nosi się za wysoko i czasem zapomin aże leczy ludzi...potrafi byc chamski, nietaktowny. oczywiście nie zapomina nigdy (!) o kasie! :D to jest jego cel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 34...
ale spróbuj - babki go uwielbiaja - co widac powuypełnionej poczekalni.......... :) Zły nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina92lbn
dzięki za wyczerpującą odpowiedź a ty do niego chodziłaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upuppupuii
hmmm.... tak ale znam go tez z innych źródeł - szpital, pielęgniarki itd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina92lbn
mi chodzi o to czy może mnie do siebie zrazić bo do tej pory kilku lekarzy mnie do siebie zraziło a wolałabym mieć jednak jakiegoś stałego do którego będę chodzić, a nie raz do jednego raz do innego no i powiedzcie czy jest sens iść do niego czy sobie darować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propos Czekierdowskiego- facet ok ale po pierwsze drogi, pod drugie zależy mu głównie na ksaie, ale są też "za": rzeczowy, potrafi "przyśpieszyć" operację. Wizyta gdy dzieje się coś złego-ok ale ciąży nie chciałabym u niego prowadzić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina92lbn
a ile tak orientacyjnie bierze za wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ad va
ok. 120 zł jakies dwa lata temu... teraz nei wiem usg tez od 120 zł do.... uuu :D pewnie i ze 400 jak ciąża :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina92lbn
szczerze powiedziawszy teraz mam mieszane uczucia co do tego lekarza, ale dziękuję za wszystkie odpowiedzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja chodzę do Luxmedu do ginekologa. Mają najlepszych w województwie. Czy to USG czy wizyta, ostatnio na wizycie byłam u dr Sawy i jestem zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chodzę do tego centrum i jestem bardzo zadowolona. Ostatnio była w galerii ZONE i mają naprawdę fajna placówkę. Niby niewielka, ale wszystko na miejscu. badania zrobiłam od razu po wizycie, a po południu miałam już wyniki:) Na wizyty chodzę do Pani Wesołowskiej-Prystupy i jestem bardzo zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram Magdę Sowę. Oprócz tego że wszystkie medyczne sprawy da się załatwić to placówka jest bardzo nowoczesna i przystosowana dla każdej osoby. Niezależnie od wieku czy też różnego rodzaju choroby osoby. Winda, duży parking- największe zalety i do tego super kompetentni lekarze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpowiedź do paulina92lbn mam pytanie Jaka jest wasza opinia na temat doktora Czekierdowskiego ? NIE POLECAM - wręcz odradzam! Wdowiak i Czekierdowski to lekarze którzy mają bardzo wiele do zarzucenia. NIe ciesza się dobra opinią. kto był ten wie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja polecam dr
RADOMYSKIEGO. w googlach znajdziecie kontakt, na fundusz i prywatnie, na fundusz sa szybciutkie terminy ale najwazniejsze ze to wspanialy fachowiec@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do dr Czekierdowskiego wystarczy poczytać opinie na znanym lekarzu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do luxmedu chodziłam do dr chołubka. prowadził moja ciąże i byłam bardzo zadowolona. każde usg było bardzo szczegółowe, bieżące badania, wszystko pod kontrolą:) Teraz dbam o mojego maluszka u innych specjalistów i też w luxmedzie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można podsumować ,jeżeli chodzi o Lublin i ginekologów to tylko w Luxmedzie :) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Luxmedzie są wizyty prywatne jak i funduszowe. Wystarczy tylko zadzwonić i się zapisać , skierowanie do ginekologa nie jest wymagane. A co do usg to także ze skierowaniem można wykonać - usg musi być z przychodni która ma umowę z luxmedem. Na wizyty terminy są troszkę dłuższe niż na usg ( te są z dnia nadzień).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skąd masz te informację, byłaś kiedyś? kto na NFZ przyjmuje? chciałabym do kobiety. wogole to niedawno dowiedziałam sie ze bede mama i chciałabym ostrożnie z lekarzami czytając opinie innych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na fundusz w luxmedzie przyjmuje pani dr Gąsowska i dr Gawlik. Obie są bardzo sympatyczne ale ja bym poleciła Panią dr Gąsowską Urszule. Lekarz prowadzi ciąże . Kiedyś chodziłam do Pani doktor z różnego rodzaju kobiecymi sprawami i zawsze pomogła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elvi88
Polecam Wiktora. Miły starszy Pan.. Nie jest zbyt rozmowny ale rodziłam u niego córeczke w 2009 i jestem b, zadowolona. Ze względu na odległośc do szpitala połozył mnie wczesniej i wywołali tam mi poród. Jest on na krasnickich ordynatorem wiec na usg wysyła do szpitala za darmo. tylko wizya w luxmedzie kosztuje 100zł i przyjmuje tylko o ile pamietam w czw. Jest on bardzo dokładny,czasem az za bardzo. ale w szpitalu przy porodzie jestes b. dobrze traktowana jako pacjentka tego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra_mama
Ja również byłam u profesora Wiktora. jestem zadowolona z każdej wizyty. fakt, lekarz starszy ale bardzo miły i uprzejmy. koszt wizyty odzwierciedla kompetencje lekarza. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko nie czekierdowski...
żeruje na Tobie i Twoich pieniądzach. pacjentki traktuje przedmiotowo, a gadane to ma mój mąż - -rozumiem, że też może przyjmować w takim razie zapraszam! zniżka 10% - śmieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamcia:)
Ja też u niego byłam. Pierwsza ciąża do tego bliźniacza, a stress... którego specjalistę wybrać?! Nie żałuję. Byłam w Luxmedzie. Badanie u dr Błażukiewicza jest sprawne i bezstresowe:) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsuok
a ja polecam dr Kozdre to kobieta, bardzo taktowna z ogromna wiedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstydliwa do upsouk
dr Kozdra? w jakim wieku jest ta kobieta i gdzie przyjmuje? żadko chodzę do ginekologa bo nie mam stalego wybranego, zreszta starsza kobieta juz nie czuje sie tak komfortowo:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodka mama
Witam , chciałabym się od Was dowiedzieć o naprawde dobrego lekarza, specjalistę od patologii ciąży który mógłby się mną zająć aż do porodu. Interesuje mnie bezpłatnie wiadomo że nikt dziś nie ma dużo kasy , ale z ćhecią też poczytam o lekarzach płatnych-na dziecku i zdrowiu nie można oszczedzać . Zależy mi o naprawde sprawdzonych położnikach jestem cukrzykiem insulinozależnym i ciąża musi być pod kontrolą dobrych lekarzy. Z góry dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×