Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Łabądek

Ginekolog - Lublin

Polecane posty

Gość gość
Polecam Najlepszych specjalistów ginekologów z Pure Clinic ,grupa lekarzy ,która dba o prawidłowy rozwój naszych pociech ,już od pierwszych dni ich życia serdecznie zapraszam do zapoznania się z ich ofertą http://pc-ginekolog.pl/usg-ginekolog-lublin/ Droga Męczenników Majdanka 181, Lublin, Poland Telefon: 697 614 301 81 477 57 96

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nieśmiały
Ja pierwszy raz byłam u Pana dr Pawła Skorupskiego. Super gość zbadał, uspokoił mega miły i delikatny. Autentycznie polecam a Pan Wróbel jak dla mnie przereklamowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam odnośnie dr Skorupskiego. Dr Wróbel też jest w porządku. Ma poczucie humoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam pani doktor Haliny Proll.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam u dr Proll z córką. Zmarnowane pieniądze. Pani sugerowana, że wymyślam córce chorobę. Od niechcenia dala skierowanie na badanie. Okazało się , że córka ma infekcje. Z wynikiem poszłam juz gdzie indziej. Osobiście nie polecam. W dodatku bardzo niesympatyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znalazłam normalnego ginekologa na znany lekarz jak chciałam tabletki antykoncepcyjne, masz tam od razu zaznaczone czy lekarz się tym zajmuje czy nie i to jest wygodne, bez problemu wypisał receptę na vines i biorę je do dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodze do ginekologa do przychodni https://www.plusmedic.pl/. Jestem bardzo zadowolona, bo widać, że ma doświadczenie i odpowiednie podejście do pacjentki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćupil
Wszędzie te reklamy. Ja Mam swoją ulubioną profesor. I tak bardzo ciężko się do niej dostać prywatnie, to nawet nie będę pisać kto to. Tyle mamy przychodni na NFZ. Kiedy człowiek, który idzie na NFZ będzie traktowany normalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny, temat już był ale chciałabym usłyszeć "świeższe" rekomendacje. Mam uporczywą, krwawiącą nadżerkę (zawsze po stosunku i dość obficie), która była już leczona farmakologicznie ale to niestety nic nie dało. Moja dotychczasowa pani ginekolog jest bardzo przezorna i uważa, że nie wskazane jest stosowanie dłuższego leczenia globułkami i nie poleca również zabiegów bo jej zdaniem to może wpłynąć na problemy z utrzymaniem ciąży. Stąd moje pytanie do osób które poddały się wypalniu czy wymrażaniu przed zajsciem w ciąże z kim się kosultowałyście i czy zabieg wpłynął jakoś na przebieg ciąży ? Z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypalanie czy tam wymrażanie trwa minutę, nie leczyłam się farmakologicznie, od razu zdecydowałam się na pozbycie tego. Na nic nie wpłynęło. Chodziłam do dr Kota, teraz przyjmuje w Lubartowie i w provita w Lublinie prywatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki za podpowiedz :) a kliknelam "zglos" przez pomylke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anitta

Ja chodzę do pani doktor Elżbiety Poniedziałek-Czajkowskiej z Lublina z OptimaMed i bardzo dobrze oceniam tę specjalistkę. Ne tylko jest to dobry lekarz ale i miły, pomocny człowiek. Ma czas dla pacjentek, słucha i doradza, dobrze się tam czuję na wizytach a wiadomo ze nie u każdego lekarza tak to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×