Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Łabądek

Ginekolog - Lublin

Polecane posty

Gość gość
Był ktoś w center med? Słyszałam, że podobno mają tam jakieś usługi dla studentów... Wie ktoś coś więcej na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy mówi Wam coś dr Piotr Olcha? od dwóch lat staram się zajść w ciążę, czy w tych sprawach może pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś wie może w jakie dni przyjmuje dr Kaczmarczyk? No i jaka jest cena wizyty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
google nie gryzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marita2
jeśli chodzi o starania o dziecko to może zorientuj się jak wygląda leczenie w klinikach - w Lublinie słyszałam dobre opinie o Ovum i Ab Ovo, mają wysoka skutecznośc ivf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś się orientuje ile kosztuje wizyta w prywatnym gabinecie u dr Grzegorza Pietrasa na ul. Dembowskiego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam u dr Kaczmarczyk. Poszłam do niej kierując się opiniami zamieszczonymi na tym forum. Muszę jednak przyznać, że nie jestem zbyt zadowolona z wizyt. Dużo informacji trzeba z niej wyciągać.. Nie panuje tam też atmosfera, jak to wcześniej zostało wspomniane, jak na rozmowie z przyjaciółką. Raczej jest "sztywno". Byłam wcześniej u innych ginekologów, także u ginekologów-mężczyzn, i wiem, że może być milej i znośniej. Poza tym potraktowała mnie protekcjonalnie. Nie pisałabym tego, gdybym była na jednej wizycie. Wiadomo, każdemu może się przydarzyć gorszy dzień i różne sytuacje. Jednak to samo powtarzało się na każdej wizycie. Nie chodzę już do pani dr i kontynuuję szukanie dobrego ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Czy wiecie ile kosztuje wizyta u dr Kaczmarczyk w Provivo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w provivo 140 zapłaciłam z usg, ale nie polecam, bo mnie też potraktowała, jak zło konieczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja także nie polecam dr Kaczmarczyk, te chwalące komentarze są mocno przesadzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yaszka
ja również słyszałam pozytywy nt dr Haratyma Ireneusza. W Luxmedzie chyba nie ma większych problemów żeby sie dostać. Nie wiem jak na oddziale bo zależało mi na czasie. A co sądzicie o dr Skrzypczak chyba Wanda? Patologia Noworodków na lubartowskiej. Ma któraś z Was opinie na jej temat? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam dr Kaczmarczyk. Pochlebne opinie na jej temat widać, że są pisane przez jedną osobę- reklama. Sama byłam u niej prywatnie w Provivo. Badanie szybkie i nie dbałe, cała wizyta max 5min, nawet nie dało się jej zpaytać o nic. Widać, że nie wykazywała nawet chęc***omocy. odradzam, stracony czas i pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam wiadomość do Piroxeni. Proszę najpierw się udać do p. Kaczmarczyk i doświadczyć wizyty na własnej skórze. Jest to najlepszy lekarz u jakiegokolwiek byłam a odwiedziłam już wielu. Insynuacje, że Pani Doktor sama pisze sobie opinie jest po prostu śmieszna. W przeciwieństwie do innych lekarzy nie musi się do tego posuwać, gdyż ma zadowolone i wierne pacjentki. Gdyby miała problem z ich ilością to nie byłoby ich tyle w poczekalni. Podsumowując, zanim coś się napisze może warto wcześniej sprawdzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ciekawe skąd jednak negatywne komentarze? jak widac nie jest taka doskonała i każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie, a reklama jest nachalna i moim zdaniem pisana przez jedną i tą samą osobę. I jedna ważna rzecz- dobry lekarz nie musi się uciekac do tak żenujących praktyk "Pani Doktor" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pacjentka pani dr
Na tym forum widać że konkurencja pani dr. Kaczmarczyk dość mocno się angażuje ostatnio. Jestem pacjentką pani dr i nigdy wizyta nie trwała krócej niż 5 minut, potwierdzam wszystkie pozytywne opnie. Negatywne opnie są pisane przez osoby które nie doświadczyły konfrontacji z Panią dr. Wystarczy porozmawiać na korytarzu w rejestracji z innymi pacjentkami aby zrozumieć ze te negatywne wypowiedzi pochodzą od osób które nigdy nie były w gabinecie i nawet nie wiedzą ile kosztuje usg. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam wszystkie pozytywne wypowiedzi na temat dr Kaczmarczyk. Nikogo nie zbywa, jest skrupulatna i dokładna, zainteresowana pacjentem,cierpliwie odpowiada na pytania, bez pośpiechu, czuję że wreszcie trafiłam w dobre ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam dr Haratyma, chodziłam do niego kilka lat prywatnie i o ile na poczatku wykazywał zainteresowanie pacjentką, z biegiem czasu zauważyłam coraz bardziej olewczy stosunek. Fakt jest bardzo delikatny w badaniu, polecam jedynie na pierwszą wizytę, ale nie gdy dzieje się coś poważnego czy do prowadzenia ciąży. Wizyty na nfz trwają kilka minut. Polecam natomiast dr Pawlosa, wspaniale wszystko tłumaczy, przeprowadza dokładny wywiad, czasami żartuje i poświęca tyle czasu pacjentce ile potrzeba. Lekarz z powołania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli chodzi o dr Kaczmarczyk to od kilku miesięcy leczę się u niej na niepłodność i mam mieszane odczucia. Zdecydowałam się na wizytę przez pozytywne opinie na jej temat. Pani jest miła konkretna ale zdystansowana do pacjenta. Zleca dużo badań - to plus. minus ceny! ostatnio miałam robioną drożność i koszt 500 zl. a jak później się dowiedziałam moja koleżanka chodzi do putowskiego i wizyty są w podobnych cenach a drożność zleca na NFZ do siebie do szpitala. Minus Pani z recepcji, niemiła, zapomina oddać wyniki, trzeba przy niej się nastać by coś uzyskać no i siedzi i stuka w klawiaturę i się cieszy sama do siebie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w Ovum za HSG płaciłam 550zł 2 lata temu, niestety drogie te badania :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AjaBu
Dr Kaczmarczyk jest niewątpliwie bardzo dobra.... w pisaniu własnoręcznie postów na swój temat. Jeśli ktoś nie wierzy of course może spróbować ale zapewniam ze nie warto.... Czeka tylko na kase. Nie zainteresowana pacjentką. Wszytko byle sybko byle jak... i ta autoraklama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wczoraj chciałam sie zarejestrować do dr Kaczmarczyk ale terminy dopiero w kwietniu wiec muszę szukać innego ginekologa :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podpowiedź
Polecam dr Andrzeja Kalisza, bardzo dobry ginekolog, mi 3 lata temu zrobił operacje z powodu nietrzymania moczu, po której jest dużo lepiej, ponadto człowiek wysokiej kultury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada_27
prosze Was o pomoc w ocenie dr Darmochwał-Kolarz. Czy faktycznie jest pomocna przy staraniu się o dziecko? Co jeśli doszło do poronień? Słyszałam mnóstwo dobrych opini na jej temat, ale nie doszukałam się wątku tutaj. Czy ktoś może mi pomóc? Widzę ze przyjmuje w Luxmedzie i nie ma większych problemów z zapisem wiec czekam tylko na jakieś potwierdzające opinie. Dziękuję z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, ja mogę śmiało polecić prof. Darmochwał-Kolarz. Po pierwsze bardzo miła i komunikatywna kobieta, po drugie bardzo duży zakres wiedzy. Nie wiem ile ma lat stażu, ale ma przeogromne doświadczenie i pewność siebie. Wyszła spod skrzydeł dr Leszczyńskiej. W moim przypadku bardzo pomogła. Badania i wizyty pomogły postawić diagnozę, dzięki której dziś mogę cieszyć się małym serduszkiem w naszym domu :) Dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwaja
Z czystym sercem polecam dr A. Wróbla. Przyjemny człowiek. Nigdy nie zostałam potraktowana przez niego niegodnie. Ja akurat chodzę do niego od 2 lat. Teraz zaczęłam planować ciążę. I myślę że się uda (mimo że lekarze róznie mówili..) a Pan Wróbel szczerze mnie w tym wspiera- zarówno z ludzkiego jak i lekarskiego punktu widzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam Lek. Macieja Paszkowskiego Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 4 w Lublinie ul. Jaczewskiego 8, Lublin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem pacjentka Pani dr Kaczmarczyk od wielu miesiecy i z czystym sercem moge ja wam polecic. Jest bardzo kompetentna, odpowiada na wszystkie pytania a co najwazniejsze kazdą pacjentkę traktuj***ardzo indywidualnie. Przyjemna atmosfera, Panie w rejstracji bardzo miłe, a odwiedziłam już kilka prywatnych placówek i nie raz zostałam potraktowana w sposob nieprzyjemny. Duzy plus za całokształt. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
swietny- dr Wdowiak Artur, ginekolog z bialewj listy, zajmuje sie tez leczeniem niepłodnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Doktora Wróbla- lekarza z dobrym sercem. Od kilku miesięcy chodzę do niego ponieważ mam problemy z obfitymi miesiączkami. Walczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×