Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Łabądek

Ginekolog - Lublin

Polecane posty

Gość ess30
polecam : dr krzyżanowski, swatowski i robak, wszyscy ze staszica, ale przyjmują tylko prywatnie w luxmedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam. Może ktoras z Was mi doradzi... chcialabym tylko recepte na escapelle. tabletke juz wzielam tylko musze doniesc recepte, niekoniecznie chcialabym placic ale moge tak do 50 zl. Kogo i gdzie polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zizi.
Witam, chciałabym dowiedzieć się gdzie mogę znaleźć dobrego ginekologa, u którego wizyty są BEZPŁATNE (na ubezpieczenie) ? Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zizi.
zapomniałam dodać - w Lublinie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleAga91
Czy wiecie ile kosztuje wizyta u doktora Skorupskiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbarelllla
dr Krzyżanowski (wspomniany powyżej) również polecam, chodzę do niego od początku ciąży; jedyne co mi nie pasuje, to to, ze za dużo sobie żartuje i niektóre pytania traktuje niepoważnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddszxzx
byle nie osinska :o przez 2 lata lazenia co 6 miesiecy nie zauwazyla jak mi wielgachna nadzera urosla :o trzyba bylo wymrazać- oczywiscie u innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooo ludziieeee
dobry jest romanowsky

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, może są na kafe dziewczyny z Lublina które polecą mi dobrego ginekologa-endokrynologa z Lublina, mam problemy z @ i zajściem w ciąże, a do tego jeszcze nadmierne owłosienie, próbowałam się leczyć do tej pory ale bezskutecznie, zastanawiałam się nad prof Jakowickim.... Może ktoś mi doradzi jakiegoś dobrego lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ku przestrodze
ostrzegam przed "doktorem" Wożniakiem przyjmuje na Zana totalna porażka moją siostrę zostawił przed porodem! przestał odbierac telefon mimo iz byla na 5 platnych wizytach 150zł za 1 nie zalatwil jej lozka w szpitalu (gdzie podobno mialo byc bez problemu) szpital ja odeslal a doktor nawet sie nie pofatygowal!!!! nie zycze nikomu a w szczegolnosci kobiecie ktora rodzi 1 raz jak bylo z moja siostra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam prof Jakowickiego, byłam u niego w Luxmedzie. Jest naprawdę bardzo dobrym specjalistą. Nie ma co się zastanawiac tylko iść jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASIA ))))
A czy ktoś słyszał coś o Czajkowskiej- Poniedziałek bo wybieram się do niej a nie wiem czy warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bogusław drozd - sanitas umówiłam się na wizytę ale po mich złych doświadczeniach z marianem górczyńskim również z sanitasu mam pewne obawy przed wizyta a wiadomo w rejestracji nic ci nie powiedzą ale zakładam ze jeśli do lekarza jest przynajmniej miesiąc kolejki to znaczy ze nie jest najgorszy bo ktoś tam do niego chodzi. do górczyńskiego na wizytę umówiłam się praktycznie z dnia na dzień, bo nikt do niego nie chce chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkel2223
Drogie Panie, polećcie mi jakąś miłą Panią ginekolog w Lublinie dla mojej babci która nigdy nie odwiedziła lekarza tej specjalności a ma 80 lat. Musi być wyrozumiała i cierpliwa. Pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia409
Prof.nadz.dr hab.n.med. marek Sikorski! Bardzo dobry ginekolog-położnik, dokładny, miły i podchodzący do swojej pracy z sercem i starannością naprawdę polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna F.
Polecam dr Kaczmarczyk. Umówiłam się dziś po raz pierwszy z panią doktor. Naprawdę polecam. Wcześniej chodziłam do innego bardzo dobrego lubelskiego specjalisty, któremu niestety brakowało kilku cech, które ma właśnie pani doktor. Można porozmawiać na wszystkie tematy, bez skrępowania. Badania wykonane delikatnie i dokładnie, bez pośpiechu. Twój czas na wizytę w pełni poświęca Tobie. Można dzwonić w każdej chwili jeśli tylko pojawi się jakiś problem. Dr przyjmuje w Provivo na Jutrzenki. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta D.
Ja również polecam Marlenę Kaczmarczyk: profesjonalna w każdym calu, spokojna, zawsze znajdzie czas dla pacjenta, zawsze w sposób przystępny, fachowy i uspokająjący wytłumaczy wszelkie wątpliwości, pytania. Jest przezorna, sprawdza wszelkie diagnozy i postępowanie. Przy tym, co pewnie najważniejsze, jest zaangażowana w każdego pacjenta i przede wszystkim bardzo ciepła. Widać, że praca to Jej powołanie, a pomaganie małym ludziom zobaczyć świat sprawia Jej największą satysfakcję. Prowadziła moją ciążę, odbierała poród, pomogła przed i po operacji (cc ze względów medycznych), nawet kosztem czasu wolnego - tego lekarza mogę polecić z czystym sercem każdej kobiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna B
Witam u mnie też Pani Dr Kaczmarczyk zmieniła moje zdanie o ginekologach... Do tej pory trafiałam do panów, którzy w sposób bardzo drastyczny, niedelikatny, wrecz brutalny podchodzili do tematu. Na Pania Dr trafiłam przypadkiem, prowadziła moją ciążę, jej wskazówki byly bardzo przydatne, do tego miała bardzo pozytywne podejście! poleciłabym tą Panią nawet własnemu dziecku, przyjacielowi oraz każdemu, kto kiedykolwiek miał opory przed pójsciem do ginekologa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ioujgtrfhyuiop[;okihjgfchjkl;
aha, srutututu nie wiem jaka jest ta pani doktor, ale 3 powyzsze posty pisala jedna osoba :P az razi po oczach taka "promocja"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SORKI ALE
Nie zgodzę z Tobą. jest Przemiła Pani, delikatna, subtelna, opiekuńcza, cierpliwa, nie żałuje badań, wizyta trwa tak długo jak trzeba, nie śpieszy się. Pani Doktor prowadziła moją całą ciążę, wizyty u niej to była przyjemność, znikał stres i skrępowanie. Niepokojące objawy traktowała bardzo poważnie, organizowała konsultacje u innych specjalistów w celu wykluczenia zagrożenia. Super, naprawdę polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiula1987
Byłam wczoraj u dr Kaczmarczyk w PROVIVO i również jestem mile zaskoczona. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbarellla
A wiecie co , ja się zarejestruje do dr. Kaczmarczyk,podziele się swoją opinią i sprawdzę czy warto być pod jej opieką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleAga91
Ja też się zapisze na wizytę. Do zobaczenia w poradni :-) pozdrawiam forumowiczów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleAga91
Witam. Byłam u dr Kaczmarczyk i co mi przychodzi do na myśli. Rzeczywiście , miła, delikatna, kontaktowa, rozluźniona atmosfera, sprawia wrażenie kompetentnej. Zobaczymy jak ułoży się nasza współpraca. Na razie jestem na tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziemowitka
Siemanko wszystkim forumowiczkom. Ja od kilku lat jestem pod opieka dr Puchalskiej Agnieszki. Kompetentna , uprzejma, życzliwa. Umie się odnaleźć w trudnych sytuacjach. Pani dr przyjmuje w Provivo ul Jutrzenki 10/6A. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbarellla
Byłam i Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani doktor Kaczmarczyk jest niesamowicie uprzejma i życzliwa. Ma czas dla pacjenta. Wysłucha, doradzi. Na samym początku wizyty, kiedy to człowiek sie troszku denerwuje, potrafi rozładowac atmosfere. Bada bardzo delikatnie. Kiedyś jeden lekarz mnie tak zbadał, że nie mogłam chodzić, a Pani doktor Kaczmarczyk jest bardzo delikatna. Naprawde polecam tego ginekologa. Najlepszy u jakiego w życiu byłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgosia111
Cześć dziewczyny. Mam 17 lat i Byłam na pierwszej wizycie dr Kaczmarczyk. Polecam wszystkim dziewczynom które, jak ja, zawsze obawiały się wizyty u ginekologa, a zwłaszcza faceta-ginekologa. Teraz będę pod stałą kontrolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, Polecam wszystkim Dr Cezarego Szymańskiego. Dr Szymański przepisał mi tabletki po 2,50 za miesięczne opakowanie. Stosuję je już trzy miesiące. Jestem bardzo zadowolona, czuję się dobrze, żadnych objawów ubocznych. Dr Szymański przyjmuje prywatnie w gabinecie w Lublinie przy ulicy Dubois 9, blisko miasteczka uniwersyteckiego, 10 minut spacerkiem, naprzeciwko kawiarni Księżycowa. Rejestruję się telefonicznie i przychodzę na umówioną godzinę, bez żadnego czekania. Doktor ma swoją stronę w internecie: http://www.ginekolog-lublin.pl Sylwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vsvdf11234
Sylwia jesteś córka czy siostrą, a może samym dr Szymańskim. Przecież to typowa reklama, a nie opinia. Byłam u dr Szymańskiego i wcale nie jest dobrym lekarzem. Może jest dobry ale w marketingu i reklamowaniu siebie. Dobry specjalista nie robi sobie strony www bo pacjentki same znajdą fachowca drogą pantoflową i z polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwaSad70
Ciepła, sympatyczna, delikatna podczas badania. Odpowiada na wszystkie pytania z profesjonalizmem. Zleca konieczne badania.Tto moja opinia o dr Kaczmaczyk po kilku wizytach. Gorąco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×