Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Łabądek

Ginekolog - Lublin

Polecane posty

Gość OliViaKaczoRrr
W Luxmedzie poradnia ginekologiczna jest najlepsza. Chodziłam z różnymi problemami do lekarzy własnie tam i zawsze miałam udzieloną właściwą pomoc. Dr Swatowski jest najlepszy, ale mimo wszystko inni też bardzo fajni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam, Luxmed jest całkiem ok. Ale jeżeli chcemy iść na nfz to polecam andrzeja wróbla z polikliniki na jaczewskiego. Jest bardzo w porzadku i uważam że się zna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki dziewczyny za dobre polecenie! Byłam u Wróbla no i rzeczywiście bardzo fajny gość. No i zna sie na rzeczy. Nie ma tez uprzedzeń do tabletek. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wisze że już nas sporo tutaj mówiło o Wróblu. Mogę tylko dodać, że sama rzeczywiście polecam. Dobry lekarz, prawdziwy fachowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Dr Torres, która przyjmuje na Jaczewskiego, Pogodnej czy w przychodni akademickiej na Langiewicza 6A. Jest młoda, koło 30-stki. Dobry kontakt z pacjentem, wszystko dokładnie wytłumaczy. Polecam wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gieniusza1988
Nie wiem czy już tu była mowa o nim, ale ja polecam dr Wróbla. Ma bardzo dobry kontakt z pacjentem. W Lublinie przyjmuje w szpitalu na jaczewskiego. Ja osobiscie chodze do niego prywatnie do Łukowa. Facet na miejscu. Nie obawiam się nigdy tego co powie bo widać że traktuje poważnie swój zawód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iron009
proszę wstrzymajcie się z autopromocją dr Wróbla. Zbyt nachalne promowanie oddziałuje w druga stronę. Takie komentarze nie mają żadnej wartości. Ktoś się chyba pogubił w ilości ocen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ak dla mnie doktor Wdowiak jest najlepszy jak do tej pory, w moim przypadku działal skutecznie bo zlecił wszystkie badania, kiedy podejrzewał, że częste infekcje są już zbyt podejrzane, poprzedni lekarz tylko wypisywał kolejne globulki które pomagały na krótką metę, teraz z kolei robie badania bakteriologiczne i mam nadzieje, że bedzie ok :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tenczyten
Ej, ale o co chodzi? Nie mogą pisać różne osoby odnośnie jednego lekarza? Ja chciałam napisać o wdowiaku a teraz to się boje że jeszcze ktoś mi uwage zwróci:D nieważne- dobry lekarz. AAAMEEENNN :D do wróbla niestety nie chodziłam wiec sie nie wypowiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wracając do tematu doktor Kaczmarczyk...również nie polecam Pani Doktor. brak jakiejkolwiek normalnej rozmowy, protekcjonalizm I byly szybciej I wiecej wyrwac. NIE POLECAM! Byłam dwa razy I tylko straciłam czas I pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteriankazpasja
Jak widać również prywatni specjaliści potrafią napsuć krwi – to straszne. Ja jestem zapisana w http://www.ovea.com.pl/ i ta opieka ginekologiczna mi odpowiada. Byłam u nich w szkole rodzenia i potem już zostałam ich pacjentką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc0192
Polecam poradnie ginekologiczną z centrum emdcyznego luxmed. Mają wielu bardzo dobrych specjalistów zarówno od prowadzenia ciąży jak i badąń usg. 2 ciąże mam prowadozne przez lekarzy z luxmedu i pewnie w 3 również do nich sie udam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaala34
Wiadomo, że najlepiej chodzić do ginekologa prywatnie. Ci, którzy przyjmują w państwowych zozach to normalnie dramat jest. Ja teraz chodze do doktora Grzegorza Polaka, pracuje w ab ovo. Mam normalną opiekę i normalnego lekarza, a nie personę, która traktuje pacjentów, jak zło konieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy może mi ktoś powiedzieć cos więcej o pani dr. Halinie Proll? Czy w swoim gabinecie na Chopina robi od razu usg i cytologie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chodzę do doktora Wójcika, najpierw chodziłam do polikliniki, a teraz prywatnie, bo przyjmuje popołudniu i nie muszę brać wolnego w pracy, piszecie, ze lubi pieniądze i, że bardzo ciągnie chodzę prawie od roku za 2 wizyty nic nie wziął, a poświecił duuuużo czasu na moje problemy, w poczekalni zawsze są pacjentki, więc chyba zna się na tym co robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania863
Chodziłam przez ponad rok do p. dr Kaczmarczyk w Provivo. Pani dr uprzejma, wychodzi po pacjentkę z gabinetu, odpowiada raczej wyczerpująco na pytania, po wejściu do gabinetu przekręca klucz w drzwiach, więc ma się ten komfort, że nikt nie wparuje do gabinetu w trakcie wizyty. Jednak wizyty są dosyć drogie i zdarza się też, że mimo wizyty umówionej na konkretną godzinę musiałam czekać nawet 45 minut. Miałam 4 zabiegi leczenia nadżerki kwasem, po ostatnim pani dr przyznała z rozbrajającą szczerością, że nie wierzyła, że leczenie się powiedzie. Więc po co narażała mnie na koszty jeśli sama nie wierzyła w powodzenie? Co najgorsze, starałam się o dziecko i było to trudne z uwagi na mój wiek (blisko 40-tki). Lekarz do którego wybrałam się po zmianie lekarza na pierwszej wizycie przepisał mi kwas foliowy i uzmysłowił, że nadżerki przed ciążą wcale leczyć nie trzeba... Pani dr nie wspomniała nic o foliku, choć wiedziała, że bardzo chcę mieć jak najszybciej dziecko. O ilu jeszcze rzeczach mi nie powiedziała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnfzplace skladki
W Lublinie coś kuleją przychodnie na NFZ! Jak jest teraz na Lubartowskiej? Kiedyś chodziłam tam i wszyscy lekarze (poza b.niemiłą endokrynolog) byli wspaniali! Marnie były wyposażone gabinety-mam nadzieję, że to się zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bravehard
Ja nie chodzę od wielu lat do ginekologów na nfz, bo to dramat jakiś. Teraz byłam właśnie z polecenia u doktora putowskiego w ab-ovo. Mega przyjemny lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jeszcze nie zawiodłam się na doktorze Lechosławie Putkowskim. prowadził moją ciążę. zleca sporo badań żeby mieć jak najlepszy obraz wszystkiego. dodatkowo naprawdę słucha pacjenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slomka88
Witam serdecznie, Chciałabym zapytać wszystkie forumowiczki, czy może wiecie gdzie aktualnie przyjmuje dr Krzysztof Kot? Przyjmował w przychodni na Biernackiego na NFZ niestety już nie przyjmuje, a naprawdę jest świetnym lekarzem i nie chciałabym go zmieniać :) pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś się orientuje gdzie przyjmuje dr. Krzysztof Wiktor? chodziłam do niego na NFZ do przychodni na ul. Jutrzenki ale juz tam nie pracuje. Wiecie gdzie teraz przyjmuje na NFZ (bo w Lux Medzie to wiem ale to juz prywatnie;/)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy spytac w rejestracji gdzie aktualnie przyjmuje lekarz.Przeciez wiedza dokad sie przeniosl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani w rejestracji powiedziała mi że znajdę w internecie bo ona nie pamieta ale w necie są informacje tylko o LuxMedzie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinalublin
www.plusmedic.pl ja chodzę tutaj i jestem bardzo zadowolona, naprawdę jest to opieka lekarska a nie tylko odwalenie pacjentów im więcej tym lepiej, poza tym zawsze pozostaję w kontakcie z lekarzem, to naprawdę daje duzy komfort psychiczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgaAga63
halooo szukam gdzie na NFZ przyjmuje Krzysztof Kot?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asko123
Dr Kot Łęczna ul górnicza ...dokladnie nie pamietam adresu.pracuje teraz w szpitalu w Lubartowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr Kot przyjmuje w Lubartowie w szpitalu. Piatek 8-14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×