Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brunet102

Poszukuje partnerki do wakacji w Grecji na moim jachcie.

Polecane posty

Goscia, z ktorym bedziesz sie alkoholizowac:( Julia🌼 Nie przejmuj sie, jestes mlodzitka, trafisz jeszcze na tego, ktorego pokochasz...i beda szly iskry:D Byle to nie byl taki zwiazek o jakich mozna tu wiele poczetac:( Wtedy to lepiej rzeczywiscie nic nie czuc😭 Sloneczko🌼 Gdzie umknelas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka- o co ci chodzi?????? ja pije juz od 16tej co prawda tylko male i duze piwo ale to tez alkohol:) slonce ma goscia -26lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Greczynkaaa🌼 Chodzi mi o to, ze on caly czas leje wode i nic z tego nie wynika:( A o Tobie moglabym cokolwiek powiedziec na podstawie Twoich postow:D To nie ma zupelnie nic wspolnego z alkoholem, czy czymkolwiek innym. Chodzi o caloksztalt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech leje: pestka- slonce wcielo ciekawe co kombinuje z tym malolatem, obiecala ze bedzie dzis do wieczora hmmmmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja jestem bardzo ciekawa:D:D:D Ale pikantnymi szczegolami i tak sie z nami nie podzieli;) SLOOONEEEECZKOOOO wracaj!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis chyba pobije rekord wczesnego wejscia do lozka, jezeli nikt i nic mi nie przeszkodzi to zladuje tam za 30 min:) slonce nie znajduje usprawiedliwienia dla twojego wystepku:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powodzenia Greczynko!!! Musze przyznać, że troszke myślałam, przez to co powiedziałaś... Ja musze oddać jutro prace, więc przyjełam plusz active i walczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julka🌻 mecze kolacje kurde prawie nic nie jadlam-nawet nie pisze co bo to zalamka:o od razu rzucilam sie na piwo i sa tego skutki, mdli mnie, mam mula i jakos tak zle sie czuje wypilam actimel dokoncze kolacje i mykam, pewnie po 5 tej wstane:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja raczej piwa nie pije, niestety mam dziwn organizm. po jednym piwie jestem pijana a po dwóch zasypiam... :) za to wina i wodki w drinkach moge wypic całkiem sporo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julia mam nadziej ze 20 czerwca zrobisz mi prezent w dniu urodzin i obronisz sie na 5:) 20 czerwiec to bardzo dobra data:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez mam taką nadzieje, bo ja też z 20 ale grudnia :) hi hi więc może dwudziestka okaże sie szczęśliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brrrrrrrrrrasil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🖐️ wpadam tylko na chwile, po obiedzie jade na zakupy, tak strasznie mi sie nie chce, ale musze kupic cos na komunie, bo nie mam co na siebi wlozyc:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×