Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brunet102

Poszukuje partnerki do wakacji w Grecji na moim jachcie.

Polecane posty

no tak podniecilam sie jak szczerbaty sucharami:D nasz brunet ma - brunet-102 :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to taka przenosnia:p jak mozna podniecic sie na widok kogos kogo sie nie widzi?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z Tobą to nigdy nic nie wiadomo ;) tylko nick zobaczysz, a szparka juz mokra :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i mi tu nie mrugaj lubie bruneta-102 to sie ucieszylam ze raczyl sie pojawic po 23-ej bylam zdziwiona, bo on nigdy nie dotrzymuje slowa, zawsze pisze bede pozniej, a pojawia je na drugi dzien:D-ten typ tak ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o twojej wiem tylko tyle, ze robi sie mokra na widok mego nicka, oraz to ze zalatuje gęsiwem :classic_cool: :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spadaj na erotyczny:p nie dla psa kielbasa brunet-102 jak zwylke cie wcielo😭 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiełbasa?? nawet pies by nie chciał takiej kaszanki jak t :o :classic_cool: nawet by nie powąchał!!! :o :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaszanka:o ja to raczej skromny kabanosik drobiowy jestem :o ps psy nie chca mnie wachac, czy przegralam zycie:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przegrałaś życie, bo jestes zwykła kaszanka :p i to z biedronki !:p :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
59-> gdzie sie podziewasz👄 ???????????????? 35-> mam nadzieje ze noga nie meczy, a waz cicho syczy 👄 julka:) brunet cos dlugo ogladasz ten program na N.G.;) 🌻 dobranoc*** 😴 chry chry chry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego jest wulgarny??? wiesz to jest przykre nie znasz mnie, a piszesz- spierdalaj nigdy nikt do mnie tak mnie mowil, czasami sie zastanow co piszesz dobranoc***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krewetka102
Rzemyku, zrob sobie przysluge. Nie wdawaj sie w wieczorne dyskusje z idjotami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) Zóóózia, dlaczego wdajesz sie w takie dyskusje? ? Nie szkoda Ci energii? Wiem, że to smutne i przykre, gdy ktoś jest wobec Ciebie wulgarny - nie ma do tego prawa. Jednak myślę, że nie jesteś w stanie go tutaj zmienić. Myślę tez, że brak reakcji jest tu najskuteczniejsza reakcją... chiałam jeszcze napisać o moim psie, który nie wychodzi sam bo boi sie ciemności :) jest ze schroniska i miała cieżkie życie, ale teraz jest ze mną i chyba jest szczęśliwa :) have a nice day!!! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość homar102
Jolka chodz, zrobie ci dobrze :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×