Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brunet102

Poszukuje partnerki do wakacji w Grecji na moim jachcie.

Polecane posty

Zoooozia wracaj!!!!!!😭 Ja mam pare dni juz chujowych .Nawet mnie sie kropkowac chujow i kurew nie chce:( .Po tym zasranym gipsie kopyto mi puchlo i nocke spedzielam w szpitaliku.Wrrrrr obskurnota pieprzona . Bo sie kurwa koniowaly nie poznaly!!!!Masz glowe ?!!?!?!!?Ta noga nie zlamana tylko skrecona i trza bylo nastawiac ........Auuuuuuuuu jak bolalo ! Ale juz w gipsie i nie puchnie.Mam nadzieje ze bedzie OK .Wielkie OK zreszta :) Pan doktor powiedzial ze 3,noooo moze 4 tygodnie i juz.Bo mowilam mu ze sie na topiku do Grecji umowilam ;) I z taka lala to sie utopie .Hehehe (Pytal co za topik i obiecal wpasc) Zapraszalam serdecznie ,bo obiecalam ze jak mi kopyto spaprze to Zooozia i pestka do dupy mu nakopia :D:D:D:D.Narazie jest ok. Dzis wrocila z niemiec kolezanka ,bogata sie zrobila i mam do niej kustykac.Powiedzialam ze nic z tego .Spotkanie jutro .Wiem jak sie skonczy :P Ja w gipsuniu ,po łyskaczu ? Transport musi byc !!! Tak wiec mam zamiar zalegac tu dzis do poznych godzin wieczornych !! Wracac wiec mięę tu !!Kolezanka po wypadku .Zabawiania potrzebuje .Buuuuuuziole ogromniaste !!!!!:D:D:D:D TESKNILAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brunet 102 -podszywacz !!!!Jak ja bym Ci wyjebala z mojego super gipsa uuuuuuhhmmm .Palancie Ty !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zooozia 🖐️ Fajnie ze jestes :D:D:D:D:D Jeszcze calego topiku nie czytalam :( Gdzie pestucha? Strasznie mnie ta chujnia podszywacz wkurwia 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez tesknilam:) nie mozna pic alkoholu gdy ma sie zlamanie za 3 tyg. do ciebie przyjade to sobie odbijemy:p ech.......... szkoda ze mieszkasz z wezem😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jemu sie nawet nie nudzi !!On wie ze mnie wkurwia niemilosiernie dlatego to robi😠 A ja stara dupa daje sie tak ciagac przez kakao :O Echhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co ? Mnie to sie juz tak porypalo ,ze ja nie ma o rzemykach,krewetkach i innych podobnych to przestaje kumac i rozpoznawac :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apel do prawdziwego bruneta !Wez sie chlopaku;) zaloguj na czarno ,ale tak by takie chujstwo nie skumalo Ok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brunet to jest zabawny:) no i jak mam go nie lubic:D slonce nie wazne jaki nick wymysli jego i tak poznamy na kilometr:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadne pozniej :) Mam goscia ::D:D:DD:D: O jakze milego .......MMMM Tylko 26 wiosen ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krewetka102
26 eh? To juz 42 poszlo w odsiew ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×