Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brunet102

Poszukuje partnerki do wakacji w Grecji na moim jachcie.

Polecane posty

z czym wyskoczyłam?? z gracja tam?? zrobiłam to bo jak zobaczyłam temat o biżuterii to byłam z siebie dumna, wiecie że od razu wpadłam na to o co chodzi :) moja inteligencja emocjonalna czasem zawodzi... nie gniewajcie sie na mnie please!!!!!!!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krewetka102
Julia, a jak oceniasz intelektualnie i emocjonalnie swoich rowiesnikow plci przeciwnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie o to mi chodzi, wiesz jakie jest kafe teraz zamiast pisac tam o bizuteri ludziska beda mu truli dupe o czyms innym, pamietasz jakie tu glupie teksty puszczali, moze sie myle.......... c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krewetka102
Urywam sie na chwile. Jest moj ulubiony program na National Geographic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba ogladasz cos innego, u nas nadaja jakis program o Lotniskowcu ja obejrze "Ranczo"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sprawie inteligencji emocjonalnej moich rowieśników płci przeciwnej: to nie wydaje mi się, żeby zależała od wieku, ale od sposobu wychowania, nauczania, pewnych wrodzony predyspozycji. Jeśli chodzi o takie cechy jak zdolność empatii czy samoświadomość, samokotrolę itp. to mamy z tym problem :) to temat wymagający dłuższej wypowiedzi, a na nią nie mam w tej chwili czasu. nadal mecze sie z macierzyństwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chętnie się wybiorę:) A znajdzie się miejsce dla męża i 2 dzieci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julia walcz , walcz:) matka jacht jest juz zajety:D ja mialam znacznie przyjmniejszy temat:) dotyczyl zwierzat nie ludzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam juz praktycznie całe wakacje zaplanowane, ale miło się Was czyta i z Wami rozmawia. To forum i ten topic jest pierwszym, na którym sie wypowiadam... mozecie czuć się zaszczyceni i wyróżnieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdroszcze wakacji, ja nic nie planuje, cholera nawet na week nie moge wyjechac , bo juz za mna dzwonia😡 niedlugo bede musiala sie tlumaczyc z kim do lozka chodze ( fakt ze nie chodze:p ) ale tak to wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
współczuje! nie wytrzymałabym w Poznaniu całych wakacji... życze, żeby udało Ci sie choc na troszke wyrwać na łono przyrody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julia na lonie przyrody jestem caly czas co do Poznia to jezdze tam tylko na week- od czas do czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze jestes z poz:) ja mam tam siostre, znajomych i bylego faceta:) ps. do poz mam 100km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz julka:) ja tradycyjnie pije piwo ( juz drugie) i jem frytki w towarzystwie komputera:D no i jednym okiem lukam na Ranczo ps smacznego ps 2 ciekawe gdzie wcielo 35 i 59 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jadłam z tatą, gadaliśmy sobie :) zastanawiam sie czu jesli poszłam wczoraj, a własciwie to dziś o 3 nad ranem spać i wstałam o 12, to mam prawo być juz spiąca?? 9 godzin to dużo, a ja padam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz prawo byc zmeczona:) mi sie nie chce spac, pewnie posiedze do 24 tej, gorzej bedzie ze wstawaniem:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie nie chce sie jeszcze kłaść, bo obudze sie o 6, a jutro moge sobie pospać dłużej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdroszcze tego ze mozesz pospac dluzej ja pewnie po 5tej sie zerwe:o dokoncze piwo i spadam do lozka, wszedzie dobrze ale w moim lozku najlepiej;) 59?????????????? 35??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie życzę Ci dobrej nocki! Ja musze wyjść z psem i kotem... papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj pies sam wychodzi, ja tylko mu drzwi otwieram a co do kota, bylo tak samo, ale juz go nie mam😭 🖐️ tobie tez wszystkiego dobrego 59😡 35😡 nogi wam z d****y powyrywam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no robaszki zaniedbujecie temat prawda jest taka:........ albo wam tej prawdy nie napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stara mina morska
EEEE to małe jesteście!A ja waże 90 kg.i jachty w marynarce wysadzałam w powietrze (byłam w sapero-minerach)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×