Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brunet102

Poszukuje partnerki do wakacji w Grecji na moim jachcie.

Polecane posty

Gość na dole strony nr48
jest "good baye"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzemyk
K.A.C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie bede po 17 tej , teraz jestem u prezesa:o potem fryzjer brunet to jeszcze aktualne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne. Ale ty sie zarzekalas ze to nie dla ciebie... Widze ze odwagi nabierasz, a paszport masz ? Sorry za wczorajsze pierdoly alkoholowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata z Londynu
Ja moze bym sie zdecydowala ale musial bys duzo wiecej o sobie powiedziec (poza forum).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata z Londynu
MMMM? Czezby topik sie zamknal na 48mej stronie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witajcie dopiero weszlam do domu jakos przezylam ten dzien mam nowa swietna fryzure, tylko szkoda, ze nie w stylu bruneta;) ps.a dlaczego mialabym nie miec paszportu:) ? musze sie wykapac, cos zjesc, bo tylko na 3 kanapkach jestem:o bede za25-30 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc🖐️ Zajrze pozniejszym wieczorkiem ,kiedy wreszcie wygram walke z moimi potomkami:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ pestka:) oj cos czuje , ze gdy mnie przez week zabraknie to temat umrze smiercia naturalna, kto tu bedzie posty nabijal:p czy ja was jeszcze odnajde😭 co sie dzieje ze sloneczkiem:( pewnie anakonda ja wu****** piiiiiiiiiiii sloneczko 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki :) Kopyto chyba zlamalam😭 Jutro sie rozjasni ,dzis mam w bandazach bo zdjecia mi nie zrobili :( Nie bylo koniowala :(:( Booooli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedactwo:o robie spaghetti, musze sosu dopilnowac i makaronu no i lukam na tv-ciekawe jak zielony sie zaprezentuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slonaczko! Lo matko! Co sie stalo? Zooozia! Jak plany weekendowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to juz z Wami \"pokonwersowalam\"😭 Wziely i sobie poszly😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jade do Poz. niestety jedne plany sie spieprzyly, dlatego teraz musze wcielic w zycie plan awaryjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie W... Mam sasiadow imbecyli, ktorym nie przychodzi do glowy, ze jezeli ktos ma male dziecko, to istnieje prawdopodobienstwo, ze o tej porze to dziecko moze spac. I K... mac tak p.., drzwiami, ze me dziecie obudzili. 😠😠😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sie nagadalysmy, pewnie starczy mi to na caly week;) no i jak wam sie zielony podobal, nic do niego nie mam ale to co zrobil na kocu bylo:o po co ja rozbieral:o ??? ja moze zaczne sie pakowac 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak jeszcze na moment! Nie gniewaj sie Zooozia, ale moj Maluszek rozplakal sie na dobre wiec nie dam rady dzisiaj posiedziec, chociaz naprawde mialam taki plan. Moj predatorek skonczyl rok:D. Jezeli mialybysmy sie nie \"spotkac\", to zycze Ci udanego weekendu:D Baw sie dobrze, i opowiedz o wszystkim po powrocie:D:D:D Sloneczko! No co sie dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juro po pracy na chwile wpadne, pojade pewnie ok 18 tej pa🖐️ roczek - no to malenstwo🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki kopyto mnie boli zajebiscie :( A waz byl na spotkaniu i sie napierdolil jak zwykle na spotkaniach i jeszcze mi jazde styral . Kur***jakie to wszystko pojebane ... Ide lezec ,ledwo zyje .A swoja droga to chcialabym coby ta kopela nie byla polamana a tylko jakos wykrecona,zwichnieta czy jakos tak :( Moze byloby lepiej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×