Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brunet102

Poszukuje partnerki do wakacji w Grecji na moim jachcie.

Polecane posty

sloneczko jakis pechozol cie przesladuje bedzie dobrze👄 a jezeli tobie gips zaloza to bedziesz miala nowa bron w walce z wezem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka -mam nadzie ze sasiedzi juz zamilkil :) i predator smacznie spi😴 slonce-niech waz spi i nie syczy, bo wkrotce zaczyna sie sezon na weze 😡 i niech cie ta noga nie boli, a jezeli nadal bedzie bolala to zacisnij zeby i udawaj twardziela:classic_cool: brunet -Le silence vaut une reponse na mnie juz pora🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🖐️pewnie myslicie ze mam problemy ze snem:D niestety spac mi sie chce jak cholera, ale czasami musze sie poswieciec i jechac do wczesniej do pracy:o milego piatku 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laleczkaaa
okiiiii, mmm, grecja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka spokojnego weekendu🌻 sloneczko ta noga to chyba zlamana, a moze ty rece polamalas i nie mozesze klikac:D brunet prawdziwego mezczyzne poznaje sie nie po tym jak zaczyna, ale po tym jak konczy;) do zobaczenia w niedziele 🖐️ 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemaneczko :D:D:D Melduje ze kopytko pekniete w kostce:( Gipsik jak talala !!!! Ale to wcale nie przeszkadzalo mi to uczestniczyc wczoraj w imprezce ogrodkowo -grillowej.Poderwalam ochroniarza ;) z sasiedniej posesji ,,,,ale o tym ciiiiiiiii:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ sloneczko widze ze nie proznowalas:p nawet gips ci nie przeszkadza:D a gdzie pestka ??????? mam nadzieje ze sie dzis skolikamy pa👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krewetka102
a myslalem ze topik zginal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krewetka102
Skad wiesz kto ja jestem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krewetka102
Zgadza sie. Teraz mi powiedz jaka fryzure zrobilas i jak tam Poznan ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fryzura-nic ekstrawaganckiego, jedyne szalenstwo na jakie sobie pozwolilam to wygolenie lewego pejsa rowno z uchem, reszte tylko skrocilam-mam krotkie wlosy, kiedys wiecej szalalam z wlosami teraz staram sie wygladac \"normalnie\" w Poznaniu fajnie, gorzej na zakupami, poprzestalam tylko na 3 kompletach bilizny i 3 koszulach, nic mi sie nie podobalo, mam teraz problem, bo za tydzien ide na komunie i nie wiem co zalozyc:o a co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krewetka102
Ja inkognito. Zaczynam dopiero teraz bawic sie tym forum.... zobacz topik na dyskusji ogolnej o zlotej bizuterii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krewetka102
Tak juz to wiem. Nalog. Pumpkin tez wie co mowi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pumpkin
Ja tam tez do grecji wole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krewetka102
wiem tez ze to ty sie wpisalas 'do grecji' na drugim topiku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
intuicja cie myli, gdy na to spojrzalam od razu pomyslalam ze ty pomyslisz iz to moj wpis , niestety pomylka nie mam powodow aby na twoim temacie wpisywac sie jako czerwona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krewetka102
czyli musiala to byc jakas inna bywalka naszego greckiego topiku... 59, 35, juili ??? co myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest obojetnie kto, myslisze ze ludzie tak ciezko kapuja:D gdyby to byla 59, 35 to najpierw zagadalyby do mnie na greckim co do julki to pewnie tez by sie tu odezwala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krewetka102
ale ktos mnie wyczail...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krewetka102
psychologia eh ? intelekt sie chwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brunet :) ale ty ciezko kumasz zrozum ludziom sie nudzi, czytaja rozne tematy ten tez, to nie jest tylko \" nasz \" temat ktos przeczytal twoj wpis w ktorym piszesz o innym temacie, i na bizuteri napisal o greckim teraz zamiast pisac o buzuteri beda ci truc o grecji, musisz byc bardziej dyskretny, nie ujawniaj tu swoich nowych tematow czy nickow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×