Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brunet102

Poszukuje partnerki do wakacji w Grecji na moim jachcie.

Polecane posty

wzrost 175 niebieskie oczy 52 kg krecone wlosy 21,5 lat zapracowana i nie majaca czasu na wakacjeod 6 miesiecy:P bardzo chetna na weekend w Grecji. zabawna troche stuknieta:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj brunecie; jezeli sie tu pojawisz to pozdrawiam cie goraco, od wczoraj jestem w Bretanii dzis juz zaliczylam wizyte na plazy, ocean jak zawsze sliczny; pogoda jest super bede tu 2 tygodnie, moze wkrotce przeprowadze sie do Suisse moge tu pracowac, fakt ze pieniadze marne, ale wszystko bedzie lepsze od tego co teraz robie pozdrawiam jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu ten topik
pozdrawiam bo lubie go poczytac to takie jak książka przygodowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciebie Brunecie rowniez pozdrawiam jesli jeszcze czasem tu zagladasz. Wiecie co, zycie bardzo mi sie posypalo :((( i teraz to bardzo chetnie pojechalabym do tej Grecji. Chce schowac sie przed calym swiatem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julia nie doluj sie nie zawsz jest kolorowo takie zycie ja biedna siedze w dumu bo moj Mis pracuje, a oni pracuja do wieczora, wczoraj wrocil po 20 tej-massacre no i dzis popadalo to jest chyba typowa pogoda o tej porze w Bratanii czekam na silny wiatr bo chce zobaczyc porzadne fale na atlantyku pewnie dopiero w week pojedziemy cos zwiedzac pozdrawiam ps ciekawe gdzie reszta znajomych julia odezwij sie jak bedziesz na kafe ja tu czasem zagladne paa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam juz dosyc mezczyzn :) prześladują mnie żonaci. przestaje juz wierzyć w ludzi - normalnie szok. ehhh mowie Wam co za życie :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brunet pewnie zapoznal jakas Blondynke, pojechali do Grecji i bedzie z tego piekne Szatyniatko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winda w
...górę :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sio sio
wszystkie od moje mężusia! Kaczusiu, że też Ty zawsze musisz się popisywać ! A na wakacje pojedziesz jak zawsze , maluchem, ze mną, z dziećmi i moją mamusią :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witacie prawie 3 mies nie mialam dostepu do netu:o z Francji wrocilam 2 tyg temu, a 25 jade do Szwajcarii Gdy wrocilam z urlopu to zaraz dalam podanie o rozwiazaniem umowy i pracuje tylko do 24:) Rzucam wszystko no prawie :) bo z moim Francuzem nadal jestem i wybywam z Polski. W Poznaniu bede moze w niedziele bo musze jakies buty kupic, ale tylko na kilka godzin pozdrawiam paa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Greczynko! Niczym sie nie przejmuj :) Życzę Ci byś była bardzo szczęśliwa!! Żyj najpiekniej jak tylko potrafisz. Pozdrawiam Julia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie juz wszystko ok. Miałam trudny okres w życiu, ale dałam sobie rade i teraz czuje sie bosko. Niby mam 21 lat, ale dopiero teraz powoli zaczynam rozumiec na czym polega dorosłe życie... Chętnie bym sobie gdzieś pojechała... Może ktoś za jakiś czas będzie poszukiwał partnerki do wakacji w Alpach :) i tym razem załapie sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj :) dobrze ze u ciebie wszystko ok:) to najwazniejsze tez chce miec 21 lat;) za 9 dni zobacze Alpy:) jeju juz sie boje tego wyjazdu ps. ciekawe gdzie jest brunet, moze sie zakochal i nie ma dla nas czasu;) odezwe sie do ciebie na mail bo widze ze masz w profilu pozdrawiam paa ide cos zjesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co u ciebie
Greczynko, jak Francuzik? :-P :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jak stara gawrdia sie odezwie to bedzie milo, laski gdzie jestescie? u mnie bez zmian od listopada siedze w Szwajcarii, teraz w Polsce na wakacjach:) wszystkiego naj -pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brunet 102
Hejka gwiazdy! Kope lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYZ_
wow co to za temat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość virusy w pakiecie
sezon letni otwieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×