Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lechitka

Co warto kupic w LIDLU?

Polecane posty

Zdecydowanie polecam lody Gelatelli - na patyku w czekoladzie z orzechami - cena - 1,49 zl, a jakosciowo - duzo nie ustepuja Magnum. Ponadto: soki przecierowe, platki do demakijazu (bodajze firmy Siempre), jogurty pitne - w 0,75 l butelce (z niebieska zakretka) - bananowo-truskawkowe lub pomaranczowe (jest jeszcze limetka, ale nie kupowalam), czekolada gorzka Amazonas (z tukanem na pudelku), czekolada o smaku truflowym (nie pamietam jakiej firmy). A tak w ogole, to jestem zla, bo od wczoraj byly w ofercie siateczki do prania w pralce - na zamek, po 6 zl/2 szt. Nigdzie nie moge ich dostac. Pojechalam do Lidla pod wieczor i siateczek juz nie bylo :O Moze ktos wie, w jakim markecie mozna je upolowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość refresh
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolia
- płatki do demakijażu - tampony (nie widzę różnicy między nimi i OB) - wkładki higieniczne (cienkie i wogóle ich nie czuć, nie to co np. Subtelle) - mydło peelingujące (lepsze niż Dove i ten zapach zielonej herbaty....) - herbata mrożona - mango - jogurty o obniżonej zawartości tłuszczu! SUPER! - soki przecierowe! I niektóre rzeczy przemysłowe są super! np kupiłam stepper i jestem zadowolona! i super filiżanki do cappucino!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warzywka i owoce
Pracowałam w Lidlu i nigdy nie kupię tam pakowanych warzyw: na zapleczu siedzi się po kilka godzin, spośród spleśniałych, zgniecionych etc. wybiera się te jakoś wyglądające i na nowo pakuje , a straty mniejsze. Nie wiem dlaczego tak szybko te warzywa padają, codziennie są świeże dostawy, ale jak coś poleży kilka dni , to pleśnieje. Straszny smród jest na zapleczu- codziennie się przepakowywało te warzywa. A praca tak okropna, wolałabym siedzieć 12 godzin w publicznej toalecie, ale to nie na temat. Zwróćcie tylko uwagę na pakowane warzywa- np. w siatkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja na szczęście
warzywka kupuję w malutkim zieleniaku a nie w marketach.....jakoś tym marketom nie wierzę jeśli chodzi o owoce i warzywa.....no i o mięso i wędliny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolli
Jak sie nazywa to polecane przez ktorąś dziewczyne mleczko kosmetyczne??I jakiej firmy płatki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolia
Tam nie masz za dużego wyboru -co do melczek i płatków -więc masz pewność że kupisz to polecane bo (o ile sie nie mylę) w ofercie mają tylko jedno mleczko i jeden rodzaj płatków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolia
A firma produkująca to bodajże CIEN czy coś takiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uwielbiam
deser bananowy z płatkami w czekoladzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dieselka - nie wiem skąd jesteś, ja wczoraj byłam w Lidlu w Bydgoszczy i tych siateczek było pełno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfumik
tuńczyk w puszce woda mineralna DOBRAWA pomidory w brązowym plastikowym koszyku łosoś norweski wędzony w plastrach czekolada gorzka 60% lub 70% za 3,99 zł rolada lodowa 1 litr za 2,99 zł chusteczki nawilżające dla niemowlaków za 3,99 zł herbata zielona niemiecka za 3,99 zł Ogólnie uważam, że Lidl jest bardzo dobrym sklepem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OPTII FREEE
Polecam wszystkim płyn do czyszczenia tworzyw sztucznychi płyn do czyszczenia powierzchni w łazienkach-rewelacja. Herbata mrozona-lux:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śliwki suszone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze śledzie po wiejsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja od 01-06 zamierzam
isc tam do pracy :) Pracowalam juz w tym sklepie i bylo calkiem nie zle.Zwolnilam sie a teraz chce wrocic bo mi brakuje:) Lidl-Wroclaw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja polecam likier truskawkowy - kosztuje 10 zl - pycha! Taki typowy babski alkohol - jak mus truskawkowy tylko ,ze z alkoholem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nazywa się ten likier
????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puszysta Kasia
-serek homogenizowany quark 500ml truskawkowy jest rewelacja chyba za 3,29zł jest jeszcze wiśnie i brzoskwinia-maracuja też dobre. -yofrutta jogurty 200gr najlepszy malinowy(są różne smaki)za 1,99zł -pieluchy jednorazowe(papierowe) -chusteczki nawilżające dla niemowląt 6,99(nie wysychają jak inne) -słodycze różne np.miśki-żelki -jogurty light różne smaki z 0.65gr Bardzo lubie robić zakupy w lidlu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjj
LIDL JEST TANI!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
płyn do kapieli mleko i miód, pieknie pachnie i na prawde jest dobry, to tylko tyle bo reszta to dziadostwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownik lidla
sledzie w smietanie słodycze wina lenor herbaty i kawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jeszcze
konfitury po ok. 5 zl tabletki, nablyszczacz i sól do zmywarek mrożonki: Azja, nie polecam nugetsów z kurczaka, nawet moj pies ich nie je przyprawy sosy do sałatek w proszku herbata miętowa 0,6 zł (tego nie mozna popsuć0 kakao 800 gram, w żółtym pudełku słodycze są wszystkie dobre delicje porównywalne z markowymi a dużo tańsze maslo jajka naogól tylko to kupuję i Ice tae

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Asicy_35: Wiem, że już mocno nieaktualne, ale odpowiadając na Twoje pytanie - byłam w Lidlu w Fordonie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja widziałam w LIDLU na Wojska Polskiego , kolo stacji Schell .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaledonia
Kupuję wszelakei markowe kawy i herbaty,poza tym: mleko UHT 0,5% sok pomaranczowy 1l Dobrawa płatki kosmetyczne chusteczki higieniczne Frotto(200szt za 2,79zł) chusteczki paczkowane(10x10) 1,59zł mydło w płynie zapas 1l(2,49zł !!!!!!!) lidlowskie delicje 1,69zł(pycha!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja znam to mam ukonczony kurs
batony czekoladowe z marcepanem chrupki w roznych ksztaltach a`la sushi, bardzo dobre paluszki wafelki z polewa czekoladowa i wiewiorka na wierzchu podluzne czekoladki z nadzieniem jogurtowym w pudelku a`la tabliczka czekolady chipsy, prazynki ogolnie slodycze sa w Lidlu pyszne, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- mozarella w zalewie - sery zolte - jogurty waniliowe - lody- smaczne i tanioszki - chleb razowy - musli Troche jeszcze tego jest... nawet wino, ale takie powyzej 2 euro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×