Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

NIE NIKT MI NIC NIE POWIEDZIAŁ NAWET BADAN NIE SPECJALNIE CHCIELI ROBIC,SAMA MUSIAŁAM PROSIC,EHHHHH TRAGEDIA,W KONCU POSZŁAM PRYWATNIE I ZROBIŁAM KOMPLEKS BADAN NO I PROLAKTYNA WYSZŁA 21 PRZY NORMIE 25 A PO OBCIAZENIU 155 CZYLI DUZO,TERAZ NIBY PO 2 MIESIACACH BROMKA SPADŁA I JEST W NORMIE,ALE JEZELI ODSTAWIE BROMEK TO LEKAZ POWIEDZIAŁ ZE ZAZWYCZAJ ZNOWU SIE PODNOSI WIEC MUSZE BRAC DOPUKI NIE ZAJDE W CIAZE,CO MNIE TROCHE PRZERAZA ,JAK TY SOBIE DAJESZ RADE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze powiem wam ze zaczynam sie czuc jak tłusta krowa:( ja zawsze byłam szczupła,34 rozmiar ,teraz mam 38 tyje bo te hormony pobudzaja mnie do jedzenia:( cały czas mysla co by tu zjesc,nie moge przestac:( co robic,:(:( nie dosc ze bromek na razie nie działa to jeszcze tyje przez niego,brzuch tragedia:(:( boczki,maz co prawda zadowolony ...na razie ale jak tak dłuzej pójdzie???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny byłam dzisiaj u dentysty i się dowiedziałam że muszę wyrwac 8 (do chirurga szczękowego), bo mam połowę tego zęba w dziąśle a tam się coś złego dzieje :( Bez znieczulenia nie da rady go wyrwac, teraz muszę czekac jak dostanę @ to idę wyrywac a jak nie dostanę @ to będę z nią chodzic, a dentystka mnie naspraszyła że jak w ciąży zacznie mnie bolec to zwariuje z bólu i już teraz nie wiem co lepsze byc czy nie byc ... Na dodatek od dzisiaj mam jakiś brązowy śluz nigdy takiego nie miałam i trochę się martwie co to jest ... Brzuch mnie boli jak na okres a okresu jeszcze nie mam dzisiaj 26dc, tylko martwi mnie ten dziwny śluz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Endi spokojnie sluz sie czasem zmienia ,moze to tylko plamienia bo.okresu jiz nie bedzie;) ;) tylko maliszek,ale zeby Cie nie nakrecac to moze powoli zaczyna sie@ daj znac co tam wyjdzie a ja trzymam.kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tam mialo byc maluszek;);) a zebem sie nie martw na samym poczatku ciazy daja znoeczulenie mam sasiada dentyste i on mowi ze spokojnie i nic sie nie stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Endi spokojnie sluz sie czasem zmienia ,moze to tylko plamienia bo.okresu jiz nie bedzie;) ;) tylko maliszek,ale zeby Cie nie nakrecac to moze powoli zaczyna sie@ daj znac co tam wyjdzie a ja trzymam.kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natusia1207
Anka1987 musisz być silna... U mnie też tak jest, że dookoła same ciężarne a my nic... Niestety ostatnio moja koleżanka poroniła w 11tyg ciąży (wcześniej o tym pisałam)... Będę musiała jej podpowiedzieć o badania prolaktyny, mając na uwadze przeczytane posty... Też miałam megaaa doły... z zaryczaną poduszką... Myślę o maleństwie, bo to nieuniknione, ale liczy się nastawienie... Na pewno każdy @ jest rozczarowaniem, ale najwidoczniej taki nasz los, że trochę musimy wycierpieć.... Teraz podjęłam leczenie bromkiem i luteiną i oczywiście piję siemię na poprawę jakości śluzu płodnego... Polecam zacznij... My już prawie zakładamy fun club dla siemienia... :) :) bella-galleria ja aż takiego apetytu nie mam. Staram się panować nad tym ile jem, biorąc pod uwagę, że waga szybko u mnie może wzrosnąć.... Endi86 radzę iść na wyrwanie jak najszybciej... Ja bardzo często do tej pory (przed bromkiem i luteiną) miałam brązowe plamienia, czy to śluzzz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natusia ja nigdy nie miałam takiego śluzu brązowego, pierwszy raz mam, a może to po letoxie? Chociaż nie powinien dawac żadnych skutków ubocznych. Pewnie to na okres bo mnie boli brzuch. Jak sie bierze leki to się mogło tam coś poknocic z tym okresem. A może mam za mało progesteronu? Muszę to zbadac w następnym cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natusia ja bylam zawsz niejadkiem ,teraz trudno mi przestac jesc ale postaram sie kontrolowac, choc jest to trudne bo czesto chodze na eleganckie lunche z klientami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziab83
Endi ja ostatnio o tym pisałam: Przeczytaj, bo nic nie wiadomo. Ja bym sie z tym zębem jednak wstrzymała kilka dni do właściwej @ skoro nigdy nie miałaś plamień. Implantacja "Pod koniec trzeciego tygodnia zapłodnione jajo zaczyna zagnieżdżać się w błonie śluzowej, która wyściela wnętrze macicy. Proces ten nazywamy implantacją. A gdy zarodek zdoła silnie przylgnąć do podłoża, proces implantacji jest zakończony. Komórki zewnętrznej ścianki zarodka wnikają w ścianę macicy za pomocą wypustek i łączą się z naczyniami krwionośnymi matki. To z nich właśnie tworzy się następnie łożysko. Z niektórych komórek powstaje pępowina i błony płodowe ochraniające dziecko. Komórki wewnętrzne rozdzielają się na trzy warstwy komórkowe, zwane listkami zarodkowymi, z których powstają różne części ciała dziecka. Już w kilka dni po zapłodnieniu i przebyciu zapłodnionej komórki jajowej z jajowodu do macicy, niektóre kobiety mogą zaobserwować niewielkie plamienie lub krwawienie z dróg rodnych. Jest to wynik zagnieżdżenia się zarodka w błonie śluzowej macicy. Nazywane jest ono plamieniem lub krwawieniem implantacyjnym, jednak należy zaznaczyć, iż nie u każdej kobiety ono występuje. Od tego momentu mogą pojawiać się delikatne pobolewania dołem brzucha przypominające te odczuwane tuż przed zbliżającą się miesiączką. Wiele kobiet odczuwa również wyraźne kłucie w okolicy jednego z jajników. Najprawdopodobniej jest to wynik nieznacznego powiększenia się w tym czasie ciałka żółtego, które nie zanika tak jak podczas cyklu, w którym do zapłodnienia nie doszło, lecz rozpoczyna intensywną produkcję hormonów (progesteronu i estrogenów) niezbędnych do utrzymania ciąży."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaa27a
u mnie wielka zmiana decyzji jesli w tym cyklu sie nei uda to 29czerwca mam wizyte w Bocianie no i inseminacja jak sie uda w tym samym cyklu ... moze cos wiecie o klinice BOCIAN w białymstoku ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śluzu juz nie mam hmmm... dziwna sprawa :) Jadę do chrześniaka :D Buziaki kochane do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka1987
Cześć dziewczyny, u mnie dalej @ nie przyszła, a już by mogła, denerwuje mnie to czekanie, ani dzidzi ani okresu, co sie za tym ciągnie żadnych badań. ile tak można czekać... może znacie jakiś sposób na przyspieszenie @? co któryś dzień pobolewa mnie podbrzusze a miesiączki brak, a ja czekam jak głupia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belal troszeczke czytalam to jest ponoc calkiem dora klinika... niestety ja do niej mam jakies 200 km ,,,,, ale moj gin powiedzial abym zapisala sie do lekarza z ktorym on wspolpracuje i nie musialabym na obserwacje jezdzic do bialegostoku.... tylko on by tutaj przygotowal dokumentacje...to dla mnie super wyjscie... tam trzeba byb bylo pojechac raz na umowwienie.. a pozniej juz na zabieg... termin ten co mam to akurat bede miala koncowke @ ( o ile przyjdzie a mam nadzieje ze nie) jeszcze musze tylko zadzwonic i sie dopytac.. kolezanka ma do neigo numer (do gina z kliniki) wiec zobaczymy... poki co to takie plany;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka1987
bella a możesz napisać, ile czasu czekałaś od zastosowania bromka na pierwszą miesiączkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu dokladnie nie napisze bo nie pamietam ale bylo to okolo 29-30 dni moge sie mylic troszke,a potem juz regularnie jak w zegarku ,zreszta ja zawsZe mialam regularne @ a co ty dalej czekasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka1987
Tak czekam, brzuch raz boli raz nie. Ciekawe jak długo jeszcze poczekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka1987
Już 34 dni minęło i nic, ani tyci tyci, nic, zero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka1987
Nie wiem, a nie chce sobie robić nadziei i się rozczarować kolejny raz. Mąż mówi, że nie mam się nakręcaać tylko czekać a w końcu zajde w ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO TO CZEKAJ NA DNIACH BEDZIESZ WIEDZIEC WSZYSTKO,MAM NADZIEJE ZE CZEKASZ SPOKOJNIE WIEM ZE DOBRZE SIE MÓWI ALE...ODŁUZ NERWY NA BOK TERAZ WAZNY JEST SPOKUJ ,A MOZE IDZ W PONIEDZIAŁEK NA BADANIE KRWI I OD RAZU BEDZIESZ WIEDZIEC:):):) A TOBIE PODALI POWÓD PORONIENIA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY DZIS 6 DZIEN CYKLU @ SKONCZYLA SIE,ALE W TYM CYKLU JA WYLUZOWAŁAM ,BEDZIEMY SIE PRZYTULAC KIEDY BEDZIEMY MIEC OCHOTE,KONIEC SEXU BO TRZEBA ,JA TAK NIE CHCE,A POZA TYM 2 OSTATNIE MIESIACE NIE DAŁO REZULTATÓW,CHOC TRZYMAŁAM NOGI W GÓRZE,PILNOWAŁAM Z KALENDARZEM W REKU I NIC...WIEC DAJE NA LUZ I PEŁNY SPONTAN.BEDZIMY SIE PRZYTULAC CZESTO ...TO I OWSZEM ALE NIC NA SIŁE...JEDNEGO TYLKO NIE ZMIENIE....ZARAZ PARZE SIEMIE LNIANE:):) HEHE POZDRAWIAM WAS SERDECZNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natusia1207
bella-galleria na pewno służbowe lunche utrudniają kontrolę jedzenia... Czasami praca utrudnia pewne rzeczy. justaa27a gratuluję decyzji, trzymam kciuki... Ale może jednak obejdzie się bez??? :) Anka1987 postaraj się nie panikować... Skoro pobolewa Cię podbrzusze, to w twoim organizmie zachodzą jakieś zmiany... Cierpliwości... Robiłaś bete? Posłuchaj rad belle-galleria, dobrze dziewczyna mówi... Dzisiaj biorę ostatnią luteinę i będę czekać na okres, bo raczej drugiego wariantu nie obstawiam... bella-galleria to teraz spontan... Tak jak napisałaś koniec sexu bo trzeba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Podbrzusze mnie boliiiiiii a jeszcze 2 dni do @! Bratowa mi wczoraj wmawiała że jestem w ciąży bo ona też miała taki śluz ;/ tylko mnie niepotrzebnie denerwuje wrrrr, juz mi policzyła że urodzę w marcu ha ha, ja i tak wiem że w poniedziałek obudzę sie przez @ ! Justa mam nadzieję że sie udało Tobie, a najpóźniej w lipcu będziesz w ciąży, inseminacja napewno zaskoczy! Ale co ja tu pisze teraz z pewnością zaskoczyło :) Aniu no jakoś długo czekasz na @, dlaczego nie zrobisz sobie bety?? Przynajmniej byś wiedziała na 100% co i jak, nie wiem jakie masz cykle co ile dni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×