Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

Prawidlowo powinnam dosac okres w srodę 27 ale jak bylam na monitoringu to lekarz stwierdzil ze owulacja sie przesunela i byla wczesniej w poniedzialek wiec okres powinnam dostac po 14 dniach czyli 25/26 W bialymstoku polecil mi dr MRUGACZA .ale gin Mowil ze obie kliniki sa dobre...w bialymstoku jest tansza niz w warszawie ale dodac koszty przejazdu to pewnie to samo wyjdzie w warszawie dr dworniak tu strzal komplety pod wzgledem wolnego terminu ale czytalam opinie o nim to caliem dobre ma siemie lniane pije te zwykle w ziarenkach i gotuje je doslownie z 5 min w proporcjach szklanka wody plus ok 2 lyzeczki siemienia. Ja pije od 1dc do owulacji i to mi starcza a dziewczyny pija przez aly cykl bella nawet nie wiesz jak bym chciala aby tak bylo ;))Wam tez tego zyczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anusia pamietaj aby nie pokusic się i nie kupić odtłuszczonego siemienia bo w naszym przypadku chodzi wlasnie o te tluszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monis-mis
dziewczyny a od czego może być pieczenie w gardle,przełyku,promieniujące do klatki piersiowej???już kilka dni mnie to trzyma,a w sumie do lekarza nie spieszno mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natusia1207
monis-mis niestety nie pomogę... pingwinn pewnie będę miała b. podobnie... Długosz już łykasz bromek i luteinę? Zawsze tak masz? Ja planuję iść na monitoring we wrześniu. W sierpniu jeszcze zaliczę urlop, a może coś wyjdzie... justa27a a brałaś CASTAGNUSA równolegle z bromkiem i luteiną? Nie wiem, czy się wtedy nie przesadzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka1987
@ dalej nie przyszła, kontynuuję bromka, a moze gin zapisał tylko 1 opakowanie i wtedy miał przyjść okres, a ja zakupiłam drugie op, dalej go łykam a @ brak. A dlaczego siemię z tłuszczem? Ja właśnie kupiłam odtłuszczone-takie mi polecili w aptece, cholerka, nie potrzebnie ich posłuchałam. Mam nadzieję dziewczyny Endi i Justa że czeka Was miła niespodzianka z dzidziusiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biore rano castagnusa popoludni bromka... po bromku zasypiam na stojaco i nie moge go brac rano, a ze bromka biore dobre 1,5 roku z przerwami i bez rezultatu to czas na jakies urozmaicenie. Castagnus to lek ziolowy ja biore 2 opakowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monis ja tez z gardziolkeim C? nie pomogę ... ja dopiero tez wyleczylam sie z chrypy... na imprezie chuba troche przesadzialm i mnie gdzies owialo i skonczylo sie tym ze sobota niedziela nic praktycznie nie moglam mowic ale juz wrocilo do normy siemie napewno to niemielone i odtluszczone jest najlepsze. przy odtluszczaniu traci naturalne wlasnosci a przy mieleniu wietrzeje i sie utlenia, wiec najlepiej kupic ziarenka albo je gotowac ewentualnie zmielić (nie wiecej niz na 3 porcje ) i zalac woda. Ty jak robisz to wychodzi Ci taki kisielek czy raczej jest to żadkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka1987
Mam len mielony podwójnie odolejony, taki lejący wychodzi, jak kaszka manna rzadka nie gęsty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka1987
W ziarkach też mam, ale jak go przyrządzić, wsypac do garnuszka łyżkę ziarek i zalać gotowaną wodą i jeszcze gotować? I co ziarka się zmienia w kleik taki, kisielek? Bo nie kumam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natusia każda z nas reaguje inaczej, ja miałam nieregularne cykle więc się nie nastawiałam. W takim razie jak pójdę po receptę na bromka to zapytam o ten monitoring. Może umówię się na przyszły cykl. Dziewczyny trzymam kciuki za 2 kreseczki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIA ja do zimnej wody wsypuje ziarenka i gotuje z 5 min az zacznie robic sie kisielek...raz to nawet udalo mi sie zrobic same pestki prozone ;)))po kisielku nei bylo sladu ;)) PINGWINN dobra decyzja ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIA ja do zimnej wody wsypuje ziarenka i gotuje z 5 min az zacznie robic sie kisielek...raz to nawet udalo mi sie zrobic same pestki prozone ;)))po kisielku nei bylo sladu ;)) PINGWINN dobra decyzja ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monis-mis
Justa a można tak mieszać bromek i castagnus??bo pani doktor pow że albo jedno albo drugie ,a może i ja bym przypróbowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natusia ja tylko bromek po pol tabletki na noc i kończę pierwsze opakowanie więc stosunkowo krótko a dla mnie i tak za długooo :/ tej luteiny nie miałam nigdy a na co jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
castagnusa razem z bromkiem polecil mi gin... poczatkowo mialam mieszane uczucia ale jak to mowia tonacy brzytwy sie chwyta... ten lek jest na wyrównanie cykli i zmniejszenie napiecia przedmiesiączkowego i dodatkowo na prolaktyne...z aszkodzic raczej nie powinien... najwyzej moze pomoc ;))) zobaczymy w niedziele jaki będzie jego efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majowa33
Witam. Ja póki co bez bromka przynajmniej jeszcze z trzy tyg.Dopiero jak dostanę normalną miesiączkę powinnam zbadać poziom prolaktyny ale jestem pewna że bromek powróci do łask. W moim przypadku brałam tylko jedną tabletkę na noc i do tego duphaston od 17-26dc. jejku dziewczyny jak bardzo bym chciała już się starać ale muszę sobie to wybić z głowy na czas wakacji. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natusia1207
pingwinn luteina jest właśnie na wyregulowanie cyklu, podnosi poziom progesteronu w II fazie cyklu. Byłam dzisiaj rano u mojego lekarza od kolan... Powiedział, że sprawa związana jest z reumatologią mojego organizmu. W ogóle powiedział, że kobiety są bardzo złożonym organizmem i wiele zaburzeń w gospodarce hormonalnej może powodować płyn w kolanie... Umówiona jestem na 5 lipca... Teraz chyba starania muszę odłożyć... Czekamy do wizyty i zobaczymy co Pani dr powie... Jak wyreguluję wszystko to pewnie zacznę pić dodatkowo te zioła castagnusa...:) Endi jakieś wieści?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny beta 125 :) Byłam u gin. bo miałam rano brązowy śluz, teraz go nie ma, dostałam od razu duphaston jak by co ... Na usg nic jeszcze nie widac, mam przyjsc w przyszłym tyg. z betą, mam pogrubione endometrium, jeszcze w to nie wierze że to się dzieje naprawde, boję się cieszyc bo wiem co niektóre z Was spotkało ... Bronka biorę dalej, trzeba czekac a to najgorsze ... Dzięki że jesteście te forum naprawde pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ENDI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! OH WSPANIAŁĄ WIADOMOSC,TRZYMAM KCIUKI JESTEM Z TOBA:):) CZEKANIE SIE DŁUZY ALE CZEKASZ NA POTWIERDZENIE RADOSNEJ WIADOMOSCI:) CIESZE SIE RAZEM Z TOBA,JA PIJE DZIWECZYNKI SIEMIE,KTÓRE U MNIE DZIAŁA REWELACYJNIE, MONIS CO TAM KOCHANA???? JUSTA JAKIE HUMORKI??????? BUZIAKI DLA WAS WSZYSTKICH MOJE PANIE IDE Z MAMA NA ZAKUPY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natusia1207
Endi86 wielkie gratulacje.... Dajesz kolejnym nadzieję, że bromek działa i pomaga... Hurrrraaaa... Ja dzisiaj zrobiłam test, bo minęło 6 dni od soboty, gdzie brałam ostatnią luteinę ale jedna gruba krecha...... :) Czekam z niecierpliwością na okres :) Bella-galleria miłych zakupów... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majowa33
Wielkie gratulacje Endi.Spokojnej ciąży życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka1987
Endi trzymałam kciuki, wiedziałam że Ci sie uda:) Gratulacje. Teraz mozesz już tylko się cieszyć wspaniałą nowiną:) ja w poniedziałek mam I rocznice ślubu, fajnie by było aby okazało się że jest dzidzka w prezencie bo dalej nie mam @, ale testy negat, wiec żadnej nadziei nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natusia poprzednie dziewczyny to mi dawały nadzieję że bromek zadziała, dziewczyny trzymam kciuki a szczególnie teraz za Justę bo zbliża się termin @, Natusia a ty zawsze miałaś takie nieregularne cykle? Wiecie co dziewczynki ja caly czas jestem glodna jak wilk! Ciagle mi w brzuchu burczy ... Czekam na M jak przyjdzie z pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka ja też nie mam 2 kresek na teście a beta wyszła, jakoś strasznie dłuuuugo czekasz na @ pewnie się nie doczekasz :) Nie chce mi się wierzyć żeby bromek hamował Ci @ Majowa thx ale nie ma czego jeszcze gratulowac bo na usg nic nie widac, ja się będę cieszyc jak serduszko będzie biło, teraz jestem przygotowana na wszystko wiem że wy dziewczyny pomożecie psychicznie jak by co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Endi gratulacje... ja dzis przy piatku mam taki zachrzan ze do tej pory nie mialam kiedy wejsc na forum ;))a miala byc laba przez e 3 miesiace... a le jakos nie potrafie ;))) zreszta moj zarzad jest strasznie dziwny... i jak to mowia poki co to mamy traktowac to jako zolta kartkę , dzis rozmawialismy z pania z kadr i do nich nie wplynely nasze wypowiedzenia...zreszta byla w szoku i stoi po naszej stronie .. w poniedzialek powinno sie juz okazac co i jak...ale poki co mamy weekend prawie i zero myslenia na ten temat ... bedzie co bedzie ... wiedziałam ze tak bedzie ENDI !!!!ciaza jest jeszcze zbyt mala aby ja bylo widac... beta nie klamie ... moze gin ma slabsze urzadzenie i datego tez nic nie widac a serduszko bije ok 6-7 tygodnia wiec wszystko w swoim czasie . zrob super kolacyjke i pokaz mi wyniki bety ciekawe czy kapnie co to za wynik ;)) mnie korci aby jutro zrobic tescik.. max w niedziele... i mam nadzieje ze wyjdzie chociaz cien cienia drugiej kreski sorki za moj sklad ale pisalam to z godzine bo ciagle ktos przychodzil i przerywal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natusia1207
Endi86 zawsze miałam nieregularne... Co 28-40 dni. W marcu spóżnił mi się 2 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natusia jak kolano,hmmm bromek nas troche psuje:( ja mam bóle miesni i to sa powazne bole,ale co zrobic,jak przestaniemy brac prl skoczy znowu,ja przytulano mam w planach na dzisiejsza noc:), przestałam sie stresowac,i wyczekiwac,jak bedzie to bedzie jak nie to i tak wakacje ,lato,podróze,ciekawe co nam Just powie w najblizszych dniach i Ania:) Endi juz szczesliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaa27a
no wlasnie ja tez jestem ciekawa co Justa powie ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka1987
Nie wiem od czego ale od kilku dni co dzień męczy mnie zgaga:( Endi ty chociaz cien drugiej kreseczki na tescie miałas a ja nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×