Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

Gość agula615
Zapytaj lekarza o NORPLROLAK. zbija prolaktyn fanstycznie, bez skutkow ubocznych i jest bezpieczny w wewntulanej ciazy. fakt faktm , jak juz zaorientujesz sie, ze jestes w ciazy to nie ma po co brac. organizm si sam wyreguluje. a wysoka prolaktyna w ciazy zla ni jest..bedzie latwiej karmic piersia :) powodznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monis-mis
Agula dzięki,na pewno zapytam.to już drugie opakowanie tego świństwa i jak na razie brak efektów niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaa27a
frania moze przyczyna to castagnusa ? ? ja juz wymiekam...calkiem neidawno dostalam jakiegos krwawienia niestety czerwonego .... nie wiem czy to @ prrzyjdzie wczesniej czy co ... dzis 20dc wiec troche za wczesnie a do tego na jutro przelozylismy nas wyjazd do chorwacji . O niczym innym nie marze jak miec @ na wakacjach .... wściec sie mozna . Zreszta gin jak bylam w piatek na USG to powinien zauwazyc ze sie zbliza . dziwne bo ja nie mam zadnych oznak @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nadeszla nieszczesna @... eh.. a jutro ide do lekarza zapytac o to moje dawkowanie bromka, nie chce przekladac wizyty ze zwgledu na @ wiec mam nadzieje ze dowiem sie co i jak z tym zbijaniem prolaktyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monis-mis
Mama aniołka napisz jak tylko wrócisz co powiedział Ci lekarz. Justa wiem że @ na wakacjach to niezbyt dobrze ale może to ta ostatnia,więc lepiej się pomęczyć. dostałaś adres na @??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monis wysle Ci jutro osobiscie recepte bo odezwało sie moje "drugie źródło" i dostałam prawie cale opakowanie bromka wiec mi starczy . My wyjazd przelozylismy na jutro bo mojego brata całkowicie sparaliżowało i przelożyliśmy bo nie wiedzieliśmy co i jak. Ale juz jestciut lepiej wiec pewnie jutro pojedziemy... mam nadzieje ze sie uda bo wyjazd ciagle przekladamy od piatku...dobrze ze mamy 2 tygodnie urlopu to jest szansa ze sie uda ;)) u mnie @ sie nei rozkrecila - doslownie dwa razy mi polecialo ciut krwi - niestety czerwonej- wiec nikle szanse ze sie nie rozkreci...pewnie jutro w drodze.. mam nadzieje ze przynajmniej bedzie krotka i malo obfita bo w koncu przyszla/przyjdzie 8 dni wczesniej. Jak to @ maże popsuć wszystko. Ten cykl odpuscilam z luteina i dupkiem ... od wiekow bralam jedno i drugie i cykle mialam idealne ... wiec moze tu jest "moj problem" za krotka II faza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monis-mis
dzięki kochana. a brat choruje na coś?? pewnie najlepszym rozwiązaniem dla nas było by odpuścić sobie i nie myśleć o ciąży tylko jak to zrobić? Endi kochana a co u Ciebie?? bella odezwij się po weekendzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie nie i to byl szok dla wszsytkich ... wzielo go w ciagu paru minut.. dsolownie nie mogl ruszyc nogami nie mogl siąść ...pogotowotwie jak przyjechalo dalo mu tylko jakis zastrzyk i powiedzieli ze w poniedzailek ma isc do rodzinnego ...paranoja... nie wzieli go do szpitala bo 3 h wczesniej wypil dwa piwa ...nasz kochany kraj.. rodzice wezwali prywatnie lakarza i okazalo sie ze ma silne zapalenie korząkow ... dzis 4 dzien a on nadal nie wstaje z lozka..... mionis ja nie mam sposobu na to aby sobie odpuscic....wytrzymalam pol cyklu ...mialo byc bez monitoringu i lekow.. ale jak sie nadarzyla okazja podejrzenia pecherzyka to oczywiscie nie odpuscilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo melduje sie po weekendzie,było urodzinowo bo m miał urodzinki i przytulanko było :) i wesoło było Endi kochana daj znac jak sie czujesz???? co u Ciebie???? Justa ja tez miałam @ na ostatnim urlopie i szlag mnie trafił bo była akurat w drodze powrotnej wiec rozumiem jak sie cieszysz z @ Dziewczyny napiszcie bo juz i Monis pisała wczesniej o tym czy przy kuracji hormonalnej jest cos co mozna by zazywac dodatkowo.Nie na złagodzenie skutków bo tak sie nie da ale takie wspomagajace,witaminy czy cos.....nie wiem czy ten bromek jest tak do konca wspaniały dla naszego organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie Bella ze mialas super wekeendzik ... takiego wyluzowania nam chyba potrzeba.. tylko jak tu imprezowac przez caly czas ;))) malo tego ze w podrozy to jeszcze przez pol wyjazdu bedzie mi towarzyszyc.....mam nadzieje ze to jej ostatni taki popis ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa nie może być inaczej,ta wredna @ więcej się już nie pokaże.a co do szpitala to kilka lat temu mój tata miał zawał,zawieżli go na pogotowie,mam pyta co jest mężowi a lekarz z rykiem-a co to pani nie wie??pewnie gdyby wiedziała to sama by go wyleczyła.takie są niestety realia służby zdrowia,szkoda tylko że co miesiąc trzeba płacić tyle pieniędzy a leczyć się prywatnie. Bella wiesz że ja też zaczęłam się zastanawiać czy ten bromek to tak do końca super to nie jest. wizytę mam w sierpniu i muszę zapytać może o coś innego,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0_Mama Aniołka
Cześć dziewczyny, ja juz po wizycie u lekarza. Zdziwil sie bardzo tym dawkowaniem bromka i kazal brac codziennie pol tabletki. Duphaston kazal brac od 16 dnia cyklu ale przez 10 dni a nie 12 jak do tej pory bralam... no i mam sie pojawic w polowie cyklu bo przez @ nie mial mnie jak zbadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama Aniołka a widzisz!!!!! my tu na forum znamy sie lepiej niz poprzedni twój ginek:):) Ciesze sie ze sprawa wyjasniona:):) i zaczniesz normalnie brac co znaczy ze kuracja bedzie miała sens i czekamy na efekty!!!!! Justa juz sie pewnie wakacjuje Monis zastanawiam sie nad bromkiem ... własnie otworzyłam 3 opakowanie i dzis wieczorem bedzie pierwsza 1/2 z 3 buteleczki:(:( co nie brzmi zachecajaco:( efektów brak,choc prl w zupełnej normie. W sierpniu mam wizyte i wypytam sie tego mojego ponoc tak sławnego gin co jest z tym bromkiem Pozdrawiam wszystkie dziweczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama aniołka dobry lekarz to podstawa,ważne że masz już ustawione leczenie i musi być już tylko lepiej. Bella no własnie mi ostatnio powiedziała lekarka że tsh i prl jest ok ale żeby nadal brać, no ale w sumie co z tego jak nadal brak maluszka,gin twierdzi że ok i wszyscy każą czekać.niby to dobrze ale ta niecierpliwośc i chęć posiadania dziecka są już nie do wytrzymania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis i mnie tak powiedział mój gin.brac i nie przerywac ,czekac czekac i nie myslec...jak mam nie myslec jak zaczynam 3 opakowanie i nic????? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninka27
Dziewczyny to mnie lekarz tez to samo powiedzial, zeby brac do zajscia w ciaze, a ja juz w trakcie 4 opakowania jestem. Juz w sumie od marca, to 5 miesiac biore, ale ja zaczynalam od bardzo malych dawek, ktore nie byly skuteczne wpierw, bo mialam kropelke jakiegos plynu po ucisnieciu brodawki, a tu ostatnio patrze i nie mam..wiec moze i na mnie dziala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antoninka każda z nas pewnie czeka na ten jeden jedyny dzień kiedy powie nareszcie :)udało się !!! ja teraz będę zaczynała trzecie opakowanie i ciąglę żyję nadzieją,choć czasami już pojawia się zwatpienie,latka lecą a tu nici.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was przy porannej kawce, jak tu dzis pusto narazie, ja po wczorajszej zwiekszonej dawce do polowy tabletki bromka czuje sie niezle. Tylko ze ten lekarz wczoraj powiedzial ze skoro nie ma skutkow ubocznych to znaczy ze lek nie dziala, ale ja sie tak zastanawiam bo przeciez niektorzy moga dobrze niektore leki tolerowac a niektorzy gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monis-mis
Mama Aniołka no właśnie ja prawie w ogóle nie odczuwam że biorę bromek.no może poza apatią ,ale tak poza tym jest ok.hmm więc jak to rozumieć??co prawda prl po bromku wzrosła mi więc może coś w tym jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja teraz pije kawke:) witam moje drogie Mama Aniołka szczesciara jestes ,mnie po 1/4 tabletki było zle,bromek mnie ogłu[iał dalej przy 3 opakowaniu czuje skutki uboczne nie takie jak na poczatku ale jednak:(:( oczywiscie ze kazda kobieta inaczej reaguje bo mamy rózne organizmy Endi co tam???? mysle o Tobie pisz ..... Justa wypoczywa pod chorwackim słonkiem a Moniś???/ a Natusia??? Ania??? halo gdzie sie Panie podziały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka1987
Jestem. Co dzień kilka razy czytam, ale nie mam co pisać. Jadę w poniedziałek do lakarza, narazie biore bromka po 1 tabl. tak jak do tej pory, zostały mi dwie tabl, a wizyta za tydzień, poczekam, a poza tem bez zmian, cały czas urlop, dorabiam trochę na jagodach i u ojca w pracy, także jakoś leci, a jak u was lato mija? Pozdrawiam kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka1987
Zapomniałam, jutro robie badania na prl, LH, progesteron. Mam nadzieję że dobre wyniki będą, dziś mam 19 dzień cyklu, jutro 20. co drugi dzień przytulanko jets:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama aniołka po promku spadnie na 100% prl nie martw sie ,mnie spadła po dwóch tyg no tak skontrolowałam ,norma idealna ale nie wolno odstawic bo skoczy bardzo w góre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bella - galeria ale mam brac przez 2 tyg teraz i zbadac poziom, tylko ze za 2 tyg bedzie jakis 16 dzien cyklu czyli mozliwa owulacja i nie wiem czy mam dalej potem brac czy juz nie bo moze wtedy akurat uda sie zajsc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba ze brac do 20 dnia cyklu i wtedy zbadac tak jak ta poprzednia gin mowila ze prolaktyne bada sie ok 20 dnia cyklu... juz sama nie wiem, czy podczas brania bromku nie ma znaczenia kiedy zbadam prolaktyne? co sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka1987
Zdesperowana- tak mi kazał gin, w 3-5 dniu robiłam FSH i Estradiol, a po 14 dniach od badania miałam zrobić LH, PRL, Progesteron. Nie wiem, tak kazał, to tak robię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana bromka biez i nie odstawiaj absolutnie,gdybys zaszła to i tak biez dalej ale idz do ginekologa i zapytaj jego co dalej,sama nie odstawiaj bo bywa ze przy skokach prolaktyny ciaza obumiera eh:(:( czasami stosuje sie bromek przez pierwsze 3 miesiace ciazy a czasami gin mowi zeby odstawic,lekaz prowadzacy niech zadecyduje,poza tym nie martw sie gdyby prl po 2 tyg nie spadła ,ty brałas wczesniej z tym dziwnym dawkiowaniem i to mogło troche rozregulowac organizm ,zrobisz badanie i zobaczysz,trzymaj sie kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×