Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

Gość stokrotka201
E Tam gadanie :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
stokrotka a gdzie kupiłaś swoje testy owu? Może i ja w przyszłym cyklu zacznę sobie sprawdzać, bo niby jestem zdrowa (jak dowiedziałam się ostatnio u nowego gin endo) ale efektów nie ma :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Na allegro kupiłam zestaw 30 testów +1 ciazowy za 20 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninka27
hej no u mnie dzis 10 d.c. narazie sluz typowo nieplodny, w dodatku od tych tabletek na insuline glucophage (zwiekszylam dawke tydzien temu) strasznie boli mnie glowa, moze jeszcze organizm sie nie przyzwyczail...:( pije od dzis siemie lniane na sluz, zobaczymy co to bedzie, testy owulacyjne mam 3 ostatnie, wiec bede robic jakos w przyszlym tygodniu, bo podchodzenie do owulacji mam przed 20 d.c.:D podchodzenie, bo ostatnio nie pekl pecherzyk :( we wtorek monitoring (14 d.c.) wiec zobaczymy co sie dzieje, czy znikla torbiel i co z pecherzykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antoninko to ja tez 10 dc ;) i chyba bede robic owulacyjne od weekendu... tylko kurde kupic musze... ja niestety poki co zadnego monitoringu nie mam ale kto wie... moze pozniej bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:D Widzę, że dziewczyny otwierają fazę płodną:) Taki piękny dzień, a ja się przeziębiłam albo mam anginę bo gardło piecze jak diabli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Madziusek mnie też paliło gardło ale od razu mleko z masłem i przeszło. Witaminki podstawą :-D. Mam wizytę na 29.10 :-D wcześniej chyba nie ma sensu. A a czy lekarz internista wypisze mi receptę na dupka? Bo dziś mam lekarza interniste. A powiedzcie mi jakie skierowanai na badania mogę od internisty uzyskać pod kątem ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
A. To juz juuuutro:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Czemu tak pesymistycznie mysliisz? Ją też tak myślałam a tu proszę :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, jakoś się zestresowałam strasznie, że się znowu nie uda, że znowu będę płakać jak przyjdzie @ na razie temp wysoka, piersi wielkie i bolą, w żyłkach - chyba nawet wiecej niż było wcześniej, śluz biały i go dużo. No i to pobolewanie brzucha co miałam tydzień po owu. Niby termin @ to niedziela, wiec jutro jak zrobię test to będzie pewny raczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Nio oczywiście że będzie dobry wynik :-D. U mnie sluz też jest taki bardziej zibty ale biały. Piersi też bolą i jak zachodze do domu to łóżko i już śpię :-D. Mąż się śmieje że ją żadnego filmu nie obejrzalam od ok 5 dni :-D. A nio i będziemy jutro oblewać tym razem Twoje dwie kreski :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
internista to niestety tylko podstawowe badania moze zlecic morfologie cukier i ewentualnie TSH obawiam sie ze z przepisaniem dupka moze byc problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Ją mam taka panią dr fajna że uda się :-D:-D:-D. Ona pomaga a nie wykancza :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka jak wyprosisz to może wypisze receptę:) Tsh to na pewno zleci, te chyba wszystkie toksoplazmozy i różyczki chyba też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Bo teściowa ma takie pchlarza kota w domu bywa na noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Wiem wiem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
ALE MNIE SPANIE BIERZE :O:O:O:O:O:O. Masakra :-D I do tego gazy w jelitach krążą :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Ale masakra tak jeździ że szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniaa89
Spokojnie Stokrotko ja jestem w 9 tygodniu a jelita mi świruja jak wśiekłe i to czasem na głos...;) dziewczyny tu maja rację, że to do końca ciąży, mi dali Luteinę w aptece bez recepty, wybłagałam ich bo powiedziałam że mojego ginekologa nie ma bo wyjechał i jak wróci to im doniosę receptę;) spróbuj tak, może Ci sie uda....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Ją boję się luteiny już brać bo poprzednim razem bralam i po tygodniu było po wszystkim. Wiem że nie od tego to wszystko ale wolę chyba dupka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
odebrałam już wyniki badań, które miałam zrobić w 3 dc 17-OH Progesteron 0,88ng/ml Estradiol 157,8 pmo/l FSH 7,29 U/l LH 4,6 U/l rozumiecie coś z tego? dobre wyniki czy złe? teraz w pon ide na USG i jeszcze ok 21-24 dc mam zrobić jakieś badania i wtedy pójdę do gin-edno to się wszystkiego dowiem, ale to dopiero za miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×