Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

stokrotka ja tez szybko sie nie miescilam w noralnych spodniach bo mnie w brzuchu cisnely tak zbieralam wode i mialam straaaszne wzdecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Nio dokładnie....jak sciagam. Spodnie po całym dniu to taka ulgę czuje. Bo ja pracę mam siedząca 8 h przy kompie i w niekorzystnej pozycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Nio niestety skutki uboczne ciąży :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
chyba większość z nas tak siedzi przed kompem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ruszacie się coś po pracy? u mnie się sezon na rower kończy i myślę, że może by się zapisać na jakieś zajęcia. Na pewno dobrze na zdrowie podziała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Nio właśnie....ją na rower od tyg nie siadam :-( Nie wiem czy mi wolno w ciąży. A teraz dopadła mnie mega zgaga po chlebkku razowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotka - jak sie nic nie dzieje to mozesz spokojnie porowerkowac... tylko akrobacji nie wyczyniaj... ja chodze na zajecia fitness i wykupuje karnet od razu na 3 m-ce wiec sie pytalam co bedzie jesli zajde... obiecali mi zawiesic albo zamienic na zajecia dla ciezarnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Później jak będzie już po pierszym trymestrze zapisze się na basen na zajęcia dla ciężarnych.... Narazie tylko mnie suutki pieką ale tak mega....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa rośnij wszerz ile wejdzie :) dla maluszka wszystko.moja mama przytyła w ciąży 26kg,ja jestem jedynaczką bo rodzice mają konflikt serologiczny i bali się starać o drugiego upierdliwego bobasa :) kiedyś były w rossmanie takie fajne testy a teraz tylko paskowe,z allegro owu nie pokazały a rossmanowskie tak.a teraz chyba zafunduję sobie clerblue,choć sporo kosztują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninka27
Ja po monitoringu i rosnie pecherzyk, mial wczoraj 15 mm, w piatek mam przyjsc na kontrolne usg, wiec jest nadzieja, o ile uda mi sie dorwac mojego zmeczonego po ciezkiej harowce chlopa heh :) Dzis robilam test owulacyjny, ale jeszcze nie pozytywny, druga kreseczka slabsza;) zostal mi tylko jeden ehh. Natusia ja naszego lekarza sama poprosilam o usg w tamtym cyklu i tak sie zaczelo:) teraz bylam tez u naszego, juz wrocil :) Wyleczysz sie napewno z infekcji, ale spytaj o usg. No to Mycha uwodz i dzialaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninka27
Ja po monitoringu i rosnie pecherzyk, mial wczoraj 15 mm, w piatek mam przyjsc na kontrolne usg, wiec jest nadzieja, o ile uda mi sie dorwac mojego zmeczonego po ciezkiej harowce chlopa heh :) Dzis robilam test owulacyjny, ale jeszcze nie pozytywny, druga kreseczka slabsza;) zostal mi tylko jeden ehh. Natusia ja naszego lekarza sama poprosilam o usg w tamtym cyklu i tak sie zaczelo:) teraz bylam tez u naszego, juz wrocil :) Wyleczysz sie napewno z infekcji, ale spytaj o usg. No to Mycha uwodz i dzialaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natusia1207
antoninka27 dzięki za info... Z jednej strony chciałabym go zapytać, a z drugiej boje się, że mnie opieprzy, że najpierw infekcja, a potem dzidziuś.... Tylko, że to może trwać w nieskończoność....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
dziewczyny co to moze znaczyć?? Dzis w pracy miałam troche segregatorów do przeniesienia brałam po 2 szt i jak wróciłam do domu to pralka cos sie popsuła i musiałam wyżymać pranie ręcznie a nikogo innego nie było w domu. I jak usiadłam po tym zaczeło mnie kuć dokładnie tak jakbym palec sobie włożyłam a na końcu była igła i przy ruszaniu palcem kuło mnie w ściankę prawą. Niestety nospy nie mam bo wziełam kilka dni temu i poratowałam się apapem. Co to może być ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka i jak tam ból? może idz jutro do lekarza jak nie przejdzie? No i nie przemęczaj się kochana, zostaw prania i inne rzeczy mężowi. U mnie @ na całego, przylazła wieczorem paskuda jedna. Dobrze że już jest skoro wiem, że dzidzi nie ma to czekanie by mnie dobiło chyba. 3 dni spóźnienia pewnie przez to przeziębienie. Ale nowy cykl, nowe szanse:) Zakupiłam testy owulacyjne na allegro:D Antoninka, Mycha teraz czekamy na dobre wieści od Was :) Natusia co się przejmujesz że Cię opieprzy, lekarze to wiesz mają czas i mogą nas tak w nieskończoność badać bo coś tam. Przynajmniej już teraz zobaczysz jak Twoja owulacja, czy jest czy nie:) Bella jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka jak się czujesz? Bella a Tobie to może już starczy słońca,pięknej pogody,wracaj do naszej polskiej jesieni. Madziusek no pewnie że nowy cykl nowe szanse i trzeba je na maxa wykorzystać,a jakie testy sobie kupiłaś?ja to chyba wybiorę się na monitoring w nowym cyklu i zobaczymy co w trawie piszczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
A dziękuję już lepiej....poprostu przemeczylam się i mnie kulo. Wyczytalam że to wina macicy że się rozciąga. Wzięłam apap i lezalam do końca dnia i mi przeszło to kucie Madzisuek zobaczysz że ten cykl będzie happy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotka - sie nie przemeczaj kochana... madziusiek - zobaczysz... bedzie dobrze... jak nie tym razem to nastepnym... a u nas forma zalana i czekamy co z tego wyniknie albo nie... ale powiem Wam dziewczyny ze seks na zawolanie to jakas masakra... dlatego jakos nie specjalnie licze na efekty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotka - sie nie przemeczaj kochana... madziusiek - zobaczysz... bedzie dobrze... jak nie tym razem to nastepnym... a u nas forma zalana i czekamy co z tego wyniknie albo nie... ale powiem Wam dziewczyny ze seks na zawolanie to jakas masakra... dlatego jakos nie specjalnie licze na efekty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
mycha1977 masz racje, że masakra. Mi zawsze w połowie cyklu przechodzi ochota, sama dla siebie jestem chyba antykoncepcją. Ale musze przestać tak gadać i myśleć o dziecku, bo w końcu naprawdę nici z tego będą. Siada na psyche...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gocha - strasznie siada... nie sposob nie myslec tak do konca... no chyba ze ktos sie kocha z zasady bardzo czesto to wtedy latwiej nie kalkulowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, mi też się odechciewa kochać na zawołanie może po prostu przez to nie trafiamy w te dobre dni. Moniś jakieś pierwsze lepsze kupiłam - 50 sztuk za 25 zł:) zaszalałam na dwa cykle:) czułość 25 z tego co pamiętam,, może jeszcze te z rossmana kupię. Ciekawa jestem czy coś pokażą:) Ale za taką kasę to można spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Nio mi te allegrowe pokazały i się udało :-D:-D:-D. Cycki mnie tak bolą że zaraz je urwie.......najbardziej sutki tak niby pieką aniby ciągną. Brrr....nieprzyjemne uczucie...ale niech bolą aby z dzidzia było ok. Boję się usg ...dobrze że mąż będzie że mną :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziusiek ale z testami bedzie jeszcze bardziej na zawolanie... bo bedziesz reagowac na te dwie krechy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha ale u nas jest tak, że na początku cyklu się rozpędzamy i jest fajnie miło i przyjemnie a potem nam się już nie chce i boję się że mijamy się z owulacją:> spróbuję z tymi testami, chociażby żeby sprawdzić czy ona wogóle jest i mniej wiecej kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Madziusiek rób rób masz przykład że mnie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninka27
mi zostal ostatni test owu i zrobie go dzis popoludniu, ja mysle ze warto robic testy, inaczej mozna owu przegapic, czasem organizm podchodzi pare razy do owulki :) Mycha rozbiegamy sie narazie o jeden dzien, ja mam cykle ponad 30 dni, jutro wieczorem usg :D Natusia powiedz lekarzowi, ze chcialabys zobaczyc na usg co sie dzieje w cyklu, jesli jestes blisko owulacji :) moze sie uda pomimo infekcji :) z infekcja podczas leczenia tez sie mozna na dobra sprawe starac o dziecko, tylko musisz miec dobrane leki, ktore nie zaszkodza ewentulanej ciazy i moze o to sie rozbiega, ale naszego lekarza trzeba wypytywac, mily jest prywatnie hehe :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×