Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

antoninka ja zazwyczaj mialam 27-28 dni przed poronieniem a teraz mi sie porypalo.. jak teraz nie wyjdzie to pewnie tez czeka mnie monitoring bo testy testami ale tak naprawde nawet jak wychodza to nie jest pewne ze owu byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
mycha1977 masz racje, że masakra. Mi zawsze w połowie cyklu przechodzi ochota, sama dla siebie jestem chyba antykoncepcją. Ale musze przestać tak gadać i myśleć o dziecku, bo w końcu naprawdę nici z tego będą. Siada na psyche...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
coś mi dwa razy post się wkleił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninka27
Mycha to zycze Ci, zeby Ci sie udalo, zrobcie moze jeszcze poprawke :D troche sie rozbieglysmy faktycznie, ale co to pare dni :D ja sie nie nakrecam w kazdym razie, nie bylam nigdy w ciazy, nie moge w ogole zajsc...daje sie monitorowac, bo chce sprawdzic czy mam ten LUF (niepekajace pecherzyki), bo jeden cykl (miniony) nie daje jeszcze pewnosci, ze to mam... Sama dla siebie, a noz cos sie wykluje z tego, ciezki temat... powodzenia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Ale mnie zgag pali...ble.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antoninka moze to i lepiej ze w ogole nie zaszlas niz mialabys poronic... przynajmniej nie masz takiego stracha ze z nastepna ciaza moze byc podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm myślałam że to tylko mnie przechodzi ochota na seks w połowie cyklu,czasami m docina mi że on to już sam nie wie czy ja chcę mieć dzieci czy nie,ale to takie szorstkie kochać się na zawołąnie,teraz,zaraz już. dziś ciotka mi mówi że synowa tak się męczy,bo źle znosi różne zapachy,ma mdłości a ja jej na to "wie ciocia co ,ja to mogę i w łazience przesiedzieć i poświęcić się dla maluszka a nie marudzić jeszcze.pomdli i przejdzie,wielkie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
mycha jak będziesz w ciąży to ci przejdzie :) ale fakt to nie fajne uczucie, też czasami miewam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
moniś bardzo dobrze jej odpowiedziałaś heheh :) chociaż szczerze mówiąc wolałabym czuć się dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monis bo na zawolanie to takie jak by czlowiek w fabryce byl i obowiazki wykonywal... ale nie mam pomyslu jak tego uniknac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też bym się chciała dobrze czuć ale zniosę wszystko,nawet dni i noce spędzone w toalecie. a co do wymuszonego seksu....hmmm czasami są świeczki,nastrój a'la romantica ale pomimo wszystko w głowie wciąż jedna myśl. a może by tak naprawdę przestać się zawzinać?tylko jak?strasznie dużo tych pytań dziewczyny do tych naszych starań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka1987
Dziewczyny mam jeszcze ostatni raz do Was wielką prośbe. Może któras mi pomoże. Odebrałam wynik badania histopatologicznego.Rozpoznanie jest takie FRAGMENTA MINUSCULA SYNCYTIOTROPHOBLASTI (RESIDUA OVI) oraz FRAGMENTA DECIDUAE CUM INFLAMMATIONE PURULENTA ACUTA FOCALI. Proszę pomóżcie mi dowiedzieć się co to znaczy. Jade w sobote do lekarza. Chciała bym się dowiedzieć od czego dzieją się te poronienia u mnie, proszę pomóżcie. Może któraś pomoże szukać mi znaczenia tych słów bo szukam całe popołudnie i nie mogę się doszukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninka27
no u mnie dzis sluz plodny z niteczka krwi, w nocy zabieram sie do pracy z mezem :D jutro wieczorem monitoring, a o dziwo testy owulacyjne mam jakies kiepskie bo 2 kreska dzisiaj wyszla znow jasniejsza niz kontrolna, no nic, wszystko okaze sie jutro;) przydaloby sie jakies dobre wino by zapomniec i nie myslec, ale nie mam:( jednak glowa to duzy problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninka27
Aniu tez wstlukuje w internet te twoje nazwy i niestety nie moge nic sie doszukac, a na lacinie sie kompletnie nie znam :( wiem, ze to trudne, ale nie wiem czy nie musisz poczekac do soboty...przytulam i mam nadzieje, ze szybko z lekarzem znajdziecie przyczyne poronienia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu kochanie wpisz może w translator łacińsko-polski na google. a ja postanowiłam zainwestować stówkę clearblue,może rozjaśnią mi umysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Dziewczyny jak tam? Która teraz testuje u dołączy do ciężarówek ? :-D Już nie mogę doczekać się poniedziałku :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniaa89
Stokrotko Ty masz w poniedziałek a ja we wtorek wizytę, której oczywiście się panicznie boję.....;(( jak każdej, z jednej strony radość a z drugiej lęk, strach czy wszystko dobrze.... A tak ogólnie to jak się czujesz? U mnie zaczyna się 10 tydzień i tragicznie bolą piersi...... od samego zresztą początku, a nawet swędzą, ale nie będę się przecież drapać w pracy...;))) i to kłucie w podbrzuszu jak igłą to też przerabiałam, nie wolno się nam przemęczać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Monis czuje się w sumie dobrze....nie myślałam że tak będę przechodzić początki patrząc na moja siostrę która po zrobieniu testu od razu miałam nudności i wymioty :-D. Piersi mnie meeeega bolą tzn właśnie wkurzajace swedzenie przechodzące w ból.....a ją po całym dniu sciagam stanik to takie mam nabrzmiale i wentylki non stóp twarde i gorące. Ogólnie jak mąż się kładzie do łóżka to nie przytula się do mnie bo mówi że parze taka gorąca jestem. Ale nie jestem chora i nie mam żadnej gorączki. Trochę rano zaczynam mieć nudności ale to dlatego że sucho w ustach i taki nieprzyjemny posmak. Brzusio mam jak balon taki napompowany. Jak w poniedziałek wszystko okaże się ok to zrobię pierwszy zakup i będą to spodnie z gumka tzn tym pasem bo boję się sciskac brzucha. Również zauważyłam że mam uczucie wilgoci mokrosci ale leci nieraz taki metny rzadki sluz. Nio i to tyle....:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniaa89
A stokrotko który to będzie tydzień w poniedziałek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Wg obliczeń to 6 i 2 dni :-D. Test owu wyszedł mi 6 października i tej nocy tulilismy się a niby do poczęcia doszło 7 października.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniaa89
E to będzie serducho... Piękny widok;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Nio mam nadzieję.....obawiam się że nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniaa89
Ja jak szłam pierwszy raz to oczywiście też tak myślałam, e to pewnie poza maciczna , e to pewnie się zarodek nie rozwinął, wszystko na nie i wszystko źle i to jest właśnie najgorsze, widze że objawy i OBAWY ciążowe mamy identyczne, z natury zajebis.... panikary. Ale myślę że będzie dobrze;) uśmiech proszę ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Nio wiem ale wiesz wolę się mile rozczarować niż gorzko zmartwic. Wiem że wszystko będzie ok :-D. Beta przyrosla w ciagy 48h. 40.81 a po 48 h 147.21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czrnulka11
Witam :) jestem tu nowa. Moj problem zaczal sie gdy w wieku 16 lat dostalam 1 miesiaczke.. Zaczely sie komplikacje mialam nieregularne miesiaczki. Lekarz przepisal mi antykoncepcje by wyrownac okres... Traz mam 20 lat i w czerwcu rzucialm anty. W czerwcu mialam ostatnia miesiaczke , pozniej sie ina nie pojawila. Ogolnnie nie mam juz 4,5 miesiaca :(((. Poszlam do gina i zrobil mi badania hormonalne. Stwierdzil ze mam wysoka prolaktyne wiec przepisal bromergon na 30 dni. Po tym czasie mam zrobic powtorne badanie prolaktyny. Nie wiem co zamierza zrobic pozniej. Czy bromek mi pomoze ? I czy jesli go biore mam jakas owulacje. ? Jest szansa ze bede w ciazy ?? ;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Jasne że jest szansa...ja w lipcu dostałam bromka na. Wyrównanie cyklu groziły mi cykle bezowulacyjne ale po braniu bromka dostałam @ a teraz już nie bo zaciazylam w drugi cyklu brania bromka :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×