Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

Gość gocha-04
nie wiem dlaczego mi wyrzuca część wpisu progesteron 9,9 nmol/l PRL 652,4 mU/l (norma 637) P-ciała p/peroksydazie tarczycowej 12,26 IU/ml (norma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
P-ciała p/peroksydazie tarczycowej 12,26 IU/ml (norma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj jeszcze raz w nocy test owu zrobiłam czy aby może mi się nie przewidziało i wyszły znowu dwie:) Moniś, zobaczę dziś wieczorem co pokażą:) ale ucieszyłam się z tych kresek strasznie:) Gocha to coś niski progesteron jak na tą fazę masz, a bierzesz dupka? Stokrotka mi też się coś z żołądkiem porobiło, ale chyba od tych nowych leków na te zatoki bo wczoraj prawie nic nie zjadłam, w nocy mnie bolał brzuch i dziś to samo. Głupie antybiotyki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
teraz nie biorę, żadnych leków. Kurcze wiedziałam, że to by było za piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Ją to chyba mam nerwice że badania wszystkie ok gastroskopia też a boli :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotka... to calkiem prawdopodobne ze to z nerow niestety... czasem stres to nasz najwiekszy wrog... moj na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka to pewnie z nerwów, może spróbuj się zrelaksować, może jakaś muzyczka relaksacyjna i meliska (o ile można pić w ciąży)? Jak na razie wszystko u Ciebie jest dobrze, nie stresuj się tak skarbie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Ale ją się nie denerwuje to żyje w mojej podświadomości. Gdzieś w środku to siedzi niestety :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam podobnie, zawsze wszystko w czarnych barwach widzę i panikara jestem, ale na ostatniej wizycie u endo zostałam trochę postawiona do pionu. Pani doktor mi kazała pracować nad sobą bo się wykończę sama. że najpierw nerwy czy zajdę w ciążę, potem nerwy całą ciążę czy wszystko jest ok, a potem każde inne zachowanie dziecka będzie traktowane jak zagrożenie życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
no właśnie ta nowa gin edno kazała mi odstawić bromka natychmiast, ale jej nie posłuchałam i odstawiałam stopniowo ok tygodnia, a jak mi jutro znowu go przepisze to chyba jej coś powiem, bo w takim tempie to wogóle mi sie wszystko rozpierdzieli w organizmie i wogóle nic z tego nie będzie. Ale jestem wściekła :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ona kazała Ci odstawić przed zrobieniem badań? co za baba, przecież widać, że masz za wysoką prl. im to wszystko jedno a dla nas to wiadomo, że parę cykli w plecy zanim się umormuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
no i będzie du*a. Poprzednie PRL nawet jak nie brałam bromka to łapało się w normie, tylko drugi wynik był dużo za duży i dlatego powiedziała, żeby odstawić, a teraz to.... ehh szkoda gadać. Ale dostałam już swój termometr owulacyjny i będę bawiła się w wykres od niedzieli pewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gocha ja tez w przyszlym chce sobie pomierzyc tempke... za pare dni powinnam dostac termometr... bo mierzy sie po @ prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
wydaje mi się, że od początku cyklu. Ja przynajmniej będę mierzyć od 1dc. Nie wiem tylko jak dokonam tego, żeby mierzyć o tej samej godzinie +/- 30min, no i najważniejsze, żeby wczesniej przespać dobrze z 3h. A ja ostatnio wybudzam się ok 5 rano poprzewracam się i zasypiam do 7:00 - 7:30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka nie denerwuj się kochana :)wszystko będzie dobrze,tylko cierpliwości troszkę.do 19 już nie daleko i będzie ok. a ja Wam powiem tak,mierzę temperaturę 4cykl i w sumie wiem że nic nie wiem,tyle że teraz jest niższa a w drugiej fazie wyższa ale nie jestem w stanie dokładnie powiedzieć kiedy jest owu. a jeśli chcecie interpretować tempkę to polecam ovufriend.pl Madziusek a ja zaraz zmykam na pocztę po testy,bardzo szybko dotarły z Anglii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
moniś ja własnie przez ovufriend zaraziłam się prowadzeniem wykresu i też kupiłam sobie termometr owulacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
A JA ZARAZ ZAKWITNE TAK MNIE BOLI ŻOŁĄDEK!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka a może no spa pomoże?najlepiej b ędzie jak się jednak połozysz i może zrelaksujesz przy dobrej książce. U mnie nadal brak śluzu płodnego chyba odpuszczę sobie dalszy monitoring to nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka nie poddawaj się, idź sprawdź czy pęcherzyk rośnie i czy pęka. Będziesz wiedziała,co się dzieje. Usg jest jednak bardziej wiarygodne niż obserwacja sluzu:) śluz może być w środku i możesz nawet nie zauważyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka nie poddawaj się, idź sprawdź czy pęcherzyk rośnie i czy pęka. Będziesz wiedziała,co się dzieje. Usg jest jednak bardziej wiarygodne niż obserwacja sluzu:) śluz może być w środku i możesz nawet nie zauważyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Narazie jestem w pracy i do grudnia nikt nie może wiedzieć. Jak przychodzę do domu to pierwsze co do łóżka. Nospe biorę po 2 tab tak pani w aptece mi powiedziała i ulga jest na chwilę ale potem wraca:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś a co to za angielskie testy? :) Ja mam problem bo mój m ma dziś imprezkę firmową i nie będzie go wieczorem i pewnie wróci po piwku:( ale wczoraj i dziś rano były przytulanki to może wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Przymierzam się do siemienia ale na widok opakowania już chce mi się zygac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Madziusiek u mnie tylko raz zalanie formy pomogło :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh miały być z anglii a przyszły z krakowa :) clearblue,fajnie wyglądają.od soboty zacznę testowanie to napiszę Wam czy warto w to zainwestować. Stokrotka uważaj z tymi tabletami kochana,może coś łagodniejszego niż nospa. a i dowdzowniłam się o moją różyczkę i dowiedziałam się że trzeba poczekać ok 5dni na wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka a czemu do końca grudnia nikt się nie może dowiedziec?jakieś problemy w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Podobno nospa jest bezpieczna w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×