Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

Madzia to zrób test jak jesteś to uwierz nie ma znaczenia że test nie jest zrobiony z porannego moczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Masz że mnie przykład że robiłam test po 15 za wasza namową i wyszło od razu :-D:-D:-D. Jeszcze w toalecie pracowej na szybkiego tesciora robiłam :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Oj madzia widzę że strasznie się boisz i zwlekasz......a zarazem masz jeszcze nadzieję ale boisz się..... Dobrze Cię rozumiem .....jak robiłam tesciora to serce mi chciało przez. Usta wyskoczyć tak walilo a potem nagle całą krew w nogi poszła jak zobaczyłam druga kreche :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziorkus
cześć dziweczyny:-) Madziusiek a tak czekałam dzisiaj na dobrą wiadomość, ale może jeszcze będzie w tym roku prezent od Mikołaja:-) Dopóki nie ma @ zawsze jest nadzieja:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Madziusiek ale wrzuc na luz zrób test i jak będzie jedna krecha to ciesz się świętami. A justa a który ty tc masz? Bo u mnie z pamiecia w ciąży niedobrze :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Nio to już prawie ciut ciut i połowa za tobą :-D. U mnie trwa 12 tc i lekarz powiedział że najwcześniej można zobaczyć płeć w 18 tc pod warunkiem że urośnie jak ostatnio że termin porodu z lipca przeskoczył na czerwiec :-D:-D:-D. A na czym polega. Usg specjalistyczne ? Taki które lekarz długo wykonuje i coś tam sprawdza? Justa od którego tc masz usg brzusznie? Czujesz ruchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa jak fajnie 19t ciesze sie z Toba ja mam jeszcze10dni brania lekow a potem ide na badania czy cholerna ureaplasma poszla sobie czy walczymy dalej ,jestem pozytywnie nastawiona narazie Madzia zrob test!!!!! Dziewxzyny a wy gotowe w miate do swiat??? Ja mam lekkie opoznienie ale od jutra ruszam ostro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do Was pytania czy wcześniej brałyście tabletki antykoncepcyjne?Ja ciągle słyszę że po odstawieniu najłatwiej zajść w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Nio ja jadę na święta i nic nie robię tylko będę jeść :-D:-D:-D. Ja nigdy nie bralam żadnej chemii anty tanty ....bardzo się od tego bronilam i z mężem nie uzywalismy też żadnych zabezpieczeń i trwało to tak 6 lat a od ślubu zaczęliśmy szaleć :-D i musiałam bromka wziąć i się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Bella czuję się ok fizycznie ale psychicznie dół ... Odebrałam dzisiaj wyniki męża i ma podwyższoną prolaktynę ciekawe czy dostanie bromek Ja dzisiaj do endo, jakoś nie czuje tych świąt, w zeszłym roku marzylismy o tym aby byc na te święta we 3, włączam facebook'a a tam kuzyneczka mojej bratowej wszystkie pozy w ciąży strzela ... najgorsze że zaszła w ciąże tak jak ja w czerwcu i ciągle mi przypomina swoją osobą kiedy bym miała termin, chyba usunę ze znajomych może mi się lepiej zrobi jak nie będzie mi o tym przypominac, mam żal do Boga że taki niesprawiedliwy jest, Justa ty jeszcze połowa, jak to szybko leci, madziusiek nie rób testu poczekaj na @, lepszy @ niż jedna kreska U mojego szwagra wykryli przeciwciała przeciwplemnikowe masakra skąd to się bierze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Endi doskonale wiem co czujesz ściska z całych sił. Dla mnie też te święta bardzo smutne bo jak pomyslę że byłabym już 37tc i w zasadzie mogłabym rodzić to łzy w oczach mi stają. Życie jest naprawdę niesprawiedliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po poronieniu nad podziw szybko sie pozbierałam... dziś mija równe 2 miesiące... byłam ostatnio u fajnego lekarza i mi powiedział, że tak tio niestety jest, że Pan Bóg albo natura eliminuje nie do końca dobre zarodki, ale każdy się kiedyś doczeka dzidziusia, bo skoro się zaszło tzn., że się w końcu zajdzie i donosi... gadał ze mną tak rzeczowo i naprawdę mi się lepiej na sercu zrobiło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysia ja też usłyszałam podobne słowa i trafiłam na naprawdę cudownych ludzi.Mimo wszystko w sercu pozostaje żal a jeszcze jak słyszysz o dramatach niektórych dzieci które rodzą się tam gdzie nie powinny to dodatkowo robi się człowiekowi przykro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
Justa fajowo, też bym chciała syna, ale najważniejsze, że ma wszystko na swoim miejscu. Madziusiek ja testu bym nie robiła tylko poczekała do jutra i zobaczyła co z tempką, a jak będzie wyższa to wtedy rób. U mnie teraz przed @ mocno poleciała w dół i następnego dnia była na takim samtm niskim poziomie i 2h później czerwień :/ Ja w tym cyklu próbuje sobie troche wrzucić na luz. Tylko jutro ide zbadać PRL zobaczymy jak po 2 miesiącach bez prochów się zachowuje, no i chciałabym dupka w tym cyklu zacząć brać tylko owulka w sylwestra mi wypada i pewnie alko nie można pić, a ja potrzebuje się zresetować.... i nowy rok zacząć zapisywać na "białej kartce"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka ja brałam pod koniec tamtego roku tabletki anty bo miałam torbiel, przez trzy miesiące i odstawienie guzik dało..:( Niby po odstawieniu masz większe szanse ale niektórzy też zalecają odczekać chyba 3 miesiące aby organizm się odtruł. Endi ściskam Cię mocno, ja codziennie też na facebooku ogladąm albo ciężarne albo dzieciaki. Ale tak sobie myślę, że może niktórzy z tych rodziców też się długo starali i cieszą się teraz i dzielą z całym światem swoim szczęściem? Kto wie jak to jest. Gocha zaszalej w Sylwestra, u mnie też jakoś w tym terminie będzie wypadała owulka i nie mam zamiaru sobie niczego żałować. Lampka szampana czy odrobina alkoholu pomoże się wyluzować, a tego nam trzeba, przecież nie trzeba się upijać do nieprzytomności:) Ja Nowy Rok zaczynam też od nowa, koniec z "tego nie można jak się chce starać o dzidzi". Zamierzam sobie żyć normalnie a nie od cyklu do cyklu:) Dziś udekorowałam cały stół pierników:) A potem idę na imprezkę wigilijną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to na temat swojego cyklu się nie wypowiem nawet nie wiem kiedy dostanę @.Generalnie powinnam dostać 1.01 czyli rozpocząć Nowy Rok na czerwono.Ja tam więc w sylwestra mam więc zamiar poszaleć i nie myślec o niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
Ninka ja też brałam kilka lat tabletki anty. Po odstawieniu ich wszystko było ok, a po 6 miesiącach okazało się, że mam wyższą prl tą po obciążeniu. Myślę, że to jakieś brednie, że tabl anty pomagają po odstawieniu zajść w ciążę. Może jest większa szansa na zajście w ciążę bliźniaczą, ale jakoś ciężko mi w to uwierzyć. Tabl anty blokują funkcie jajników i wcale nie musi być tak, że po odstawieniu jajniki będą działały ze zdwojoną siłą, a co jeśli zablokują się na dłuższy czas....? Ciężki orzech do zgryzienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tabletek anty to gdy byly problemy z zajscie to proponowal mi na 2-3 tabletki anty aby wyciszyc organizm i ab po odstawieniu latwiej bylo zajsc. Ja sie nie zdecydowalam na to bo jakby nie bylo szkoda mi bylo tych cykli. Stokrotak ja od samego poczatku mialam USG przez brzuch.. podpochwowe mialam jedynie w szpitalu . Pewnie to w duzej mierze jest tez zwiazane od sprzetu bo mi wykonywal ten sam lekarz ;)) USG specjalistyczne tzn genetyczne robione jest miedzy 11-14 td i polega na dokladniejszym pomiarze dzidziusia. Mierzy sie doslownie wszystko od nosa po kregosłup i na podstawie tych pomiarow bada sie prawdopodobienstwo wystapienia wad u dzidziusia . U mnie gin zapisal na podwojna wizyte aby spokojnie moc pomierzyc (ciekawe czy tak tez skasuje ;))_ Ruchy czuje juz jakies 2,5 tygodnia... wystarczy ze poloze sie na brzuchu i maly kopie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny mam pytanko czy Bromergon wam przesunał owulacje? u mnie jest 11dc. test owu nie pokazal nic, temperatura niska, tylko mnie wysypalo na twarzy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziusek czekaj skoro nie przyszła nic straconego wiem, ze głupia ta nadzieje i w ogóle ja to się zawsze pocieszam a raczej przedłużam swoje cierpienie-nadzieje tym, iż znam przypadki krwawień nawet w ciąży dość obfitych jak okresowych a mojej koleżance test pozytywny wyszedł bardzo późno wiec daje sobie taka nadzieje. A ja się w tym miesiącu strasznie nakręciłam na dwie kreski i choć mój rozumek krzyczy "uspokój się kobito" i tak coś czuje że przyjdzie mi ostro płakać jak już @ będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i temp. mi skacze teraz strasznie raz wysoko raz nisko ale dopóki @ nie ma jest nadzieja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no aj mam powyżej 37 by potem mieć 36 z hakiem Pierwszy raz tak i nie wiem o co chodzi. Do doświadczonych mam pytanie czy jak biorę bromka to mogę mieć torbiele?? W sumie jakoś tak wyszło, ze nie zapytałam gina i teraz nie wiem jak to jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja po imprezie już:) eh te firmowe spotkania zawsze to samo:-) dobrze ze wyszłam po części oficjalnej bo by musieli mnie wynieść chyba:) po pół kieliszka wódki mi sie zakrecilo w głowie i pojechałam do domu. @ dalej nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×