Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

Gocha ja robię tak ok 18 od razu jak wrócę z pracy i to prawda żeby nie pić przed testem, więc tak po 16 już nie robię herbatek:) Stokrotka super, że maluszek zdrowy:) ale ciśnienie to strasznie duże, ale pewnie dziś stres był też niezły jak myślałaś że coś się złego dzieje, a fasolka pewnie tańce odstawiała i machała nóżkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gocha brawo za podejście faktycznie od płaczu w ciążę nie zajdziemy:) ja zauważyłam trochę więcej żył na piersiach ale m nie widzi różnicy więc pewnie to moja wyobraźnia. Jeszcze kilka dni i sie wyjaśni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Nio pani dr jak robiła usg to mówi że kopie ładnie as to w łożysko a to w scianke brzucha ale rozrabia. A ją wtedy czulam takie ukucia. Mówię do męża że zapomnialam mu powiedzieć czegoś a on do mnie co chłopak? A ją skąd wiesz? A on że wie co robił :-D:-D:-D:-D. Nieważne aby zdrowe:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze Stokrotko że wszystko ok, ja właśnie na poczekalni u lekarza, niedługo wchodzę, ciekawe co tam moja dziewczynka... Ale ciśnienie masz zajebi.... wysokie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem po wizycie u gina i mam endometrium w 23 dc 7,6 mm, widać, że była owulacja, bo pęknięty pęcherzyk i jakieś ciałko białe (jeszcze nie żółte) a co za tym idzie mogło dojść do zapłodnienia... eh... kazała mi lekarka brać luteinę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam dzisiaj 4dc i jużchce te dni po 10 dc,żebym wiedziała,że przytulanie z mężem ma głębszy sens:) Dziewczyny a tak nawiasem to jak staracie się o dzidziusua to przytulacie się z M każdego dnia czy robicie przerwy..bo moja poprzednia gin powiedziała mi,że najlepiej co 2 dzień..ale ja się tego nie trzymam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja też tak słyszałam ale u nas wychodzi częściej:) ale pod koniec cyklu to jakoś mam mniejszą ochotę na przytulanie:/ Piersi mnie bolą już całkiem mocno, staniki mnie cisną, gniotą i najchętniej chodziłabym bez:) Ale mnie zawsze bolą też przed @ ahhh to czekanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Ja z m tak co 2 lub 3 dni bo plemniki przeżyją......staraliśmy się aby cały czas były we mnie. Nio a jak była ochota to codziennie. :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my to co 2-3 dni w dniach płodnych bo m gdzies wyczytał ze jak zadziej to bedzie chłopak haha ja widze drogie Panie ze rok nieparzysty 2013 jest szczesliwym rokiem :) Marysia juz prawie jest kolejna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
uffff Stokrotka, ale mnie wystraszyłaś, a po przeczytaniu tego, że to chyba Olaf cię tak od środka kopie to aż się roześmiałam z ulgą, że to tylko albo aż dzidziuś :D dobrze, że poszlas i sprawdziłaś :) Madziusiek czekamy spokojnie lecz z niecierpliwoscią na koniec tygodnia :) Moniaa89 a jak tam twoja dziołszka malutka? Marysia no no no to też juz niedlugo tak jak u Madziuśka sie wszystko okaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
a ja tyle do was napisałam i mi wszystko wypoerniczyło.... ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
OOOO a jednak nie wywaliło :D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olaf karate ćwiczy:) będzie silny chłopak:) COś z kafe się od kilku dni dzieje złego albo wkleja się kilka razy albo z opóxnieniem pojawia wszystko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gocha szkoda ze ten cykl stracony ale podejście mi się podoba muszę od Ciebie je od gapić wiec jak już słyszałam na porodówkę w listopadzie się wybierasz wiec do dzielą jak tylko @ sobie pójdzie :) No to Madziusek i Marysia czekamy na dobre wieści A i z całego serducha życzę Ci zmiany pracy :) wiem jak to jest się męczyć i płakać z tego powodu jakbyśmy innych nie miały:( Stokrotka dobrze ze się wszystko pozytywnie zakończyło :) Bella dla Ciebie te wyniki to już tylko formalność. jak już tu dziewczyny napisały wiemy ze są dobre :) Mam kochane jeszcze do Was pytanko wczoraj miałam brać dupka przed ostatni dzień i okazało się ze zapomniałam a dziś normalnie wzięłam bo o tym, że pominęłam dowiedziałam się przed chwila. myślicie ze to możne wpłynąć jakoś na ten cykl??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniae28 mysle ze zapomniany dupek nic zlego nie zrobi ;)) ja po wizycie.... cale szczescie z moje zapalenie pecherza przeszlo, rano jak robilam badania wyszedl stan lekko podwyzszony, ale teraz juz jest ok. Niestety moja morfologia jest nieciekawa ....anemia. Do lykania dodatkowe tabletki , tylko teraz pytanie jak na to zachowaja sie moje kamienie.... zobaczymy... mam nadzieje ze bedzie wszystko ok ....A dzidzius to juz potezny chlop, wazy cale 555 g i wszsytko jest ok, od noska a wlasciwie od mozgu az po stopki i paluszki ;))) Madziusiek wiec podjelas dobra decyzje ze zlozylas CV do nowej firmy. W starej zlozylas juz wypowiedzenie czy czekasz na odpowiedz z tej nowej ?? Bella jak widac u nas rok zaczal sie szczesliwie i taki ma byc dalej!!! To bedzie Nasz rok i niedlugo wszystkie beda chwalic sie najpierw II tlustymi kreseczkami a pozniej swoimi dzidziusiami ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby 2 tłuste kreseczki na teście pokazały się każdej z nas w tym roku..oj marzę o tym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko do dziewczyn ktore biora dupka , to czy wy bierzecie od 16dc twardo czy po owulacji? bo juz sama nie wiem ostatnio wzielam w dzien owulacji a czytalam ze 2 dni po powinno sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps ze mialam owulacja to przypuszczam bo nie mialam potwierdzenia USG ale dzien wczesniej potwierdzil to test owu i w dzien domniemanej owu mialam plamienie małe i krotkotrwale oraz bol podbrzusza czytałam ze to wlasnie objaw owulacyjny, tylko ze bylo malo sluzu , praktycznie tylko przy szyjsce moge zobaczyc jaki ma kolor bo przewaznie nawet w dzien owulacji jest go niewiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kejt ja biorę od 16 wyczytałam ze nie ma stracha jeśli chodzi o zatrzymanie owu czy coś w przypadku dupka. Tym właśnie dupek różni się od luteiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm skomplikowane to , juz tyle sie naczytalam ze wszystko mi sie miesza , ja mam owu dopiero 20dc bo mam cykl 33 dniowy i nadal nie jestem przekonana hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na forum rodzinkowo.pl czy jakoś tak dziewczyna cytowała encyklopedie leków i z tego wynikało ze dupek owu nie hamuje. jak znajdę linka to Ci wyśle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry ide na wymaz jeeeeej jaki stres trzymajcie kciuki po odbior wynikow chyba wysle m hahaha bo sama bede sie bala nie wiem czemu w tak radosnej dla innych sprawie jak jest posiadanie dzieci mnie spotyka tyle nieszczesc i stresow chcialabym aby to byl radosny i piekny czas oczekiwania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry ide na wymaz jeeeeej jaki stres trzymajcie kciuki po odbior wynikow chyba wysle m hahaha bo sama bede sie bala nie wiem czemu w tak radosnej dla innych sprawie jak jest posiadanie dzieci mnie spotyka tyle nieszczesc i stresow chcialabym aby to byl radosny i piekny czas oczekiwania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×