Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

Gość natie75
Gocha może faktycznie coś nie tak zrobilas...:) daj jutro znac jak sytuacja czasem nie wychodzą podobno testy w pierwszym dniu Oby @ nie przyszla trzymam nadal kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulisia1985
to znowu ja a wiec dziś rano kolejne dwa testy - pozytywne tel do gin - odstaw bromergon , dufaston dalej wizyta 23.01 także czekam do wizyty piersi mnie tak bolą że rano nie mogłam założyc stanika nie moge uwierzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulisia1985
róbcie testy - ja też tyle miesiecy próbowałam że do tej pory nie wierze w te 2 kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
bardzo fajnie Paulisiu, że wychodzą no i GRATULUJE! Dobrze, że przybywa nam brzuszków i fasolek :D a ile sie staraliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
Bella jak przez kilka dni nadal będzie cisza to zrobię jeszcze raz test, ale napewno nie jutro bo nie mam :) a teraz chciałabym z porannego sikacza :) Natie jeszcze nie wszystko stracone, ale się okaże. Dam znać jutro czy coś u mnie drgnęło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulisia1985
to 10 miesiąc - już normalnie myslałam o in vitro- miesiąc temu dostałam bromergon i już:) szok jak te leki czynią cuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane w poniedziałek Gocha powtórz z rana będą dwie jak nic :) o albo beta coś musi dać wynik pozytywny. A ja wczoraj małe załamanie przeżyłam bo dowiedziałam się, że moja sąsiadka jest w ciąży i wszystko było by fajnie gdyby nie to, ze w padła i to z chłopakiem z którym nie powinna bo ich dziadkowie byli braćmi. Mowie Wam aż się poryczałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
to superancko, że ci pomógł, ale może to wcale nie bromek... a jaką miałaś PRL?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
Ania co za historia... oby dziecko było zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulisia1985
przed obciążeniem w normie ale po obciążeniu razy 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mam taką nadzieje ze będzie zdrowe ale od razu sobie o niesprawiedliwości pomyślałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
uuu to nieźle ja miałam x12, a teraz to już sama nie wiem jak zacznie mi się nowy cykl to idę na ponowne znadanie prl tylko tej pierwszej, bo ostatnio 2 czy 3 miesiące temu to i tą pierwszą miałam ok 30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
no niestety już na sprawiedliwość to my wpływu nie mamy, ale zobaczcie ile przyjemności ze staranek i czekanie na dobre wieści, a na końcu i tak nas dziecko obsika hehe :D jakie to wszystko słodziutkie :) ale właśnie tego chcemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to czuje w kościach ze u mnie styczeń to nie będzie ten czas. Limit wyczerpie jeszcze Madziusek i Ty Gocha i tego Wam z całego serducha życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem nowy rok nowy worek z dziećmi ja mam nadzieje że się coś ruszy ale prawdę mówiąc to czuje ze w czerwcu przyjdzie mi się zapisać na IUI nie wiem czemu tak porostu jakoś tak mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś idę do ginka prywatnie to sprawdzę co i jak z tym pęcherzykiem... paulisia gratulacje!! bella od przyszłego cyklu ostre staranka :) gocha trzymam kciuki!!! i za madziuska też!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś idę do ginka prywatnie to sprawdzę co i jak z tym pęcherzykiem... paulisia gratulacje!! bella od przyszłego cyklu ostre staranka :) gocha trzymam kciuki!!! i za madziuska też!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś idę do ginka prywatnie to sprawdzę co i jak z tym pęcherzykiem... paulisia gratulacje!! bella od przyszłego cyklu ostre staranka :) gocha trzymam kciuki!!! i za madziuska też!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
narazie cisza, ale temp mi z dnia na dzień leci w dół także chyba to nie mój czas, mam teraz tylko nadzieję, że mi się znów nie rozreguluje cykl, bo tego bym najbardziej nie chciała. Madziusiek, AniaS, Marysia i Bella teraz na was kolej :) żeby się udało, żeby się udało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Gocha powiem ci tak że moja temperatura w szczęśliwym cylku wynosiła 36.3 albo jeszcze i mniej......nie miałam skoków temperatury a był II kreski :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
no to Stokrociu moja dziś wynosiła 36,28. Fakt jestem raczej zimnokrwista bo po owulacji moje temp wachaja się od 36,45 do 36,75, a 37 to nawet nie mam jak chora jestem. Ale czekam już na @ i mam nadzieję, że jak ma przyjść to niech będzie jak najszybciej, żebym mogła zacząć kolejne staranka :) a dziś mnie lewy jajnik napierdziela. Dzięki dziewczynki, że jeszcze dajecie mi jakieś nadzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gocha nie ma @ więc jeszcze wszystko możliwe:) ANia jak tak będziesz sobie wmawiać ten czerwiec to Twoja podświadomość może zadziałać i blokować zaciążenie, także więcej pozytywnych myśli:) Ostatnio czytałam, że czasami pomaga zmiana myślenia, że nie trzeba się nastawiać na zachodzenie w ciążę tylko myśleć o tym jak to już będzie jak będzie dzidziuś, wyobrażać sobie jakby ta ciąża już była. Może to i głupio brzmi ale może coś w tym jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
A jak wy nasze brzuszki się czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
chyba tak trzeba sobie powyobrażać, a może zacząć pokoik dla dziecka meblować oczywiście w myślach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie strasznie brzuch napieprza... mam dziś 22 dc... eh... idę dziś do ginka, ale nawet jeśli by coś miało być to i tak nie będzie widać na usg... ale jeśli będzie widać ciałko żółte i progesteron jest wysoki i było przytulanko to jest szansa na ciążę no nie? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×