Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

Gość natie75
Cześć dziewczyny jak się dzisiaj macie? Ja jakąś ciężka noc miałam od kilku dni budze się o 4 rano masakra dzis mnie jeszcze brzuch bolał ale posiedzialam na toalecie i jakby przeszło... A mam pytanie do dziewczyn w ciąży bolall was brzuch na początku?bo oczywiście martwię się i panikuje :/ obczytalam pół neta i niby to normalne ze brzuch boli....a jak wy mialyscie czy macie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natie75
Bella kochana trzymam mocno kciuki !!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa na razie czekam na znak sygnał z nowej, nie ma 100% pewności że mnie zatrudnią, ale zobaczymy. Szanse są bardzo duże bo to oni do mnie się odezwali a nie ja do nich:) No i czekam na 2 kreski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natie to normalne że boli bo macica się rozciąga, tak mi się wydaje:) A zanim się testowałaś to miałaś takie bóle jak na @ czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
Bella idź odważnie po te wyniki, już niestety nic nie zmienisz jak sie będziesz bać, ale i tak wiem, że nic zmieniać nie trzeba będzie, bo będzie dobrze :) śmiało pędzaj po wyniki Kejti ja mam dupka przepisanego od października, ale jakoś do tej pory nie mogłam się zdecydować czy go brać czy nie :) no i bardzo wiele dziewczyn mówi, że trzeba go brać po owulacji i najlepiej potwierdzać ją USG, a jak nie usg to swoje obserwacje, testy owu itp. Ja w tym miesiącu już wezmę dupka, ale po owul i dlatego między innymi szukam sprawdzonych testów na allegro. Moja gin kazała mi brać od 16 do 25 dc, ale to raczej jak ma się książkowe cykle, a nie tak jak ja różnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie najlepiej stwierdzic owulacja i od nastepnego dnia brac dupka. Dupek oprocz progesteronu ma dobra moc ze pomaga przy niewydolnosci cialka zoltego, wiec warto go brac bo moze akurat tu tkwi problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
Justa to super, że synio zdrowiutki, jeszcze żeby tylko od ciebie odwaliły się te wszystkie anemie, kamienie itp. Macie już propozycje imion :) AniaS o listopadowej porodówce to pisałam odnośnie Belli, bo jej taki szman przepowiedział ;) a ja się będę wybierać jak zaj zajde w ciąże :D ale może być i listopad bez znaczenia, teraz jak sobie na netmama.pl sprawdziłam, gdyby się udało to 8.10 byłby termin porodu :D a jak za miesiąc to 6.11 hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natie zacznij sie przyzwyczajac do nieprzespanych nocy ;)) a juz nie pamietam kiedy przespalam calutka, tez w nocy sie budze juz wyspana i kolo godzinki minie nim znowu usne a czasami nawet lepiej. A brzuch bolal i czasami nadal boli, wszsytko sie tam powieksza i szukuje miejsce aby lokator mial wygodnie ;)) Moj lokator wczorajzostal zlapany na goracym uczynku jak walil w moje narzody wewnetrzne ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
W tym cyklu sprawdzę się z dupkiem, a nóż się powiedzie i będę miała zodiakalną wagę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gocha to może zoabcz z dupkiem jak to będzie, mi wszędzie wychodził niski progesteron a mi nie chciała ginka przepisać nie wiem czemu:/ a może to w tym tkwi problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mamy jeszcze imienia .. moj synek na poczatku twierdzil ze jak dziewczynka to Ola a jak chlopczyk to Olek... ale nie podoba nam sie Aleksander ;(. Wczoraj rozmawialismy o imieniach i malemu chyba nic sie nie podobalo bo ciagle kopal i kopal ;)) . Teraz chwilowo chlopakom podoba sie Bartek mi Igor, im Piotrus mi Patryk ;)) takze jeszcze 4 miesiace zmian ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziusiek no wlasnie nie ktorzy gin sa przeciwni dupkowi i nie chca go dawac, ale wlasnie czesto mimo owulacji sa problemy z cialkiem zoltym i dupek pomaga. Takze proponuje wrocic do tematu ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badania poszly musze teraz czekac okolo tygodnia dziewczynki dzieki za wsparcie,wiecue co mamy b fajne to forum na innych nie ma takuch klimatow dzieki ze jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa no właśnie wrócę do tematu, teraz idę do endo na początku lutego i jak @ przyjdzie teraz (OBY NIE) to idę do gina, ale jakiegoś nowego - pewnie do kliniki i zobaczymy co powie:) mam jednak cichą nadzieję, że pójdę w innym celu do gina w tym miesiacu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
Ja mam brata Igora :) ładne imię. A Olek też ładne, a nie można od razu zapisać w urzędzie Olek? Chyba można. Madziusiek 3mam kciuki, żeby nie potrzebny był tobie dupek :) Bella to o której smarujesz po wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
Ja mam brata Igora :) ładne imię. A Olek też ładne, a nie można od razu zapisać w urzędzie Olek? Chyba można. Madziusiek 3mam kciuki, żeby nie potrzebny był tobie dupek :) Bella to o której smarujesz po wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella wyniki ma dopiero za tydzien Nie ma imienia OLEK jest to tylko zdrobnienie, co najwyzej moze byc OLEG ale to jzu nie to samo ;)) Ja smaruje do dentysty ;)) mam nadzieje ze w koncu zrobi mi porzadek z tym zebem co mialam zapalenie ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natie75
Dzięki dziewczyny :) Justa no ja dzień w dzień 4 rano pobodka a czasem to i kilka razy w nocy wstaje do kibelka.... Bella to jeszcze tydz czekania....zleci:) Madziusiek a Ty kiedy masz termin spidziewanej@? Kiedy testujesz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natie75
Bella zgadzam się z Tobą same fajne dziewczynki tu mamy:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natie75
Madziusiek kurcze Nie pamiętam czy brzuch mnie bolał :) to z wrażenia chyba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natie75
Madziusiek Nie pamięta czy brzuch mnie bolał :) to z wrażenia chyba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się tutaj tez podoba:) czytałam kilka wątków ale nigdzie nie ma tak fajnie jak tutaj wiec tylko tutaj się udzielam:) Natie przy moich cyklach dzień @ wypada jutro albo w piątek, więc testowanie w piątek przewidziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
ooo to ja jakoś źle zrozumiałam, bo myślałam, że dziś Bella ma robione badania i jeszcze jakieś wyniki dziś ma obebrać. Teraz już doczytałam :) To faktycznie Oleg zdecydowanie gorzej brzmi, ale macie przynajmniej jeszcze trochę czasu na zastanawianie się :) a kiedyś jak nas mamy rodziły to dowiadywały się jaka płeć przy porodzie i wtedy szybka decyzja musiała zapaść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemfit
natie mnie też czasami pobolewa brzuch ale nie jest to aż taki straszny ból. Jeśli chodzi o nieprzespane noce to ja też tak mam godzina 4, 5 czy 6 nie ma znaczenia ... też nie śpię. A jak się dowiedziałam o ciąży to od 3.30 już nie usnęłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj mam kiepski dzień, chyba te 2 tabletki bromergonu robią swoje,bo jakoś apetytu nie mam za bardzo, lekkie zawroty głowy i na dodatek od wczoraj poolewają mnie jajniki czy jajowody i boję się,ze jest coś nie tak po tej laparoskopii..nie chce,żeby sie jakis płyn gdzieś zowu nagromadził..mam 5 dc więc tłumaczę sobie,że to może jeszcze działanie @ ale na wszelki wypadek napisałam meila do mojego gina..ehh A negatywne skutki bromergonu to zapewne dlatego ze wczoraj skusiłam sie na parę kieliszkow..blondynka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaa27
madziusiek cos w tym jest ;)) ja sie bronie jak tylko moge aby nie przespac sie w dzien bo pozniej z nocki calkowicie nici;)) to chyba cos jest ze organizm przygotowywuje sie do nieprzespanych nocy , chociaz jak bylam w pierszej ciazy to moglam spac i spac, bo pracy drzemka byla obowiazkowa a teraz wrecz przeciwnie. Mam nadzieje ze nie odbie sie to pozniej, bo Kamil to jest spioch , usypia wszedzie i praktycznie od razu jak przylozy glowe do poduszki tak naprawde nie wiem co to noce nieprzespane, wiec az sie boje co to bedzie teraz jesli to sie sprawdzi ;)) a odnośnie forum to ja tez mam w obserwowanych pare ale to jest najfajniejsze. Odziwo najmniej udzielam się na forum co sa dziewczyny które maja termin tak jak ja na maj ;)) ale one ciagle narzekają, ze je to boli ze tamto, a ja tam nie potrafie się jakos To prawda ze tutaj sa najwajniejsze dziewczyny ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe od czego to zależy że jedno dziecko przesypia a drugie nie, teraz mam w rodzinie dwójkę dzieciaków, u jednych - spokojnych, takich naprawdę ułożonych ludzi - dziecko ciągle płacze, noce nieprzespane, nerwusek mały:) u drugich - mama nerwus straszny, narwany - dziecko za to jak anioł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×