Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

Gość natie75
Jestemfit ja z kolei nie mam bólu mocnego piersi dop zaczynają pobolewac i robić się nabrzmiale tyle ze jakąś osłabiona i zmęczona,jestem...wiec widzisz,każda ma inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
cześć wszystkim NATIE ja nadal czekam termin @ jest jutro, ale póki co cisza i oby tak juz zostało co najmniej na 9 miesięcy :) PAULISIA1985 idź na betę bedziesz wiedziała na 100% i dawaj znaki co i jak, moja znajoma robila testy do prawie 3 miesiąca i dopiero wtedy zobaczyła II kreski i już wiedziała dlaczego nie ma @, a do tego czasu badała się na tarczyce i inne rzeczy. KEJTINARAPIE szkoda, że się nie udało, a taki dobry byłby tydzień. MAJAA86 no to pieknie cię załatwili w tym szpitalu, całe szczesćie, że gorsze rzeczy sie nie porobiły na jajowodach i dobrze, że już teraz będzie z górki :) JESTEMFIT nie ma co się przejmować brakiem objawów, a jak ma cie to uspokoić to możesz na własna rękę zrobić betę i będziesz miała czarno na białym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natie75
Gocha to trzymam kciuki żeby byly dwie kreseczki :) a kiedy testujesz? Daj znac Trzymam mocno kciuki za Ciebie i wszystkie dziewczyny!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
To jaką kolejność testowania na ten tydzień?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziorkus
Cześć dziewczyny:-( Dla mnie początek tygodnia kiepsko sie zaczął:-( Dostałam @..Masakra... Pierwszy miesiąc z bromkiem i porażka.... A w rodzinie i u znajomych same małe dzieci:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziorkus
Cześć dziewczyny:-( Dla mnie początek tygodnia źle się zaczął:-( Przyszła wredna @:-( Pierwszy miesiąc z bromkiem i porazka, a myslałam że sie uda... A wokół nas same małe dzieci u znajomych u rodziny..Płakać mi sie chce..i nie mam siły na nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
cześć laseczki u mnie nadal susza, czekam w napięciu.. mam ochotę zatestować, ale boje się, że tfu tfu znów cykl mi się wydłużył, chociaż nie było powodów, bo stresów nie miałam, chyba że to przez zatkany nos i ból gardła... qrcze chciałabym, żeby mój sen sprawdził się na odwrót.. Dzięki Naite za kciukasy, podmuchaj tam troche na mnie może się jeszcze zaraże :) może nie wszystko stracone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natie75
Hej:) Gocha chucham z całych sił :)) zarażaj się byle nie katarem:):) też bym nie wytrzymała i zareagowała mówią ze można w dniu przewidywanej @ więc....:) Madziorkus przykro mi trzymaj się kochana w końcu się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
Madziorkus przykro mi, że się nie udało, ale jak nie tym to następnym razem się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natie75
Mialo byc zatestowala :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gocha zyczę Ci abys zaczela rok jak jestemfit i natie ;))). Bella a u Ciebie to juz chyba powinna byc koncowka anty ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
ojjj Natie wchłaniam te wiruski od ciebie. Kiedyś powiedziałam, że zatestuje jak strzeli mi 36dc i nie będzie @, bo miałam w zeszłym roku nieregularne cykle i w cyklu właśnie 36dniowym zatestowałam i w kolenym dniu była @, także nie chce zapeszać. Chociaż z drugiej strony gdyby wyszła I kreska to mogłabym przygotować się do @ i już tak nie przeżywać. Narazie czekam, na dziś termin także jeszcze wszystko może się zdarzyć. Zawsze jednak do 10 rano @ była...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziorkus
Dzieki dziewczyny za słowa otuchy:-) Ale dzisiaj niestety mojego chumoru juz nic nie poprawi.. Jedynie dodaje mi otuchy fakt że niektórym dziewczyną po tylu latach walki się udaję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Ale już po 10:-D. Lec po testa i testuj :-D:-D:-D:-D. Popraw na humor z poniedziałku :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
dzięki Justa za wsparcie, od ciebie też ciągne wiruski ciążowe :) Natie a katarem się nie zaraże, bo już od kilku dni mam nos zapchany, w sobotę wieczorem miałam 37,04 st C, a wczoraj coś mnie łaskotało w gardle i nie mogłam zasnąć, a późńiej i brzuch mnie rozbolał przez kaszel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
madziorkus nie mów tak, że dziś nie masz humoru. Włącz sobie ten kawałek to ci się od razu poprawi :) http://www.youtube.com/watch?v=syRcFWnJCAA Przeczucia mam już dziwne, sedrucho to zaraz mi wyskoczy z tego wszystkiego, a testa mam w domu takiego co od 10 jednostek hormonu wykrywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziorkus jak ja to dobrze pamietam po pierwsztm cyklu z bromkiem chcialam bardzo aby @nie przyszla ale tak sie nie stalo przez kolejne 6cykli wiec kochana cierpliwosci i usmiechu !!!!! Gocha jakies objawy?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziorkus ja też myślałam że się od razu z bromkiem uda, ale niestety tak nie było. Jak widać nie ma reguły:/ ale nie martw się na każdą z nas przyjdzie czas :):) Gocha Gocha czekam na wynik:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Gocha to nie wiem na co czekasz :-D. Chyba droczysz się z nami :-D. Dawaj testa i czekamy na wyniki :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
dziś poniedziałek to niech upłynie w pozytywnym napięciu, bo jak wyjdzie - to będzie kiszka na cały tydzień :) ło matko ale mnie oświeciło, jutro będzie 2 rocznica ślubu u mnie :) może jutro spróbuje o ile wcześniej mnie nie dopadnie @ Bella z objawów to tyle,że tak dziwnie troche w dole brzucha jak na @ jak się ból na maxa nasili to będzie jednoznaczne z czerwienią. Madziusiek cześć po weekendzie troche cie nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Jakbys dziś zatestowala to miała byś czas na obmyslenie fajnego planu jak powiedzieć tz o ciąży :-D. A ktory dziś dc u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
dziś 30dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
To powinno wyjść :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
no ja mam nadzieję, że wyjdzie, bo jak nie to wyrzucę test do kosza :) hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
no ja mam nadzieję, że wyjdzie, bo jak nie to wyrzucę test do kosza ;) hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Fajnie rozpoczął sie rok :-D:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
Madziusiek coś ty ja bym mu się od razu wygadała gdyby wyszły II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×