Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

Maluch tak kobie ze strach, czasami te jego kopniaki sa takie bolace ze szok zwlaszcza jak kopnie w jakis narzad... dzis stanelam na wage to sie przestraszylam bo juz 9 na plusie a brzuch rosnie mi z dnia na dzien jest coraz wiekszy mam nadzieje ze w koncu troszeczkę przychamuje bo jak tak dalej bedzie to bede duzym sloniem. Juz teraz mam problemy z podniesieniem z podlogi jak cos mi spada (jakims cudem spada mi dosc czesto ;))) Cale szczescie poki co poszlo mi tylko w brzuch a nie w tylek i inne czesci ciala A co do szpitala to u mnie sa dwa szpitale wiec wyboru wielkiego nie ma . wybor byl prosty bo tego jednego calkowiecie nie znam - chociaz do wczoraj pracowala tam moja kolezanka polozna a wybieram ten co pracuje moj gin, co mialam robione laparoskopie i co ladowalam (zreszta moje dziecko tez) co jakis czas w nim. Tam znam juz lekarzy i kazdy kąt ;)) Na moje miejsce w pracy przyszla tez sasiadka dyrektora wiec tez narzekaja ze nie moga nic odezwac sie w pokoju bo zaraz wszystko wygada.... takze ciesze sie ze to mnie poki co niedotczy ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ! Właśnie wróciliśmy od gina i z apteki z całą rekamówką leków ;/ W piątek byłam na basenie, pisałam Wam jak się relaksowałam w jacuzzi i co ? i załapałam grzybicę prawdopodobnie na tym basenie mam 3 rodzaje różnych tabletek także miesiąc walki z grzybicą ale to po @ no ile się łaskawie zjawi ... A torbiel hmmm... rosnie, najpier muszę zrobic CA- 125, jeżeli to nie zmiana nowotworowa to mam już leki i zaczynamy walkę z torbielą, jak się nie wchłonie to mówil coś o nakłuwaniu ... A Mąż ... tu przynajmnie lepsze wieści jak to powiedział gin. "spełnia Pan minimum" mieści sie w dolnych granicach na spermiogramie :) ale to i tak poprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, czytam Was na bieżąco, ale jakoś nie mam czasu pisać... u mnie narazie cisza, brałam bromka i luteinę ten cykl, ale na nic się to zdało... eh :) no cóż trzeba się trzymać :) pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rnatie75
Bella m dop jutro kontolny rezonans i jesli bedzie ok to w piątek do domu jeśli nie ok to operacja-oby ta pierwsza opcja..- A u mnie 21dc to za tydzien powinna przyjść@ wczoraj bylam u doktora wszystkie wyniki ok tylko ta cytomegalia do lipca zakaz zachodzenia w ciąże:(( dał mi jeszcze skierowanie na badanie dna tej cytomegalii za 3 tyg wynik zobaczymy... Jak doktor powiedzial nie leczy sie tego tylko trzeba pol toku minimum odczekac ...no coz mus to mus ..... Dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rnatie75
Bella m dop jutro kontolny rezonans i jesli bedzie ok to w piątek do domu jeśli nie ok to operacja-oby ta pierwsza opcja..- A u mnie 21dc to za tydzien powinna przyjść@ wczoraj bylam u doktora wszystkie wyniki ok tylko ta cytomegalia do lipca zakaz zachodzenia w ciąże:(( dał mi jeszcze skierowanie na badanie dna tej cytomegalii za 3 tyg wynik zobaczymy... Jak doktor powiedzial nie leczy sie tego tylko trzeba pol toku minimum odczekac ...no coz mus to mus ..... Dobrej nocy Kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
Fajnie, że napisalyście co u was. Justa wczoraj oglądałam brzuszki z 35 tygii powiem, że były mega olbrzymie. Bella to jedziemy bardzo blisko siebie z terminem @, a stresy na bok. Oby nie przyszła do żadnej z nas lub chociaż do większości. Endi co za szit z tym grzybem. Lecz to szybko i zdrowiej. Ola to czekamy na wynik bety jakikolwiek by nie był to daj znać. Interesantka pierwsza w kolejce do pożegnania @, żeby jej nie było żeby jej nie było. Tylko Madziusiek sie nie odezwała. Natie to przez te kilka m-cy M wyzdrowieje i tobie te świństwo przejdzie i dzidzia wiosenna będzie. Stokrotka glaskam brzuszek. Marysia jak nie teraz to w następnym cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
No to wiem co w eterze i idę spać. Kolorowych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Endi basen jest super ale o grzybice nie trudmo,na szczescie mozna wyleczyc Natie pisz jak befziesz miala wyniki rezonansu Gosia idziemy rowno;) musze dzis odstawic stres bo zwariuje Justa w koncu nie ide z tym Hiszpanem na koncert bo ja myslalam ze on zaprosil nas wszystkich z pracy a okazuje sie ze mamy isc tylki my.Nie chce draznic mojego m ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
Zobaczcie czego fajnego dowiedziałam się od znajomej "Przy gardełku i katarze zero słodyczy, to samo tyczy się zap. oskrzeli i zap.płuc, bo zagęszcza wydzielinę...a na dodatek jak Wam się przydarzy infekcja pochwy, to absolutnie cukier odstawiamy...cukier nasila objawy, odżywia grzyb candida i odwleka wyleczenie." Bella ja do 20.03 biorę dupka to koło piątku powinnam już się zaczerwienić :) Ale u mnie słonko świeci, a zimno jak diabli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gocha-04 no oddalam krew do analizy, beta będzie dopiero poniedzieli, bo koszt jest mniejszy (18zl) ale dluzej trwa badanie ... pewnie ze dam znac, i zdam raport po poniedziałkowej wizycie u endokrynologa :) A u nas dzisiaj słoneczko swieci :) az normalnie chce się zyc :) a jak u Was? Jak się miewacie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
CudnaOla to szóstka za sprawowanie się należy Tobie :) mi spać się chce okropnie, czuje jakie mam małe oczy, bo cały czas próbują się zamknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gocha a ja głupia w sobotę pojadłam sobie serka plesniowego, jaka ja głupia ! sama sobie grzyba podkarmiałam :), jak piszesz że zero słodyczy to nie jem :), dzwoniłam do labolatorium, całe szczęście ca-125 kosztuje 38 zł i wynik tego samego dnia ufffff.... nasawiłam sie na koszt 100 zł, wogóle pieniądze idą jak woda ... wczoraj wizyta, dojazd, leki i 370 zł nie ma i dzidzi też ... dzisiaj 31 dc a @ dalej nie mam, a grzyba mogę dopiero zacząc leczyc po @ i bardzo bym już chciała żeby przyszła bo tylko mi wszystko opóźnia ... jak to policzyłam to gdzieś na początku maja będzie hsg (oczywiście jak biocenoza i ob bądą ok) :) antoninka ty też miałas grzybicę ?? jeżeli dobrze pamietam .... jakoś tu cicho ostatnio na forum ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha gocha dokładnie, bo mnie namowic na testy, albo badanie to dlugaaa walka ;) no ale fakt, jak się tyle opoznia to to trzeba ciaze wykluczyć ... poza tym na @ się nie czuje, na ciaze tym bardziej ... a tempka 37,5 :/ wiec pewnie jakiś stan zapalny mi się przypaletal ... x Endi, to widze ze czekamy obie na wredote ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninka27
Hejka dziewczyny no u mnie tez 31 d.c., jutro lub pojutrze mam dostac @, no i bede sie szykowac na laparo, ale wlasnie zblizaja sie swieta i nie wiem, czy w tym cyklu sie uda. Jak mieli mi robic hsg w grudniu, to wlasnie wyszla zla biocenoza i mi sie w czasie przesunelo o miesiac, mialam pojedyncze grzybki, dostalam wtedy flumycon 200 mg na chyba 14 dni i gyno - femidazol tez na 14 dni i jakies czopki robione z kwasem bornym i czyms jeszcze, nie pamietam. Wyleczylo mnie to w kazdym razie. Miesiac temu biocenoza byla tez dobra, ale na zlosc nie bylo lozek w szpitalu, no i musialam dorobic chlamydie jeszcze raz. Teraz nie wiem, jak z biocenoza bedzie... ostatnio z m jedlismy dosc duze ilosci slodyczy, tak nas naszlo, wiec sie boje czy grzybki nie wrocily, bo ostatnio nie mialam zadnych objawow :) a ca125 warto zrobic, ja mam podwyzszone niestety pomimo braku torbieli:( Juz sie nie moge doczekac diagnozy, chce juz wiedziec na czym stoje wreszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Endi a czemu dopiero po @? mi lekarz kazal zaczac od razu przerwac na ewentualna @ i kontynuowac jak nie skonczylam przed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mycha no mi kazał zacząc leczenie zaraz po miesiaczce żeby nie przerywac leczenia miesiączką ... mam Fluconazole 100 mg na 14 dni i w miedzy czasie co 5 dni czopki Clotrimazolum GSK 500 mg, na koniec żeby odbudowac florę bakteryjną Lactovaginal na 10 dni i po tyg. od leczenia na biocenoze, nie wiem jakimi wy byłyście leczone, ja mam 1 raz grzybicę a na torbiel mam czopki do odbytu fuuuuu, i muszę to w lodowce trzymac heh :) teściowa dała mi herbatę z malwy na wywołanie okresu... nigdy o tym nie wiedziałam że pomaga, pił ktoś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mycha moja @ powinna byc już 4 dni temu więc nie ma sensu zaczynac, co innego jak by było połowa cyklu ... no ja się stosuje do zalecen gina :) cały czas mnie bolą piersi ale nie są powiększone, to niestety nie ciążą ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antoninka podwyższone CA-125 z tego co wiem czasem wskazuje na endometrioze, ja jutro będę wiedziec jaki wynik, a moja torbiel urosła przez tydzień o 6 mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celinka85
Endi zobaczyłam w stopce, że byłaś w ciąży pozamacicznej. Ja też już raz przeszłam c.p. i teraz jestem znowu w ciąży, ale jeszcze nie byłam na usg, jestem w 5 tc. Boję się okropnie, że może znów mnie to spotkać. Możesz opisać mi objawy jakie u Ciebie wystąpiły? czy beta prawidłowo przyrastała? miałaś jakieś bóle? plamiłaś? U mnie przy c.p. nie było żadnych objawów oprócz tego, że przyrost bety był o 40% i lekarz stwierdził, że coś jest nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
Endi to miła niespodzianka jak 38zł to kosztuje, a nie 100zł. No to czekamy, albo i nie na @. O herbatce z malwy pierwsze słyszę i to jeszcze na wywołanie @. Ciekawe. Antoninka trzymam kciuki, żeby w końcu doszło do laparo. Celinka85 będzie dobrze. Kiedy masz USG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celinka85
Zapisałam się na pierwsze usg 20 marca, ale chyba nie wytrzymam i jutro pójdę. Jutro zrobię rano betę i polecę na usg bo nie wytrzymam w tej niepewności. Robiłam betę hcg 13 dni po owulacji i wyniosła 79,9 mlU/ml, po 48h wyniosła już 202,5, a po kolejnych 48h już 497,7 mlU/ml. Czyli jest prawidłowy przyrost, ale dzisiaj się na czytałam, że beta może też prawidłowo przyrastać w c.p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Endi moze sprawdz czy to nie ciaza bo mi w drugiej ciazy wcale piersi sie nie powiekszyly i tylko lekko bolaly a beta przyrastala prawidlowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celinko ale ty w listopadzie byłaś w ciązy i była prawidłowo w macicy więc nie schizuj :) będzie dobrze, a więc u mnie po tyg. od pozytywnego testu(blada kreska) zaczeły się brązowe plamienia, po 5 dniach plamień szpital, ból prawej nogi, taki jakby ciągnięcie nerwu, pani ginekolog nie chciała potwierdzic ciąży bo widziała tylko pogrubione endometrium, jak przyniosłam jej bete którą zrobiłam we własnym zakresie to kazała się spakowac i jechac do szpitala. Nie wiem co chciałabys jeszcze wiedziec ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mycha jak do piątku nie zawitam to zrobię test ale to napewno nie ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celinka85
Byłam w ciąży w listopadzie ale poroniłam w 6 tc, ale to była ciąża z prawego jajnika, a teraz miałam owulację z lewego jajnika i z tego operowanego jajowodu co była w nim c.p. i dlatego wariuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to teraz rozumiem twój strach, bo często przy laparo robia sie tam zrosty ... a ile dni juz mineło od pozytywnego testu ?? ja bym poszła na usg, bo trzeba brac wszystko pod uwagę, nigdy nie wiadomo, może już będzie widac kropeczkę, przy becie pow. 1000 powinno być widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celinka85
Miałam wykonane HSG i pocieszające jest, że moja Pani doktor mówiła mi, że kontrast szybciej przeszedł przez lewy jajowód niż przez prawy, więc nie ma zrostów...ale strach zawsze będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość interesantka25
hej dziewczyny....zrobiłam rano test ciążowy,i była jakaś poswiata drugiej kreski....coś tam było widać...kilka dni temu tez robiłam ale test był ewidentnie negatywny....jedna kreska a reszta czyciuteńka....natomiast ten dzisiejszy jakiś dziwny jakby go bloklo w miejscy potm jednak sie caly zalal moczem.....i teraz nie wiem czy on jakis wadliwy nie był,bo to test z allegro który razem z owu dostałam...jutro rano powtórka normalny....płytkowy i zobaczymy....jak nic nie pokaze to jednak bd fałszywy alarm....bo dziś mój 35dc...a @ dalej jak nie było tak nie ma.czasem poczuje sie tak jak na okres...ale szybko przechodzi...i cisza....a jeszcze jedno.....mialam kilka dni temu dziwną sytuacje...... mianowicie jednodniowy czysty sluz jak na płodne.....a po kilku godzinach jjuz go nie bylo....a wczesniej dużo.....co to?nie wiem....znowu jakieś anomalia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, dawno mnie tu nie było, ale nawet nie miałam co pisać bo nic się nie dzieje. U mnie końcówka cyklu bo już 28dc, ale na 99,9% przyjdzie @ bo w tym miesiącu nie staraliśmy się za bardzo i byłam chora. Ale liczę na wysyp 2 kreseczek u Was :) interesantka25 Trzymam kciuki :) Daj znać jutro rano:) Pozdrowienia dla Was Kochane :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×