Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

Gość prolaktynaaa
No wyniki wygladaja na dobre ale te fsh i lh jest chyba ciutke za wysokie tzn ten stosunek i stad moga byc bole piersi :) ale lepiej polazac to swojemu lekarzowi , jak dla mnie wyniki sa dobre , ja wlasnie dzisiaj progesteron badam , zreszta moze piersi na ciaze Cie bola :) , ale jeśli nie pokazywalas wynikow lekarzowi to pokarz i on wszystko powie :) lepiej miec juz pewnoac z tymi chormonami zeby znowu sie nie zamartwiac , no ten bol piersi przred okresem to czytałam ze to przez hormony wiec cos tam moze nie byc jeszcze wszystko ok ale nie musi , w bromku jest nawet napisane ze on nie eliminuje bólów piersi w czasie pms

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shafuli
Ginowi pokazałam - coś tam zapisywała - no ale za miesiąc idę do endykrynologa żeby zobaczył fachowym okiem ;) Co do aplikacji Mój Kalendarzyk to też używam od kilku miesięcy i jest fajny bo przy łóżku rano mogę szybko temperaturę zapisać i u gina pamiętam kiedy miałam i co w cyklu :P Z tymi cycorami to ja już nie wiem ...w sumie co ma być to będzie - jadę po te mega witaminy dla mężora :D Dzisiaj słońce to i jakoś mi weselej ;) Pozdrawiam Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prolaktynaaa
u mnie tez sloneczko świeci , więc jakoś bardziej sie wszystko chce w taka pogode :) , wszystko będzie dobrze :) , a powiedzcie mi dziewczyny czy tsh 1.70 jest dobre bo bylam u dwoch endo z tym i mowili że wynik jest dobry a na necie czytalam że musi byc niby w granicach 1 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati 86
Dzis chyba wszędzie słonecznie piękny czas jakoś więcej energii :-) a co do wyników tsh to norma jest 0,35 do 4,9 tyłek ze najlepiej niby przy staraniach o ciążę żeby było 1-2wiec Masz ok wynik. Ja miałam dwa tygodnie temu badane i mam teraz 1,03 Ale zwiększył mi endokrynolog dawkę euthyroxu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prolaktynaaa
o no to dobrze :) , to juz ładne masz tsh :) , byłam odebrac wyniki progesteronu i wynosi 12.10 ng w fazie lutealnej w 22 dniu to zrobiłam a normy sa od 1.2 do 15.96 ng , podobno jezeli wynik ponizej 10 ng to nie bylo owulacji , sama nie wiem co mysle ide do gina sie niedlugio zapisac i zobaczymy co powie najlepiej jak mi zrobi monitoring , to juz 4 cykl a ciazy nie ma a prolaktyna spadła , jeszcze zrobie fsh i lh i bedzie wszystko wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shafuli
No ja mam tsh 2,4 i żyję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prolaktynaaa
no norma niby do 4 cos tam :) , ale mnie juz piersi na okres bolą masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati 86
Dziewczyny to tsh jest ważne ale można zajść w ciążę mając większe tylko ważne zęby już w ciąży mieć dobre bo początkowo ma to duże znaczenie dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prolaktynaaa
no wlasnie słyszałam ze jest ważne , ale chyba 4 coś to juz by za duzo było na ciąże , podobno te normy nie powinny byc do 4 tylk mniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokos223
Witam Was dziewczynki !! Troszkę mnie nie było, ale te badania, wizyty u lekarza, szpital.... Cieszę się bardzo, bo wyniki mam dobre, prolaktyna w normie tylko HBS mnie martwi :/ Muszę jechac do kliniki chorób zakaźnych na dalsze badania :/ Ma któraś z Was HBS ?? Ginekolog kazał mi odstawić bromka i poczekać czy dostanę miesiączkę, jesli tak to dobrze, a jeśli nie to dalsze leczenie.. Mój narzeczony ma nakazane zrobienie badania nasienia, ale niestety nie mogę go namówić ;/ Co ja mam zrobić ? O co chodzzi z tym HBS-em ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety nie wiem co to takiego :( a lekarze nic nie mowili co to , będzie dobrze na pewno :) trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prolaktynaaa
niestety nie wiem co to takiego :( a lekarze nic nie mowili co to , będzie dobrze na pewno :) trzymam kciuki :) , to ja proalktynaaa pislam ale zapomnilam sie podpisac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prolaktynaaa
kokos223- znalazlam to Antygen HBs – antygen, którego poziom świadczy o zakażeniu wirusem HBV (wywołującym wirusowe zapalenie wątroby typu B, WZW B). Kapsyd wirusa ma różne białka powierzchniowe od reszty wirusa, które działają jak antygeny. Antygeny te rozpoznawane są przez przeciwciała, które wiążą się z białkami, w szczególności do jednego z tych białek powierzchniowych. Poziom przeciwciał przeciw antygenowi HBs może być oznaczony laboratoryjnie. Badanie poniżej 10 mIU/ml – niezabezpieczający poziom przeciwciał 10-100 mIU/ml – niski poziom przeciwciał powyżej 100 mIU/ml – wysoki poziom przeciwciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Prolaktynaaa ! Czytałam w necie co to, ale różnie pisze, a lekarze powiedzieli, że to zapalenie wątroby i nic więcej. Martwię się, nie wiem jak to leczyć, czy to coś poważnego, ale niedługo jadę do Kliniki chorób zakaźnych i wtedy zobaczymy co z tego będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prolaktynaaa
, nie ma za co dziekować :) z tego co wiem to jak sie zajdzie w ciąże to po prostu trzeba byc pod opieka lekarza chorób zakaznych i pewnie jakies leki bedzie sie brało , ale to raczej nic takiego powaznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prolaktynaaa
kokos223 - jak juz będziesz wiedzieć to napisz jak tam u Ciebie :) trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prolaktynaaa- jak coś to na pewno dam znać, jak na razie działam bez leków, aby zajść w ciążę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati 86
Kokos będę trzymać kciuki żeby badania wyszły dobrze i żeby udało się z ciążą powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokos223
Nati 86- dziękuję za wsparcie ! Wierzę,że wszystkim nam się uda tylko potrzeba czasu. Badanie robili mi dwa razy i niestety, ale pozytywny wynik HBS się potwierdził.. Czekam tylko na badanie e klinice chorób zakaźnych i tam wszystko się okaże. Mam tylko nadzieję, że ten HBS nie ma wpływu na ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prolaktynaaa
nie powinien miec żadnego wpływu :) , ciekawe czy w tym cyklu mi sie udalo bo okres mi sie zbliza i chyba czuje że dostane , ale nie poddaje sie :) , ide w 3 dniu cyklu zrobic badanie na fsh i lh i zobaczymy co bedzie za wynik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prolaktynaaa- mnie robili takie badania ostatnio, tylko jedno od drugiego miałam mniejsze, a lekarz mówił, że większe powinno być. Ale powiedział, że byłam świeżo po miesiączce dlatego mógł być taki wynik i mam się nie przejmować. Ja czekam z niecierpliwością na dzień miesiączki i mam taka cichą nadzieję, że się nie pojawi :) 2 kreseczki na teście - ooo taki wynik chce :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prolaktynaaa
oo tak taki wynik pozytywnego testu by był najlepszym prezentem :) , ja wlasnie ide zrobic to badanie zeby zobaczyc jaki ten stosunek lh do fsh mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prolaktynaaa- rób, rób i daj znać:) Mam nadzieję, że będzie prezent :) Jestem dobrej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prolaktynaaa- rób, rób i daj znać :) Mam nadzieję, że będzie prezent, jestem dobrej myśli :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prolaktynaaa
oczywiście że dam znac , progesteron robilam w 22 dniu i wyszedl w dobry wynik wiec prawdopodobnie owulacja byla :) , ale taeraz ta jesien nadchodzi i az tak smutno sie robi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shafuli
No a mnie wynik cytologii przyszedł i ot rewelacja - mam rzęsistka pochwowego.... Teraz się zastanawiam jak długo go mam bo od kilku lat mam nawracające boleści w dole brzucha i promieniujące i myślałam że to drogi moczowe. Ta mówiła że to nadżerka i kazała co miesiąc do siebie chodzić a wyników cytologii mi nie pokazywał. Wiecie co jeszcze znalazłam w szufladzie z tamtego okresu? Opakowanie po leku na rzęsistka sprzed ponad 4 lat co to byłam u tej ginekolog z nfz. ( głupia byłam że nie sprawdziłam co to za globulki) Czyli coś mi tam już w tedy wykryła - nie powiedział co i możliwe że sie bujam od tylu lat z nawracającym pierwotniakiem który może powodować bezpłodność....super!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shafuli
A i jeszcze jedno ... prolaktyna dzisiaj mierzona z rana po pół tabletki - 21 czyli chyba wracam do jednej na noc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prolaktynaaa
Ja biorę juz po jednej na dzien i na noc : o, a co do cytologi to mnie ginekolog tez niie pokazuje wynikow cytologi a kiedys mialam chyba ze mam jakas infekcje ale co tam po co cos dawac :( , ale niestety nawet takie infekcje moga spowodowac bezplodnosc : (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati 86
Dziewczyny widzę po tym co piszecie że wszędzie ginekolodzy, chyba robią sobie jaja to jest żałosne , że chodzimy do nich a niestety diagnozy brak mam wrażenie że oni strzelają z leczeniem. Musi być w końcu dobrze dziewczyny, trzeba wierzyć w to!!!! No i miejmy nadzieję że znajdzie się w końcu jakiś fachowy lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się wydaje, że mam dobrego ginekologa. Prolaktynaaa ja mam cytologię dobrą. Lekarz dal mi bromergon żebym zaszła w ciążę, ale po 3miesiacach nici, także sama nie wiem co o nim myśleć.. Kazał się starać, bo wszystko dobrze w wynikach,a tak naprawdę nie wiem jak jest. Jestem po prostu dobrej myśli i Wy dziewczynki też bądźcie! Nie ma co się przejmować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×