Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

Gość prolaktynaaa
ja cytologie tez druga grupa , ta infekcje sobie sama globulkami wyleczylam , a ja juz na bromku 4 cykl i tez nici no ale u mnie to moze cos z tym fsh i lh bedzie a jak nie to sama nie wiem , moze po prostu wiecej czasu potrzeba :), ale jak czytam ze niektorym sie udawalo juz w pierwszym cyklu to myslalam ze mi sie tez uda , ale dlużej musze czekac, i moze cos na ten bol piersi przed okresem mi przepisze gin bo troche mi przeszkadza to /; a to niby objaw zaburzonych hormonow juz myslam ze po bromku przejdzie ale nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati 86
Dziewczyny mąż zrobił dziś badania nasienia po 3 miesiącach Leczenia i jest poprawa 3 % prawidłowych plemników więc niby norma od 4% ale i tak jest lepiej także pojawia się nadzieją ze może kiedyś znajdzie się 1 plemnik który dotrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokos223
Nati 86- trzeba być dobrej myśli, a na pewno się uda zobaczysz :) Mój wcale nie chce się zbadać :/ Chyba myśli, że to ze mną jest coś nie tak, skoro nie mogę zajść :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prolaktynaaa
no mój na razie tez nie chce :( , ale jak ja zrobie jeszcze te badnia na fsh i lh i sie okaze ze sa ok to go wysle na badania bo moze tez miec jakies problemy z nasieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prolaktynaaa
dziekuje :) mam nadzieje że będą dobre :) , wole wszystko porobic i wiedziec juz dokladnie od razu , bo z ta prolaktyna to sie nalatałam ze masakra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati 86
Dziękuję dziewczyny ze tu jesteście normalnie grupa wsparcia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prolaktynaaa
no naprawde jesteśmy dla siebie jak grupa wsparcia :) ale to dobrze bo mozemy sie wygadac komus kto to rozumie :), a mi sie cos okres spoznia , nie wiem czy to przez to ze mam dawke wieksza czzy co :) , nie chce sie napalac na ciaze wole na razie myslec ze to cos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokos223
Nati 86-nie ma za co dziękować :) Po to są tutaj te fora i osoby, które wszystko rozumieją :) Razem nam jest łatwiej, oby tak dalej :) Miejmy nadzieję, że będzie wszystko dobrze i my też zajdziemy w ciążę :) Prolaktynaaa- dobrze, że się nie napalasz, ja też miałam tak, że okres mnie się spóźniał, ale po dwóch dniach dostałam :/ Chociaż można być nadziei, że coś się z tego urodzi :) Życzę Ci tego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prolaktynaaa
Niestety dostałam okres , ale dziekuje :) , w sumie może to i dobrze bo badania zrobię , juz staram sie tak nie napalac i nie potrzebnie sie stresowac , jakos to będzie :) wazne ze owulacja jest :) , dam wazm znac jak tam moje wyniki fsh i lh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma co się stresować, ja też już przestałam :) Oki, zrób badania i koniecznie daj znać, trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prolaktynaaa
no ja własnie tez juz przestałam , nie powinnam na sobie wywierac takiej presji , bo jeszcze w depresje bym popadła a to najgorsze by było , więc trzeba sie nie załamywać bo to nic nam nie da dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati 86
Dziewczyny chciałam zapytać Was czy macie może plamienia brązowe kilka dni przed okresem bo ja drugi cykl tak mam że pojawia się brązowe plamienie piersi są obolale. Z tego co wyczytałam to pewnie progesteron muszę porozmawiać z ginekolog na wizycie za tydzień., ciągle coś się dzieje nie ma spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prolaktynaaa
bardzo mozliwe ze to progesteron :) ale to nic strasznego , dostaniesz luteine ja sie zazywa tylko w dniach wyznaczonych przez lekarza :) ale to podobno szybko sie reguluje , ja plamien nie mam , mialam kiedys z dwa razy ale to jak bromka nie bralam i wtedy mialam wysoka prl , ale piersi bolą i to tez cos z hormonami jeszcze nie tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam plemienia raz jak zaczęłam brać bromka, ale już się unormowało, a piersi mnie bola przed kazda miesiaczka. Porozmawiaj z ginekologiem, on Ci powie od czego to. Prolaktynaaa- ja na początku starań o dziecko tak się mocno przejmowałam, że nie mogę zajść, że prawie już popadłam w depresję, ale mój gin mnie uspokoił. Badania mi dobrze wychodzą także mam nadzieję, że będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prolaktynaaa
Dziewczyny bylam dzisiaj pobrac krew na lh i fsh w diagnostyce , wyniki zobaczylam online i chyba wyszlo ze mam za wysokie lh chyba bo sama nie wiem jak interpretowac te wynyki niby sotosunek lh i fsh wynosi 0,97 wiec jest ok a to moje wyniki fsh 7,48mIU/ml faza folikularna 3,03-8.08 robilam to w drugim dniu cyklu wiec to chyba faza folikularna ? :) środek cyklu 2,65-16.59 faza lutealna 1,38-5,47 lh 7.65 mIU/ml faza folikularna 2,39-6.60 mIU/ml środek cyklu 9,06-74.24 faza lutealna 0.90-9,33 troche sie boje dziewczyny , ale stosunek fsh do lh jest dobry bo jest w granicy 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prolaktynaaa
przepraszam wynik wychodzi 1.02 bo dzieli sie lh przez fsh a nie odwrotnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, w sobotę zrobiłam badanie prolaktyny z obciążeniem i z wyniku ok. 14, skoczyło mi na 343. Proszę o informację, czy jest to wskazanie do leczenia, mimo wyniku prolaktyny w normie, bo zdania są podzielone. Ok. 2 miesiące temu poroniłam 8-tygodniową ciążę i widzę, że od momentu poronienia moje cykle są bezowulacyjne - brak płodnego śluzu itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prolakynaaa
Powinno się to leczyć bo widocznie organizm nie mógł sobie poradzić z utrzymaniem w ciąży z tą prolaktyna tzw ukryta, mała dawkę Ci lekarz przepisze bo ogólnie masz wynik w normie, a inne badania w normie? ;) bo to też ważne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shafuli
Prolaktynaa - mnie w 3 dniu cyklu wszyło FSH-9,81 a LH-11,33 więc sama nie wiem czy to duzo czy mało - trzeba do endokrynologa iść i tyle ...:( gościu - nie wiem czy to dużo po obciążeniu i czy ma to wpływ na poronienie - na pewno wypada iść do lekarza ( albo dwóch dla zweryfikowania opinii )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prolakynaaa
Dzięki shafuli właśnie idę do giną niedługo no i jak będę u endokrynologa to też się zapytam jak z tymi wynikami, czekam aż się miesiączka skończy i będą dni.płodne żeby się starać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati 86
Gość myślę że powinnaś skonsultować sprawę z lekarzem pewnie przepisze CI jakieś leki i bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati 86
Dziewczyny niestety znów nici z ciaży pojawił się znienawidzony okres.,.. Kurde a już miałam nadzieję że w tym miesiącu się uda no cóż walczymy od nowa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prolakynaaa
Niestety ja też okres dostałam, w środę idę do ginekologa z wynikami i zobaczymy co dalej, zaraz zaczynamy starania od nowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati 86
O ja też idę w środę :-) jeszcze jutro zrobie to Fsh i Lh żeby mieć wynik z 3 dnia okresu ciekawe co teraz wymyślą lekarze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prolaktynaaa
ja własnie tez z tym wynikiem ide do gina i zobaczymy co powie oby wszytsko bylo ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shafuli
Ja po pierwszym pełnym cyklu na Bromergonie miałam okres z 7 dni ( w tym 3 dni plamienia) ...teraz nowy cykl...i znowu od początku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prolaktynaaa
Ja też mam okres 7 dni tzn ten 6 i 7 to już taki brązowy bardziej i go bardzo mało jest już wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza91
Czesc dziewczyny. Nie odzywałam się ale na bieżąco czytam co się u Was dzieje. Moje wędrówki po ginekologach miały sie zakończyć po wizycie u "doświadczonej i bardzo kompetentnej" niestety wiekowej juz pani doktor. Wiecie czego sie u niej dowiedziałam ? Ze nic mi nie jest bo taka prolaktyna (42 jednostki) "nie sieje spustoszenia w organizmie". Ja juz sily nie mam do tych lekarzy... A na pytanie czy odstawić Norprolac przy ewentualnej ciąży odpowiedziała :" A co to za lek?" Załamać się można.. Jeszcze dzisiaj przyszła znienawidzona @... Gorzej być nie moglo :/ A juz myślałam ze może jednak tym razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati 86
Zuza trzymaj sie będzie dobrze wszystko spróbuj sie zrelaksować a jesli chodzi o lekarzy to czasami tez odnoszę wrażenie ze oni nic nie wiedzą.Musi nam sie udać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×