Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

Gość stokrotka201
Chyba dzid ciśnienie niskie bo głową boli....uj.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotka mysle ze sprawdzenie bety raz a potem po 48 h jest bardzo dobrym pomyslem... ja wiem ze gdybym nie miala wyniku bety jak mnie przyjmowali do szpitala to pewnie w ogole by mnie powaznie nie potraktowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Ją rok temu trafiłam na fajna lekarke na oddziale i fajnie mnie potraktowała bo zbadała zrobiła usg i chyba wszystko co było jej w mocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Trzeba a jak nie to płacisz 35 zł u mnie w rejonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Ale to różnie sobie te badania cenią. Ją spotkałam się z cena 79 zł na bete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Wiecię oni żerują na tych badaniach....bo co ciekawa kobieta spodziewajaca się pierwszego dziecka nie da. Tyle kasy aby się dowiedzieć czy wszystko ok ....jasne że da :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz 1,5 miesiaca temu zapisalam sie do ginekologa a termin dopiero mam za tydzien... jak bym tak z wszystkim miala czekac to bym sie nie doczekala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Dokładnie......szczególnie kobiety będące w ciąży czy starające zajść powinny być obiete zupełnie odrębnymi przepisami itp ....a tak narzekają że społeczeństwo się starzeje.... A kobieta starajaca się o dziecko tyle ryzykuje dla swojego bobasa i spełnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Kur....ale terminy :-S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziusiek - ja na NFZ nawet nie probowalam... bo wole sie nie zastanawiac nad terminami a w dodatku musialabym dojezdzac 150km na wizyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
Dziewczyny o co chodzi z betą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gocha - ze pomimo testow ciazowych chcemy potwierdzac ciaze i jej prawidlowy przebieg poprzez wynik z krwi hormonu bHCG czyli w skrocie bety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
to skrótu nie rozumiałam, ale już wszystko wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki tak sobie pomyslalam czy nie znacie jakiiegos dobrego kalkulatora dni plodnych na necie.Mnie po odstawieniy bromka zmienil sie cykl z 28 na 31 32 dni i moze sobie zaluukam na taki kalkulator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bella teoretycznie zasada jest taka ze ta czesc cyklu po owulacji to powinno byc zawsze 14 dni... ale i tak musisz obserwowac sama siebie bo co jest dla wszystkich jest dla nikogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie racje musze obserwowac bo kalkulatory pokazuja ogolna wersje, w tym cyklu chyba nic mi sie nie uda zdzialac bo w sam.raz wyjezdzam;(; Chyba ze owulacja przyjdzie szybciej dzis jakos mi smutno taki nie dobry dzien mowie wam,co chwila jakies drobne nieprzyjemnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo dr Justa jak zawsze profesjonalna;) Dawa ten kalkulatorj zrobimy dziewzynke z m,ale obawiam sie ze w tym cyklu nici ,kurcze wydluzyl mi sie cykl wiec dni plodne pewnie beda na wyjezdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam chlopaka... teraz oczywiscie ze chcialabym dziewczynke... ale znajac moja przewrotnosc natury to bedzie chlop ;)) hehe przy inseminacji smialam sie ze maja powybierac te damskie plemiki ;) aby zwiekszyc szanse ale oczywiscie nie chcieli ;( teraz dedykujac ze plemiki zenskie sa silniejsze i wytrwalsze to szansa na dzieuche jest, ale z drugiej strony faceci sa szybsi.. wiec... chlop tez moze byc ;)) grunt aby zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemfit
Test wykonany i niestety tylko jedna kreseczka na teście. Jutro rano powtórka z rozrywki :) iii telefon do lekarza z pytaniem "co się stało z moim okresem?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Szkoda ale może zamale stężenie moczu ...zobaczymy co jutro wykaże :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×