Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

Gość stokrotka201
Jak patrząc na ten wykred Justa to jak zadomowil się ktoś u mnie w tym cyklu to niedtety ale nie będę wiedziała kto będzie bo szansę na chłopca jak i dziewczynkę są równe jak w mordę strzelił :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Jak patrzylam na ten wykred to szansę na chłopca jak i dziewczynkę w tym cyklu mam równe :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka1987
cześć dziewczyny, jadę dziś do gin na 19.20, kolejna wizyta w ciąży, tak sie boję, bo to 9tydz a w pierwszej ciąży w 9 tyg poroniłam i po wizycie u lekarza nast dnia rano byłam w szpitalu. Mam nadzieję, ze tym razem będzie dobrze, co dzień się modle aby tym razem się udało. Wyniki mam dobre, wiec teraz karta ciąży i mam nadzieję, e wszystko bedzie dobrze się rozwijać i moje dzieciątko będzie zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu a wiesz ,ze i ja mialam tak samo duzo pozniej jak ustalono kiedy serduszko przestalo bic ustalilam.ze to byl na drugi dzien po wizycie tym razem jest inaczej kochana wszystkie wyniki sa swietne mysl pozytywnie;) Ciesze sie z Toba a Ty ciesz sie tym pieknym stanem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - wszystko bedzie dobrze... musi... bella - z nami w koncu tez musi byc... tylko jeszcze nie wiem kiedy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka tym razem będzie wszystko dobrze, zobaczysz:) do nas wszystkich tutaj zawita prędzej czy później szczęście.widocznie takie nasze przeznaczenie ze musimy trochę dłużej poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwczyny napewno dzidzius do Was tez niedlugo przyjdzie a moze do niektorych nawet z dwojona silą ania napewno dzidzius bedzie zdrowy ...czekam na informacje o brzdacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
najpierw musi być coś żeby mógł być ktoś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Justa ja zaczynam watpic czy mi sie uda,serio ostatnio wiedzialam dokladnie kiedy sa dni plodne i nic i tak od marca wiec chyba nie ma co liczyc i plakac i czekac.Mam owulacje wyczuwalna badania sa dobre moze nie bede sie juz dluzej ludzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Justa ja zaczynam watpic czy mi sie uda,serio ostatnio wiedzialam dokladnie kiedy sa dni plodne i nic i tak od marca wiec chyba nie ma co liczyc i plakac i czekac.Mam owulacje wyczuwalna badania sa dobre moze nie bede sie juz dluzej ludzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella bo Cie kopnę !!! nawet nie waz się tak wiecej mowić !!!! Bella bylas w ciazy wiec bedziesz nepewno jeszcze raz a nawet i 3 razy !!!! a moze pomysl o inseminacji ... raz jeden ... u mnie tez niby wszystko bylo ok oprocz ciazy , a moze zdecyduj sie na HSG moze po poronieniu zrobily sie jakies zrosty... a przede wszystki zacznij pozytywnie myslec ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
dziewczyny a u mnie dziś 24 dc i test owu wyszedł negatywnie tylko 1 kreska kontrolna...natomiast cały czas boli mnie podbrzusze....a w pociągu jak mnie ukuło to aż zły mi się zakreciły. takie uczucie kucie chwile trzymało a potem puściło. Do tego meeeega mnie głowa boli tak że na oczy nie mogę patrzeć .. nio i nie wiem czy to z głodu było czy co ale jak jadłam obiad to jak przekroiłam kotleta to mnie cofneło.....ble.....taki mam dziwny ślinotok że aż żuchwa dretwieje .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa skarbie nie ma zrostow,wszystko jest ok,obliczanie dni plodnych zbiega sie z wyczuwalna owulacja regularny cykl, z m wszystko dobrze,al m sie nie godzi na inseminacje ;( mam zly dzien Mam dzis podly humor to i marudze przepraszam ale ile mam czekac ?????? Chcualabym wiedziec na czym stoje bo jezeli nie moge miec dzieci to chcialabym to juz teraz wiedziec i inaczej zaplanowac zycie ale tego wiedziec sie nie da,po prostu to wieczne czekanie mnie wykancza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa skarbie nie ma zrostow,wszystko jest ok,obliczanie dni plodnych zbiega sie z wyczuwalna owulacja regularny cykl, z m wszystko dobrze,al m sie nie godzi na inseminacje ;( mam zly dzien Mam dzis podly humor to i marudze przepraszam ale ile mam czekac ?????? Chcualabym wiedziec na czym stoje bo jezeli nie moge miec dzieci to chcialabym to juz teraz wiedziec i inaczej zaplanowac zycie ale tego wiedziec sie nie da,po prostu to wieczne czekanie mnie wykancza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella dzis masz prawo pomarudzic ..... narzekaj ile chcesz ... na ten cholerny swiat i reguly panujace w nim .. .ale pamietaj jak nie jutro to pojutrze wstanie lepszy dzien ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bella ja wiem ze inseminacja nie jest naturalnym sposobem poczecia .... ale ona naprawde nie rozni sie zbyt wiele.... poprostu pobieraja plemiki i wsadzaja je w poblize komorki jajowej.. takze one nie musza sie meczyc tylko maja krotka droge do pokonania ... heheh mam pomysl.... on nie musi wiedziec ;)) tylko niech plemiczki wsadzi do sloiczka ;) a Ty z nich zrob urzytek ;))... a tak na serio moze pogadaj z ginem niech porozmawia z M i w razie co wyjasni jakies watpliwosci ... tak wlasnie zrobila dziewczyna na innym forum gdzie M tez nie chcial slyszec o inseminacji ... a udalo sie i teraz jesst szczesliwym tatusiem dzidziusia ( wprawdzie jeszcze w brzuszku ) ale juz szczesliwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka1987
Jutro jadę na łyżeczkowanie, płód się nie rozwijał, a to 12 tydzień a nie ma nic. jestem załamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
ooo kur.......wa......współczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu dokladnie wiem jak sie czujesz w tej chwili Tak jakby swiat sie zawalil,wyplacz sie kochana ,placz i badz dzielna jutro jeden z gorszych dni przez ktore i ja przechodzilam, a potem odpoczywaj,zbieraj sily,jestem z Toba i choc nie moge Cie pocieszyc wiedz ze nie jestes jedyna ktora przez to przechodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Jestem z Tobą Aniu. A ciekawe jak tam poranny test :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
Ania trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×