Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

Gość stokrotka201
Ok.napisze jak tylko wyjde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
stokrotka w aptece kobita mi rtęciowy pokazywała za 15 zł. marysia jak widać to silna babka, skoro daje rade w swojej pracy. Podziwiam, ja bym nie umiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna rada od wszystkich lekarzy,rodziny i tak dalej-nie myślcie samo sie znajdzie.tylko jak nie myśleć jak co i rusz to nowe bobasy w rodzinie są. a moja kuzynka wczoraj znowu mi tu piszę jak ona się męczy tymi mdłościami,wymiotami-normalnie myślałam że laptopa pobije ze złości,ile bym dała żeby być w ciąży i nawet w ten sposób ją przeżywać,przecież to radość że poświęcasz się dla melństwa a nie męczarnia. a ja używam termometru geratherm,na allegro kupiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś to samo miałam u siebie w rodzinie, jaka to ona biedna i nieszczęśliwa bo mdłości. Zacisnęłam zęby i nic nie mówiłam. Oczywiście ciąża w pierwszym miesiącu starań o czym gadają do tej pory. Trudno się dziwić,SYTY GŁODNEGO NIE ZROZUMIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotka trzymam kciuki, żeby wszystko było super :D ja sobie nawet nie zdawałam sprawy, że dość silna psychicznie jestem... to poronienie mi pokazało, że jakoś jestem w stanie przetrwać złe chwile.. przy wsparciu męża i rodziny oczywiście.. myślę o moim aniołku kochanym i mam nadzieję, że będzie czuwał nad tym, żeby jego mama urodziła mu co najmniej 3-4 zdrowego rodzeństwa :D już bym chciała się pokochać z mężem, ale minęło dopiero 10 dni od zabiegu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu co nas nie zabije to nas wzmocni :) wszystko będzie dobrze i zaświeci w końcu upragnione słoneczko. Mdaziusek jak pisałam z nią wczoraj to aż korciło mnie żeby napisać że jak ma się tak męczyć to na zabieg i przestanie,cholera od 3m-cy małżeństwo i już maluszek a ta mi tu biadoli i biadoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Nio to jestem :-D. Ten lekarz u ktorego byłam jest bardzo miły delikatny i fajny otwarty na pacjentki a przede wszystkim nie owija w bawełnę. Zapytak się z czym przychodzę a ją że chce potwierdzić ciążę a on że rozbieramy się do usg. Wcześniej jeszcze zapytał się kiedy ostatnoa @ była a ją że 15 września aon czy piersi mnie bolą a ją że strasznie a on że już mam potwierdzenie ciąży i usmiechna się :-D. Od razu jak wsadził głowice to bez problemu zobaczył pecherzyk cialko żółte i powiedział że wszystko jest idealnie na ten moment ciąży ale jest to 4 tydzień koło 5. Włączył dźwięk bo był ciekawy czy serducho bije ale były tylko szmery niby dwa razy był dźwięk jak bijace serce ale powiedział że to jeszcze nie serce ale wszystko idzie w dobrym kierunku i za 3 tyg (19 listopada) będzie mocne serducho. Mam brać jeszcze bromek po całej tabletce jeszcze przez 60 dni. W sumie jestem zadowolona :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo dziewczynki ,jestem jestem wróciłam a co tu zastaje ,sniegiem wali u nas brrr no za to na naszym forum goraco ,ciezarówki witam Was dr Justa jak brzuszek??? Stokrotka jak sie czujesz? Monis mis witaj skarbie, u mnie wszystko ok całuje was wszystkie i ide sie witac z m który czekał z kolacja na moj przyjzad :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Bella dziękuję dobrze :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniaa89
Stokrotko T wszystko masz tak samo jak ja.... ja jak poszłam to też myślałam że już 6 tydzień a tu okazało się że 4 tydzień z groszkami, mamy podobne objawy i wogóle jakieś podobieństwo. Jak czytam Ciebie mam wrażenie że opisujesz mnie....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Mogę wzorować się na Tobie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Nie powiedział że dostaje dwa opakowania do końca będę musiała wybrać żeby nie skoczylo się źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Niio właśnie sama nie wiem. Wg usg jest to 4 koło 5 tydz a wg om to 6 z hakiem. Ważne że narazie wszystko ok. Nio i bromek będzie mi towarzyszył do 3 msc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Nio dziękuję oby do 19 listopada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka myśl pozytywnie:) Jak na razie wszystko idzie idealnie i niech tak zostanie:D a co to za lekarz? Wybrałaś już szpital?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Ginekolog poloznik...fajny facet koło 40 delikatni i ludzki. Jeszcze nie wybrałam wybiorę po 19 listopada. Ale z pewnością tam gdzie moja siostra czyli Orłowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponoć dobry szpital:) A ja sobie wegetuję w łóżeczku, wczoraj się czułam lepiej dziś gorzej chyba ten antybiotyk nie działa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Różne są opinię jak to szpital. Moja siostra rodziła tam 28 godzin i nie chcieli cesarki zrobić. (moja siostra zablokowała się psychicznie na naturalny poród bo lekarz ją nastraszyl że mogą jej plastikowe moczowody nie wytrzymać.-miala operacje na moczowody bo jak była w podstawówce to wysikala się w lesie i ją podwialo i doszło do operacji). Powiedzieli w szpitalu że cesarka na życzenie 500 zł i jak szwagier wszedl na piętro z kasa to lekarze z siostra na łóżku w biegu ubierali się na salę operacyjną na porodowke. Moja corcia chrzestna urodziła się na szczęście zdrowa ale do dwóch latek jak ttańczyła to nie umiała naraz ruszać raczkami i nozkami ...albo nozkami albo raczkami. Ale teraz to 7 letnia tancerką zdobywajaca medale :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniaa89
Stokrotko mój to też ginekolog, położnik też po 40stce i rewelacyjny lekarz i człowiek. Płacę 100 zł za każdą wizytę ale warto. Pacjentkę traktuje jak księżniczkę i oprócz tego rewelacyjny fachowieć jak na tą chwilę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak naprawdę to wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma. Ja leżałam w jednym ze szpitali 2 tygodnie i jestem mega zadowolona z opieki i warunków, lekarzy mimo że miałam komplikacje pooperacyjne,a moja koleżanka poszła tam na łyżeczkowanie i wypisała się na własne życzenie bo jej nie pasowała opieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Wolalam iść do faceta żeby wyrobić ssobie taki wstyd przed facetem bo na porodowce nie wiadomo na kogo trafie. Ją nic nie płace nfz ale a jak na. Pierwsza wizytę to jestem zadowolona :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Eh....mój mąż to chyba ich tak po-rozstawia po kątach :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
A można w tak wczesneij ciąży współżyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×