Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

Dziewczyny dziekuje wam wszystlim ja dlugo odkladalam te wizyte bo balam sie ze tam zwyczajnie nie wejde,dzis mam placzliwy nastroj alebjalos leci M jakby byl kochany nie zrozumie mnie tak jak wy wiecie jak byla rocznica zabiegu on hmmmm zapomnial i pytal czemu smutna jestem ha nigdy nie zapomne.Mam nadzieje ze przepowiednia szamana sie spelni hahahah jak te matki moga oddac dzieci i je chodzic odwiedzac???? Nie ma sprawuedliwosci. Ide dzis na ploty z kolezanka po pracy nie chce sama siedziec w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natie ja wciąż trzymam za Ciebie kciuki! :) Niech @ nie przychodzi! mnie już piersi bolą i brzuch jak na @...tylko to jeszcze sporo za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natie75
madziusiek a Ty bierzesz dalej bromergon?? Ja w poprzednim cyklu jak jeszcze nie bralam to już dwa tygodnie przed @ tak mnie piersi bolały ze masakra a teraz nic nie bolą hmm ale gdzies wyczytalam ze bromek właśnie tak działa dlatego pytam czy bierzesz dalej....bo nie wiem czy to prawda....chociaż każdy organizm jest inny....:) Bella pewnie pogaduchy z przyjaciółka czy dobrą koleżanką dobrze działają :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz po wizycie, norprolac moze zblokowac @, wiec mam go dojesc, zrobic 2 tyg przerwy, i potem przez 7 dni brac duphaston, tylko teraz sama nie iwem bo jak np dostane w 3 dniu brania go @ to powinnam przestac go brac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biorę w dodatku szczęśliwy bo od Justy:) jak nie bralam to faktycznie mnie bolały prawie cały cykl i miałam mlekotok. Teraz to różnie raz bolą tydzien wcześniej raz 3 dni przed @. Mam nadzieję ze nic mi sie nie rozregulowalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella wielkie brawa za odwagE!! ja tez nie potrafię zniesc widoku kolezanek z brzuszkami... na zlosc jak bylam dzis u lekarza to kazda z brzuszkiem... Takze naprawde podziwiam :) ale chyba najtrudniej sie przelamac... :) Musimy wierzyc ze sie nam uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam cierpliwie, moze ktos go bral, pogrzebalam po forach i wychodzi na to ze jak sie go odlozy to @ przychodzi... ale nie jestem pewna czy dobrze zrozumialam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jola nie powinnas dostac @ jak bierzesz dupka. Prawidlowo 25-26 dc powinnas zrobic test i jak wyjdzie pozytywny dalej brac dupka, niezeli nie to wtedy nalezy go odstawic i po ok2-3 dniach powinna przyjsc @. Ja nigdy nie dostalam @ w czasie brania dupka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzia 2
Duphaston działa podobnie jak luteina. To jest duza dawka progesteronu. Ja zawsze biorę luteinę. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natie75
No mnie właśnie przestały boleć tzn dop w tym msc bo to mój pierwszy cykl z bromkiem :) Nasza Bella zabalowala dzisiaj z kumpela bo coś jej nie widać :):):) Dobrej nocy dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natie75
A gdzie się wszystkie podzialyscie??? Hallo Madziusiek Bella i reszta dziewczyn co u Was??.......Cisza tu jakaś od wczoraj.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natie75
@ jeszcze nie ma czekam jeszcze Nie testuje narazie bo może to opóźnienie przez bromka....Poczekam do piątku i jak dalej nie będzie to robię test....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natie75
Madziusiek nie dziękuję :D Hej Jolu:) no jak trzeba to trzeba :) U mnie dziś pogoda taka że tylko do łóżka ..... Jakiś film popatrze i llulu nie mam dzis jakoś mocy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natie75
Hehe Bella prawidłowo czasem trzeba odreagować :):) Buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zabalowalam ha ha ,co tam raz sie zyje ;) Moze rzeczywiscie ta sennos to bue na pogode sluchah sennisc to ja mialam od samego poczatku ciazy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziusiekk30
Dziewczyny a jak to u Was jest z alkoholem i bromkiem?Ja, odkąd biorę bromergon to po wypiciu kieliszka kręci mi się w głowie i czuję się pijana. Nie przeszkadza mi to specjalnie bo piję sporadycznie ale jestem ciekawa czy tylko na mnie tak działa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemfit
Ja dziś 32 dc i jutro chyba zatestuje. Ostatni cykl 30 dni. Bolą mnie piersi i czasami podbrzusze. Bella czasami trzeba się odstresowac ;) też stosuję tę metodę hehe. Justa trzymam kciuki. Jeśli u mnie bd negatyw to też mnie czeka laparo. Bardzo się boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemfit
Madziusek ja biorę pół tabletki przed snem i nawet jeśli wcześniej wypije troszkę winka czy dwa drinki nie czuję wpływu bromka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziusiekk30
jestemFit to czekamy na dobre wieści jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemfit
Madziusek oby choć boli mnie podbrzusze czasami jak na okres to mam cień nadzieji. Który masz dzień cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×