Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

Gość natie75
Też tak myślę ze bromek działa cuda...i tak sobie myślę ze chyba ta prolaktyna była przyczyną mojego niepowodzenia rok temu oby Teraz,bylo wszystko dobrze bo az boję się cieszyć....:) ale trzeba myśleć pozytywnie wiec wszystko Teraz bedzie dobrze:):):) Kejti jak na jutro masz termin@ to mozesz,zrobić test i pokaże już...:) Bella to do dzieła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natie75
Gocha ja tydzień temu też byłam chora i to porządnie katar kaszel nawet antybiotyki mi doktor mój rodzinny przepisał bo w nowy rok z goraczka wysoką leżałam ale tylko jeden dzień miałam taka gorączkę choć katar dluugo ale nie bralam leków bo sie bałam...:) dzis już po chorobie nie ma śladu :) Zaparcia tylko strasznie doliczają wrr ale powiem Wam ze mogę mieć te zaparcia zgagi mdłości nawet i razy 3 :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
ojj Nati nie kracz :) Na innym forum też dziewczyny tak mówiły, a jak co do czego przyszło to juz im się odechciało, ale brzuchy rosną całe i zdrowe. ja bardzo żadko choruje, moje choroby to tylko ból głowy zawsze co najmniej 2-4 dni, żadko ból gardła, kaszel, a gorączke to ja miałam chyba tylko jak mała byłam. Mój organizm zawsze traci temp przy jakimś przeziębieniu. z tych emocji :) to już mnie brzuch rozbolał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ja też byłam chora 2 dni, stan podgorączkowy i rozbicie ogólne, przeleżałam sobie w łożeczku poprzedni weekend:) Ale szybko mi przeszło na szczęście:) teraz czekam na działanie wirusków ciążowych hahahaha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teeraz sie nie obronicie przed wirusami . Natie gratulacje. Rok 2013 uwazam za otwarty i mam nadzieje ze takie statystyki beda ciagle ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natie75
Dziewczyny ja też wierzę ze ten rok dla nas wszystkich bedzie szczęśliwy:):) Bella do dzieła podnosimy statystyki a jak:) Gocha ja też ogólnie mało choruje a bóle głowy też miewam i to okropne tak jak piszesz 3 dni z rzędu trwają coś jak migrenowe nawet kiedyś rezonans robiłam ale na szczęście wyszedł bardzo dobrze :) No to wiruski niech szaleją ale tylko te ciążowe :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemfit
Natie szzczerze gratuluje . Wysyłam ciazowe wiruski &&&&&&&&&&&&&& ;) byłam dzis u ginekologa i widziałam nasza kropeczke ;) za 2 tyg kolejna wizyta i może usłysze serduszko;) Myszka tez tak sadze ze to organizm się uchronił przed laparo. Kochane czekamy na następne dobre wieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natie75
Jestemfit kochana powiedz mi ile kosztuje to badanie beta hcg??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemfit
Natie Zaplacilam 28 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natie75
Dzięki:) ja jutro do mojego gina po receptę na bromka jade to może przy okazji też zrobię tą bete:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kochane to ja tu wyjezdzam prawie na tydzien Dopiero dzis na parkingu mi sie udaje i od razu czytam takie wiadomosci GRATULACJE ale fajowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym udawaniem to oczywiscie chodzilo o zlapanie nata bo ze szczescia juz wyrazy cale zjadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemfit
Madziusek Tak póki co przepisał mi bromka i duphaston też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie planuje testowac w sobote , chyba ze nie wyytrzymam to jutro ale jak ja mam cykle dlugie owulke mialam 20dc a jjutro podobno mam miec @ to wole zaczekac ztym testowaniem i odstawieniem dupka , juz tyle razy sie testowalam ze pewnie jak kazda z was boje sie ze i tym razem sie zawiode:/ alejak to juz zrobie to dam znac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie planuje testowac w sobote , chyba ze nie wyytrzymam to jutro ale jak ja mam cykle dlugie owulke mialam 20dc a jjutro podobno mam miec @ to wole zaczekac ztym testowaniem i odstawieniem dupka , juz tyle razy sie testowalam ze pewnie jak kazda z was boje sie ze i tym razem sie zawiode:/ alejak to juz zrobie to dam znac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kejti czekamy na dobre wieści, doskonale CIę rozumiem z tym testowaniem, wolę poczekać niż ujrzeć znowu 1 kreseczkę. Ale teraz jest dobra passa więc Twój test na pewno pokaże 2:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natie75
Kejti ja też miałam dzis dop testować ale Nie wytrzymalam i wczoraj zrobiłam:) wiec rozumiem Cie doskonale:) byle to bylo conajmniej w dniu przewidywanej @ ja miałam mieć w pon a zrobiłam w czwartek Trzymam kciuki i czekamy na wieści :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natie75
No i tak wogole to miłego dnia dziewczyny:) u mnie zima wróciła biało i zimno brr. Buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kejti czekamy na dobre wiesci.... ja tez nie wytrzymalam i pierwszy test za Waszą namową zrobilam popołudniu dzień wczesniej niz planowałam.... Kejti wiec czekamy na dobre wiadomosci trzeci dzien z rzedu ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, dawno nie pisałam ale czytam was codziennie wieczorem i wspieram was duchowo w tej walce..... Ja też z problemem prolaktyny, tylko ze ja z bromocormem zaskoczyłam za I razem. Wszystkiem, którym się udało serdecznie gratuluje i życzę szczęśliwych miesięcy. Ja jak zaciążyłam to też do 12 tyg brałam 1 tabl. bromergonu i 1 tabl.dopochwowo Luteiny. Nam już zaczął się 6 miesiąc, Zuzia tak cudownie mnie kopie....:) Kazdej ale to każdej z Was życzę tych cudownych chwil, II kresek, bijącego serca i cudnie kopiących nóżek, fikołków w brzuszku i czkwaki nad ranem. Jestem PEWNA ze każdej z Was się uda, bede się modlić i Was wspierać. Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Madziusiek a ją tak czekam na Ciebie z utęsknieniem że i ty napiszesz nam że II kreski.:-D: dziewczyny testujcie.....jak ma wyjść to i tak wyjdzie. Ją też robiłam po południu za wasza namową i wyszło to dziś dla was dzień testowania.....czekam na wieści :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natie75
Justa Stokrotka ja tak samo nie wytrzymalam i zrobiłam dzień wcześniej popoludniu i wyszło ale powiem wam ze podświadomie gdzieś czułam bio jak mój m dzwonil albo pisał i pytał czy goście już przyjechali i mówiłam ze jeszcze nie to jakiś się za każdym razem usmiechalam.sama do siebie :):) Powodzenia dziewczyny i dajcie znac co u Was jak testy jak starania jak samopoczucie bo to najważniejsze na każdym etapie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Więc ten sposb się sprawdza......dziewczynyy testujcie!!! Madziusiek a ty kiedy @ ? Termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Dziś w nocy śniło mi się że będzie dziewczynka:-D. Śniło mi się tak, że rozmawialm z mężem że będzie chłopak że takie przeczucie mam a jak byłam na wizycie to lekarz powiedział że dziewczynka bo ma buleczke :-D:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×