Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

bella ja bym nie zaczynala po co odsuwac staranka o kolejny miesiac badzmy dobrej mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestemfit gratulacje, oby wszystko było dobrze ... :) ja miałam dzisiaj dostac @ ale nie dostalam, tylko brązowe plamienia :/ biore antybiotyk bo jestem chora pewnie od tego się cykl rozregulował, wczoraj urodziła moja koleżanka i kuzynka bratowej ... mialam wczoraj kiepski dzień,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki bez was to nawet nie potrafie tabletek odstawic hahahaha dziekuje :) Endi nareszcie sie odezwałąs,kiedpkie dni mina i przyjda radosne!!! głowa do góry! u mnie w pracy wczoraj była kolezanka pokazac swojego 3 miesiecznego synka,ciezko było ale wiesz Endi kiedys i my przyjdziemy pokazac nasze bobasy ja tez zaczynam sie powoli stresowac ze po zakonczeniu długiej kuracji musze isc na wymaz ,jak ta cholerna bakteria tam jeszcze siedzi to... ale mam nadzieje ze zatłukłam cholere!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemfit
Marysia ja miałam bardzo nieregularny @ i wyszła mi prolaktyna a bromergon jeszcze bardziej mi rozregulowal @. Ostatnie 4 cykle to dwa pierwsze Clo + dupek i pecherzyki nie rosły. Ostatnie dwa femara + dupek i poskutkowało chociaż nie spr czy pękł. Kolejnym etapem miała być laparo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bella nawet sie nie waz myslec ze to cholerstwo jeszcze siedzi... zatluklas i juz! i tego sie trzymajmy :P jestemfit Twoj organizm sie zbuntowal przeciw laparoskopii i zaprotestowal :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella dziękuje za wsparcie, mnie to dołuje że u mnie wszystko stoi w miejscu ... nawet hsg nie mogę zrobic bo OB mam cały czas podwyższone, zrobiłam wszystkie badania, min. próby wątrobowe, rozszeszona morfologia i mocz, rtg, bylam u laryngologa i nic nie znaleźli i jestem w d.... , i tylko pozostalo mi się modlic żeby te ob spadło do 15, mój M ma bakterie w nasieniu i ponoc trudno ją wyleczyc, pewnie zaraz wrócę do bromka bo mam cykle 28 dniowe a w 15 dc. gin. stwierdził że pęcherzyk już powinien byc peknięty a tu d..., nawet owulacji nie było, starac sie nie możemy bo nie wiadomo co z jajowodami, dzisiaj 30 dc a ja jeszcze okresu nie dostałam, ręce opadają, ja to bym chociaż starac się chciała :( ty Bella też nie możesz ale u ciebie to przejściowe a u mnie to nie wiadomo kiedy ... Forum czytam codziennie ale jakoś nie pisze bo to dołujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha masz rację, organizm się broni, u mnie przed operacją było tak samo - 3 dni przed operacją rozchorowałam się strasznie na grypę a wtedy upały były:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziorkus
Cześć:-) Gratuluje Jestem Fit dóch kreseczke na teście i ładnej bety:-) Ja już kończę jedno opakowania bromka i niestety samopoczucie jak na okres, czyli ból podbrzusza i ból piersi:-( Myslałam że bromku troszkę ból piersi minie, a tu niestety:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziorkus, ja jak brałam bromka pierwsze opakowanie to też myślałam, że mam ból brzucha i piersi jak na okres a okazało się, że to ciąża :) była... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziorkus
chciałabym żeby to było na ciąże, ale wolę się nie nastawiać:-) Jedną poroniłam ale już nie pamietam jakie miałam objawy na poczatku:-( trzy dni i będe wiedziała:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natie75
Dziewczyny nie wytrzymałam do jutra zrobiłam dzis test-wyszły dwie kreseczki Bardzo wyraźne! Jutro M wraca to może pojadę zrobić ta bete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
boszeeee! jeju! jak zaje***ście, normalnie, aż ciśnienie podskakuje na takie nowiny. Jak ja się cieszę! NATIE mam ochotę ciebie i JESTEMFIT uściskać, albo rzucić się wamna szyję! Aż brak mi słów i łezki szczęścia się pojawiły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
Dawajcie te pozytywne ciążowe fliudy :) Oby do mnie sie nic nie przyplątało w postaci @ albo choróbska, bo od dwóch dni rano gardzioło mnie pobolewa, jakieś takie wydaje się wysuszone, a wczoraj tak zaczęłam kaszlać, bo coś mnie łaskotało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natie oh ale sie ciesze jakie niespodzianki z Nowym Rokiem odkladam tabletki i biore sie do dziela!!!!!!!! Natie gratuluje i ciesze sie razem z Toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje wszystkim ktorym udalo sie zafaslkowac ,netie ja mialam w 20dc tak jak Ty to opisywalas , plamienie i bol w podbrzuszu biore caly czas dupka i bromka co 2 dni bo prl tak mi spadla ze az za niska mi sie wydala (dolna granica normy) kochalam sie z moim ukochanym tydz wczesniej , dzien przed , w tym dniu i po,mam cicha nadzieje ze to byla owulacja i zaczelam brac w tym dniu dupka , powinnam juz go odstawic ale sie boje,jutro powinnam dostac @ a czuje w podbrzuychu cos takiego dziwnego od paru dni ale pewnie sobie wkrecam, piersi w ogole nie bola:/ nie zanosi sie na okres chyba poczekam jeszcze pare dni zanim sie sprawdze i jak bedzie negatyw to odstawie dupka i starania od nowa:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
Madziusiek dobrze by było, ale nie mogę sobie wmawiać, że będę następna bo się wkręcę. Cichą nadzieję mam :) Kejti zanim odstawisz dupka to zatestuj. 3mam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam nadzieję:) mnie piersi bolą coraz mocniej a jeszcze prawie tydzień do @ ale to żaden wyznacznik:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
mnie standardowo nic nie dolega z takich objawów okresowo-ciążowych :) temp raczej utrzymuje się na wyższym jak dla mnie poziomie, ale jeszcz wszystko może się zdarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
madziusiek a kiedy spodziewasz się @, bo ja 14.01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nic nie mierzę w tym miesiącu :) zrobiłam tylko 5 testów owu:) ale piersi to czuję porządnie od kilku dni, ale tak jak mówię nie raz już bolały przed @ więc nie ma co się nakręcać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie to tak 17-18.01 wypada, ah chciałabym wiedzieć już:) szczególnie że złożyłam cv do tej innej firmy dziś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natie75
Dziewczyny Teraz za Was trzymam kciuki!!! :):) Gocha Madziusiek teraz wasza kolej:) Kejtinarapie tak 20dc miałam małą plamke krwi rano przy siusianiu i dziewczyny właśnie mowily ze to moglo byc owulka albo zagniezdzenie się fasolki a powiem Ci ze mnie też wogole piersi nie bolały i nie bolą a zanim zaczęłam brać bromka to już dwa tyg wcześniej strasznie bolały wiec może Ci się udało:):) daj znac jak test zrobisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
o właśnie tak myślałam, że jakoś 4 dni po mnie masz termin @. Kejti dawaj znaki co wyszło u ciebie, a kiedy masz termin @? bo w takim szczęściu nie wiem czy pisałaś. ale własnie mam smaka na jakiś gazowany pomarańczowy lub cytrynowy napój ide wody łyknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×