Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

a ja uwielbiam czytac i w koncu zaczyna mi to znowu sprawiac przyjemnosc bella masz racje kazdy drobiazg moze byc powodem do radosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez lubie czytac :) Wlasnie musimy sie cieszyc z małych rzeczy :) Ja w pon ide na wizyte i mam nadzieje ze dowem sie co z tym moim okresem, bo bez niego to chyba nic ze staran..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HAHA MYCHA I JOLA ZAMIAST PATELNI KUPIŁAM KSIAZKE HAHAHAH UWIELBIAM CZYTAC KUPIŁAM / U MNIE ZAW3SZE SWIECI SŁONCE/ VICTORI TWEAD BARDZO LUBIE TEGO TYPU KSIAZKI A Z TA AUTORKA KORESPONDUJE NA TWITTERZE :) JOLA IDZ DO LEKARZA NIECH CI COS DORADZI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bella moze i ja ja kupie ;) wyglada ze moze byc calkiem fajna... ale najpierw Ty przeczytaj to nam powiesz czy warto... na razie mam kilka ksiazek w kolejce do czytania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Bo wynik z listopada mam oba dodatnie jeden 183,5 a drugi 1,430. Czyli świadczą o chorobie i powtorzylam wyniki wczoraj i czekam na poniedziałkowa wizytę i zobaczymy. Ale pani dr myśli że teraz będą ujemne czyli wynik dobry bo chyba chorowalam na początku bądź przed ciaza. A u dzidzi wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotka mam nadzieje... ale melduj koniecznie jak wyniki... obu nie bedziesz miala ujemnych bo toxo igg jak raz sa dodatnie to juz zawsze ale igm powinny spasc... a robilas awidnosc igg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie rozumiem Twojej lekarki ze nie kazala Ci powtorzyc wynikow wczesniej bo sa niejednoznaczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Nio ją mojego ginekologa też nie rozumiem i jestem zła na niego że wcześniej się nnie dopatrzył. Właśnie teraz zrobiłam badania te toxo z awi cios tam i jutro wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś z m jedziemy do krakowa do aquaparku, żeby się odstresować :) mam dziś 14 dc. ale wczoraj czyli w 13 dc testy owulacyjne były ujemne :( dziś rano przytulanko bez myślenia o czymkolwiek... :D dawniej w 13-14 dc to mialam tak duzo śluzu płodnego a teraz lipa... odkąd zaczęłam się strać czyli to się zbiegło ze stresem w pracy wszystko mi się pokopało w organizmie... eh a jak myslicie, czy jeśli znowu prl mam za wysoką to ona może mieć wpływ na to że nie wzrasta lh, więc nie pokazują go testy więc nie ma śluzu i owulki? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysia a moze cykl będzie dłuższy albo trafilas na cykl bez owu. Dziś byłam na jedyn forum i dziewczyna pisała ze wszystkie testy w cyklu były negatywne a jest w ciąży więc nie traktuj testów jak wyrocznie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysia będzie dobrze zobaczysz trzeba tylko myśleć pozytywnie. U mnie też ciężko i już ten cykl na straty spisałam bo musimy przyhamować przytulanka i to wszystko w okresie owulacji :( Ale liczę na kolejny :) A tu przed chwila taka ciekawostkę znalazłam któraś z Was już się z tym spotkała?? http://magazyn.netmama.pl/planowanie-dziecka/zajsc-w-ciaze/wplyw-niepokalanka-pieprzowego-na-plodnosc-17383/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania pierwszy raz widzę:) może warto wypróbować:) trzeba będzie zgłębić temat:) u mnie chyba koniec dni płodnych bo od wczoraj mam biały śluz i to w masakrycznych ilościach:/ u mnie to każdy cykl inaczej wygląda i jak to poznać swoje ciało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksiazka.jest suuuuuper dzis zdobylam sie na odwazny krok :kolezanka bliska zaszla w ciaze w jednym czasie ze mna moje bylo chciane jej nie ,dwojka dzieci z tragicznym mezem ale urodzila zdrowe i ti trzeciee .Urodzila w moim terminie ;( nie mialam nigdy odwagi zobaczyc tego dziecka az dzis przyjelam zaproszenie Oni sie rozwodza i poszlam pomoc jej troche,sam dzidzius slodki nie wywolal lez ani szoku bylo ok ale teraz wrocilam i ....slow mi brak dziewczyny tak bardzo bym chciala zeby i moje bylo tu ze mna rycze po prostu,nie moge tego pojac ....ona nie chciala i ma a ja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Hej to ją po wizycie już. Wyniki toxo wyszły prawidłowe czyli chorowalam na toxo przed ciaza i nawet mogła to być rok temu. Awi coś tam wyszła wysoka i to za tym świadczy. Nie wymagam leczenia :-D ale mam uważać na mieso.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balla bo tak to już niestety jest że jak nie chcesz to masz a Twój ból mogę jedynie zrozumieć niestety pomóc nie potrafię :(( chyba porostu trzeba wypłakać z siebie cały żal i złość. Ja jak już nie mam się na co złościć obrażam się na kwas foliowy i mam przerwy w braniu. Wiem, że to strasznie głupie ale pomaga. Stokrotka to super że wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziorkus
Cześć:-) Ja w piatek zrobiłam badanie na toksmoplazmoze oraz cytomagalie. I okazało się że nie mam żadnych przeciwciał na toksmoplazmoze , a cytomagalie miała przebytą, ale wynik IGG 360 mnie powalił, ale podobno ważny jest wynik IGM, a on jest ujemny...Myślę że ta choroba spowodowała u mnie pronienie..Dlatego dziewczyny rzadko kiedy lekarz wysyła na badanie tych dwóch bakteri, a one są bardzo ważne.. Ja sama jeste załamana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj jakrobiłam test owulacyjny, to zrobiłam 2 bo ten pierwszy byłjakiśdziwny kreska dolna była biała a cały test różowy, popatrzyłam tak po 3 minutach i wywaliłam do kosza, potem późno w nocy coś mnie piknęło, że może za szybko go wywaliłam, patrzę a tam na jednym i drugim lekka druga kreseczka :D ale ze mnie wariatka :d w środę robie prl ponownie i idę do prywatnego ginka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella niestety zycie jest przewrotne i czasami plata nam takiego psikusa ze szok, ale juz niedlugo bedzie Twoj czas i malutki Aniolek powroci do Ciebie. Zyczę Ci aby to spełniło sie już niedługo ( wysylam wiruski ciazowe aby jeszcze temu dopomoc ;))) Głowa do gory przepowiednia Szamana spełni się napewno ;) A u mnie dzisiaj mija 5 latek od porodu . Pamietam jakby to było tydzień temu. 13 h walki o mały cud.Niewiadomo kiedy zlecialo tyle lat, moj mały chłopczyk zrobił sie juz prawie mężczyzną ;))Niedawno taki malutki a juz sie kloci i pyskuje... kiedys trzeba bedzie im pokazac to forum niech poczytaja sobie jak bardzo i zawziecie walczylismy o nich, a oni teraz w ten sposob nam sie odwdzięczają ;))Dziewczyny uda się wszystkim !!!Niepoddawajcie sie ! Naprawdę jest o CO walczyc ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natie75
Bella kochana nie smuc się bo i mi smutni :( tak to już jest na tym świecie....i Tobie w końcu się uda zobaczysz Ją jeszcze nie dostałam @ ale wczoraj miałam małe plamienie brzuch mnie boli....wiec pewnie idzie@...Nie testuje żeby się nie rozczarować...Poczekam jeszcze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEKI DZIEWCZYNY MOJE KOCHANE NIE WIEM JAK BYM DALA BEZ WAS RADE!!!!SORKI ZA WCZORAJSZE ROZKLEJENIE ALE ZOBACZYLAM CUD KTORY STRACILAM. MUSZE MYSLEC ZE BEDZIE DOBRZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziorkus i ja malam podobna sytuacje moj gin uparl sie.na szczegolowe badania i wynalazl ureaplasma cholerna bakteria ktora wywolala na 90%poronienie u mnie jestem po serii antybiotykow i dopichwowych tabketek oraz flumykonu i mam nadzieje ze ja wytepilam teraz wypada robic wszystkie badania chyba ,bakterie atakuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEKI DZIEWCZYNY MOJE KOCHANE NIE WIEM JAK BYM DALA BEZ WAS RADE!!!!SORKI ZA WCZORAJSZE ROZKLEJENIE ALE ZOBACZYLAM CUD KTORY STRACILAM. MUSZE MYSLEC ZE BEDZIE DOBRZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziorkus
Ja sama dla siebie zrobiłam te badania...i one dały mi jakiś obraz odnośnie tego jaka mogła być przyczyna pronienia. Jest tyle badań do zrobienia że czasem mam się ochotę poddać... Jeszcze ta wysoka prolaktyna:-( A czy któras z was miała robioną tą cytmagalię? Bo na toksmoplazmozę jest lek ale na cytomagalię podobno brak:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella po to tu jestesmy aby sie wzajemnie wzpierac. Kazda z nas ma swoj gorszy dzien i potrzebuje sie wygadac... facet to nie to bo nikt tak nie zrozumie jak My

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natie75
Justa masz rację facet nawet najlepszy nigdy do końca nie zrozumie.... Bella to dobrze ze Twój gin zlecił te badania to choć wiesz jaka przyczyna i mozesz leczyć i zapobiegać żeby w przyszłości było dóbrze więc głowa do góry Kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomyślcie co ja przeżywam jak np. widzę mamusie biologiczne, które przychodzą na spotkania ze swoimi dziećmi umieszczonymi w rodzinach zastępczych i po raz kolejny (dla nich kolejny to tak minimum 4-5) są w ciąży i przychodzą np. pijane a potem rodzą zdrowe dzieci... eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella kochana ściskam Cię mocno i podziwiam, że poszłaś do koleżanki - to naprawdę wielki krok. Zobaczysz i dla Ciebie zaświeci słońce, dla każdej z nas. Przepowiednia szamana się sprawdzi i będziesz niańczyć małego różowego bobaska jeszcze w tym roku:) Stokrotka fajnie, że wszystko ok. Marysia to nieźle z tymi testami dałaś czadu:) ja sprawdzam sobie po paru dobrych minutach i zostawiam paski te z kreskami dla porównania z następnymi bo niby 2 kreski są, ale w 3 dniach mają różne odcienie i patrzę kiedy byl najmocniejszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×