Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

Gość magdzia 2
Ja biorę luteinę. Ale tam jest napisane do 10 dni, u mnie zawsze 2-3dni po skończeniu, a raz.... po 50dc brałam luteinę jeszcze raz. Ciekawe co z Nati, może jest w szpitalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natie75
Dziękuję moje kochane za mile słowa i ze się martwicie naprawdę jest to mile i cenne jeszcze raz dziekuje A w szpitalu to lekarz potrafi tylko powiedzieć ze za wczesna ciążą i trzeba czekać:( Jak narazie plamienia ustały brzuch mnie tylko boli biorę nospe i dalej dupka i bromka i zobaczymy jak bedzie dalej...czekam w nadziei ze będzie dobrze :( czas pokaże....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana musi być dobrze innej opcji nie ma :*** trzymaj się, odpoczywaj i się nie daj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natie jesteś,uff dobrze że jesteś:) cieszę się, że już lepiej:) teraz sobie odpoczywaj, nic nie rób i się relaksuj:) Ania - szynszyle są takie słodkie, strasznie milusie:) koleżanka miała dwa - boskie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natie lez i ruszaj sie tylko do lazienki i bierz dupka lub luteine na podtrzymanie i badz dobrej mysli ze fasoleczka bedzie silna i utrzyma sie w brzuszku ?? mialas plamienie czy krwawienie ?? krew czy raczej taka brunatna ??? a tak wogole to dziwne ze nie zostawili Cie w szpitalu. Pocieszajace jest to ze ustalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natie75
Napisałam i nie dodalo mi :/ Wiec jeszcze raz : Dziekuje Wam moje kochane za troskę i wsparcie jest to Bardzo mile i cenne naprawdę A w szpitalu to lekarz umie tylko powiedzieć ze to za wczesna ciążą i trzeba czekać:( :( plamienia na razie ustały boli mnie tylko brzuch ale biorę nospe i dalej dupka i bromka... I czekam w nadziei ze wszystko bedzie dobrze:( A jak bedzie czas pokaże... Ale kolejny raz,tego nie przeżyje:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania twoje gęsi mi przywołały wspomnienie z dzieciństwa - jak byłam mała to poszłam sobie u babci do gęsi, tam takie spore stadko było i się przewróciłam i mu dupkę poskubały wredne:) hahaha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszam do moich jak nie tupniesz to będą cwaniary chodziły za Tobą i gęgały :) o szynszylu wiem kolega miał i od tamtego czasu choruje na niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za odpowiedz, mam nadzieje ze jak za 6 dni odloze dupka to w koncu bede miec normalna@, bo tak to od pol roku tylko plamienie.... jak tylko @ przyjdzie to ostro bierzemy sie po niej do robty :) Nati badz dzielna, duzo odpoczywaj i nie martw sie i 0 stresu, bo to wszystko jego wina,nasze wysokie prolatyny tez niestety sa tego skutkiem.... Heh gęsi to ja bym nie chciala miec, wole mojego futrzaka.... :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natie75
Jeszcze raz dziekuje dziewczynki jesteście kochane:) Jak narazie cisza nic nie leci i oby tak zostało... A wczoraj to co polecio to taka ni to krew ni to takie brudzenie ale tylko rano jednorazowo Co ma byc to bedzie... Wszystko w rękach Boga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natie takie plamienie to sie zdarza gorzej jakby to była czerwoną żywą krew. Dobrze że ustało. Twoja fasolka jest silna i da sobie rade:) kiedy idziesz na kontrolę do lekarza? Jolus jakiego masz pieska? Miłej niedzieli kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natie brunatne plamienie nie powinno namieszac zbytnio. Mniejmy nadzieje ze peklo jakies naczynko i wszystko bedzie dobrze. co za zwierzakow to moj maly chce pieska- poki co bronimy sie jak tylko mozemy. Wczoraj bylismy u znajomych i maja takiego interaktywnego psiaka, co przychodzi , podaje lape, kladzie sie do glaskania i narazie chyba wystarczy taki ;)). Zobaczymy jak na dlugo. Ja jak bylam mala to zawsze mialam caly zwierzyniec w domu, poczawszy od chomikow, przez swinki i krolki (szynszyla tez mialam a wlasciwie to rodzice juz ja sie opiekowali bo my juz sie wyprowadzilismy) skonczywszy na tchórzofretce i psie ;)) i kocie ktory byl u nas doslownie pare dni bo pies go nie tolerowal ;)) a zapomnialam o ptaszkach ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniaeS powiem Ci ze ja to eksperymentuje . Wczesniej przed dupkiem to cykli nie obliczalam bo nieraz to i 2msc. nie mialam @ sam bromek mi nie przywrocil okresu takze moja gin dala mi dupka na wywolaniei Poskutkowalo pozniej jej nie bylo wiec idac tym tropem sama zaczelam go brac i w 1 cyklu brania wzielam go dopiero po domniemaniej owu po ktorej dniu wyliczylam ze skoro mam 20dc owu to cykl powinien byc 33dniowy i faktycznie tego dnia dostalam plamienia i na drugi dzien odstawilam dupka Dopiero wtedy . w tym cyklu tez tak zrobie o ile moja gin do ktorej pojde w srode mi tego nie wypersfadowac . ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniaeS powiem Ci ze ja to eksperymentuje . Wczesniej przed dupkiem to cykli nie obliczalam bo nieraz to i 2msc. nie mialam @ sam bromek mi nie przywrocil okresu takze moja gin dala mi dupka na wywolaniei Poskutkowalo pozniej jej nie bylo wiec idac tym tropem sama zaczelam go brac i w 1 cyklu brania wzielam go dopiero po domniemaniej owu po ktorej dniu wyliczylam ze skoro mam 20dc owu to cykl powinien byc 33dniowy i faktycznie tego dnia dostalam plamienia i na drugi dzien odstawilam dupka Dopiero wtedy . w tym cyklu tez tak zrobie o ile moja gin do ktorej pojde w srode mi tego nie wypersfadowac . ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kejt ja też się dopiero uczę dlatego pytam co i jak :) Miałam nie pisać nie zamulać ale co tam muszę i już. Normalnie chodzę od rana i ryczę tak mnie wczorajsza @ rozstroiła. Niby wiedziałam, ze nic z tego cyklu ale gdzieś tam w środku tli się nadzieja. Powiem wam, ze jestem już zmęczona tą walką. Mam dość. Postanowiłam zbierać pieniądze na IUI tak na wszelki wielki żeby mieć żeby nie było, że jak dojdzie co do czego to żeby brak kasy nie stanowił przeszkody. Wiem, ze inni mają gorzej. że ważna jest Nati, żeby jej się udało skoro pierwszy etap już zaliczyła i zobaczyła te dwie krechy ale mam dziś dzień użalania się nad sobą ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dziś doła strasznego.... eh... byłam na uczelni po wpis i rozmawiałyśmy z koleżankami kiedy kto zaczyna pisać pracę podyplomową i ja powiedziałam, że w tym tygodniu wezmę wolne 2 dni plus weekend i może napiszę jak się odłączę od świata... a koleżanka mimochodem: nie masz dzieci to możesz sobie pozwolić... ona to powiedziała tak o a mnie się tak strasznie zrobiło smutno i pusto, że mam niedzielę do dupy... :(:(:( czuję dziś straszną pustkę w sercu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie Marysia usmiechnij sie i ciesz sie swoboda bo za niedługo i ty nie znajdziesz chwili dla siebie gdy pojawi sie bobasek,a pojawi sie bo robimy wszystko co sie da aby miec fasolke i ja miec bedziemy!!!!!! ja dopisze sie do tabelki waszej jak dostane wyniki badan i zielone swiatło do akcji:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natie skarbie tylko spokojnie bo fasolka chce spokoju pamietaj ,choc wiem ze ciezko tak mowic ale musisz myslec o dzidzi aby urodziła sie usmiechnieta i wesolutka. Stresy mamy odbijaja sie na psychice maluszka wiec lez duzo i mysl o miłych rzeczach .Całuje Cie i pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natie75
Jestemfit mam dop wizytę,na 12lutego Endi nie robili mi Nic stwierdził ze za wczesna ciążą i trzeba czekać... AniaS dzięki kochana też mam taką nadzieje ze bedzie dobrze...i Wy kochane musicie w to wierzyć ze i Wam się uda i ze przedewszystkim bedzie dobrze!!!:) musimy wszystkie w to wiiwrzyc Marysiu tak jak Bella pisze nie przejmuj się bedzie dobrze ja w to wierzę a Teraz odpoczywaj bo jak się uda to Ojj bedzie tych nocy nie przespanych:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natie75
Bella dziekuje kochana :* leze sobie odpoczywam dużo i staram się myśleć tylko pozytywnie :) dużo mi daje wasze wsparcie naprawdę Buziaki :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natie 12 lutego to sporo czasu, może spróbuj pójść wcześniej? Leż sobie spokojnie, wszystkie inne sprawy są mniej ważne, teraz na pierwszym miejscu jest dzidzia:) Ania, Marysia - uda się i to pewnie w najmniej oczekiwanym momencie:) głowy do góry i faktycznie korzystajmy z życia póki nie ma brzucha bo potem to już pieluszki kaszki i dla siebie nie będzie czasu bo najważniejszy będzie mały człowiek:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natie a który masz tydzień ciąży wg @? Mi się zaczął 6 i mam w środę wizytę. Ginekolog powiedział że już może uslysze serduszko ale nie nastawiam się zbytnio. Może pomyśl o wcześniejszej wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożka 26
Cześć dziewczyny :-) W dniu @ dostałam bardzo delikatnego krwawienia (max 3 krople). Nic by nie było w tym dziwnego, ale okres spóźnia mi się trzy dni i nic. Zrobiłam test ciążowy i wyszedł negatywny (wydaje mi się, że jest słaba kreska). Ostatnie zbliżenie miałam z mężem 3 stycznia (16 dzień cyklu). Moje pytanie brzmi..... ile max może trwać zagnieżdżenie??? wiem, że powinnam iść na bete, jednak wstrzymam się do środy :-) Moje cykle trwają 29,30dni. Z góry Wam dziękuję PS. dodam, że nie popadam w paranoję i nie czuję jakiś ekstra objawów. Troszkę jedna pierś mnie swędziała. Mam guza w piersi może dlatego jest bardziej wrażliwa. Troszkę jestem senna.... Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×