Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

Gość stokrotka201
Chyba muszę nakrzyczec na ciebie.......jedź do szpitala nic przyjemnego ale niezbędne. Może potrzebujesz leków mocniejszych .....moja siostra tak miała i leżała tydzień w szpitalu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś byłam w szpitalu bo jak mnie piersi tak bolały ze nie mogłam spać tak dzisiaj wszystko odeszło i napisałam sms do mojego lekarza i kazał mi przyjechać do szpitala. Na szczęście wszystko ok i biło już serduszko. Natie więc to nie prawda, że nic nie widać będzie. Ty miałaś ostatnią @ 11.12 a ja 08.12 więc u Ciebie też już będzie coś widać !!! Jedź do szpitala nie ma co zwlekać lub dzwoń do swojego ginekologa on Ci powie co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyłączam się do stokrotki, że chyba trzeba na Ciebie nakrzyczeć. Ja już dawno byłabym w szpitalu, tyle starań i teraz odpuścić? Walcz o fasolkę Natie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natie moze to zle zabrzmi ale moim zdaniem lepsza jest najgorsza wiedza i niz cud niewiedzy... wiem co mowie bo sama to przezylam... i w pewnym momencie chcialam wiedziec cokolwiek byle wiedziec... a biorac pod uwage Twoja ostatnio miesiaczke to to naprawde juz powinno byc cos widac... wg OM to skonczylas juz 6 tydzien... jedz na USG i nie katuj sie niepewnoscia... faktow i tak nie zmienisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natie czasami szczęściu trzeba pomóc, wiadomo wszystko w rękach Boga ale po to są lekarze żeby pomóc, może jednak da się coś zrobic, napewno będzie jakiś inny lekarz na dyżurze, ja bym zrobiła wszystko dla fasolki nawet jeżeli by cię odeslali 2 raz z kwitkiem to przynajmniej miala byś świadomośc że zrobiłaś wszystko co moglaś zrobic no ale zrobisz jak chcesz, wszyscy chcą dla ciebie i kropeczki jak najlepiej dlatego pakuj się i jedź! A Mąż z tobą to będzie Ci raźniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam że 10 dni od spóźnionej miesiączki powinno by widac coś ... a lekarz ostatnim razem Cię zlał bo ma masę takich przypadków także walcz o swoje ! My sie tu wszyscy martwimy o Ciebie! Trzymaj się pamiętaj że jesteśmy z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O NAti bo skończymy głaskać bo głowie i będziemy złe i będziemy krzyczeć. już do szpitala biegiem marsz, lepiej autem wiadomo :) dziewczyny ja odebrałam dziś wyniki PRL spadła mi do 9,01 norma od 3,4 do 24,1. Myślice żeby przejść na pół tabletki bromka do tej pory brałam jedna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania, ja brałabym dalej jedną. Przy połówce może trochę podskoczyć a zawsze to lepiej mniej prl niż więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ale masz super wynik prl, ja też bym brala dalej 1 tabletkę, ja dzisiaj badałam prl ale wynik za tydzień bo byłam w innym lab. niż zawsze no ale trudno poczekam :) A gdzie sie Moniś podziała ?? Odezwij się do Nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny za odpowiedz :) Tez się ciesze że mi spadła ale powiem wam że czuje się gorzej niż jak była wysoka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania a czemu się gorzej czujesz? jakie masz objawy? Endi - ja mam kontakt mailowy z Monią, trochę zabiegana jest innymi sprawami ale pewnie się do nas odezwie niedługo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
cześć dziewczyny. Natie daj znać jak po wizycie, jeżeli się zdecydowałaś. A ja dziś dostałam testy owu 50+5 ciążowych tyko muszę w domu przeliczyć czy się zgadza. No i chyba trzeba pomału ogarnąć instrukcje obsługi :) i zaczynac testować. Dziś 8dc to chyba za wcześnie jeszcze, ale myśle od 10 lub 11dc już powoli zaczynać sprawdzać. Co o tym myślicie? No i najlepiej chyba po pracy i z godzinę wcześniej nie pić, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gocha instrukcja prosta:) robisz siusiu zanurzasz pasek do tej kreski max i czekasz. Ja sprawdzam wynik po 5 min dopiero. Najlepiej je robić wieczorem o jednej porze i nie pić wcześniej:) Ot cała filozofia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem strasznie rozstrojona potrafie plakac nawet na wiadomosciach i do tego bol glowy myslalam ze jak prl spadnie to sie skonczy a tu klops od 3 dni jestem nie do zycia tak mnie boli. Dobrze ze wolne mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania u mnie bole głowy przeszły po 2 miesiacach od brania bromka a zawsze miałam takie migreny że nic nie mogłam robić. teraz się uspokoiło. Może przy następnej wizycie powiedz gince, może coś poradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
Madziusiek a w co nabierasz mocz, że się tak zapytam? Bo przy takich tanich testach to nigdy nic nie dają i zawsze mam problem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Nio a ja jak wychodzilam z pracy dostałam znów mega kucia skurczy aż prawie upadlam. Poszłam znów do szpitala tylko tym razme na solec (dziewczyny z wawy wiedzą gdzie a dla tych które są poza wawa nie umiem wytłumaczyć :-D). Od razu ktg tylko nie było nic słychać bo za wcześnie. Zbadała mnie dr na fotelu i mówi że jakąś infekcje mam że dużo wydzieliny. Potem usg i dzidzie znów ujrzalam :-D taka dużą juz jest. Ale chciała mnie zostawić bo trzeba badania zrobić itp ale nie zgodzilam się bo przed chwilą gadalam z szefowa że nie pójdę do szpitala a tu zonk:-(. Obiecalam pani dr. Że w czwartek pójdę do swojego lekarza i jak będzie chciał mnie położyć to się zgodze i wrócę do niej. Ale bardzo miła dr widzilam jak obchodzi się z kobieta która że skurczamipprzyszła....co chwilę była koło niej itp pytała się jak się czuje, Oddział ładny odnowiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje nadzieje na hsg pogrzebane OB 23, ręce opadają nie mam już czym płakać kur... mam ochotę w coś przywalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożka 26
Odebrałam HCG i niestety jest ujemna. Byłam u gin i powiedział, że póki nie mam @ to jest nadzieja. Tracę wiarę. Jestem cztery dni po terminie @ i dalej nic...... Lekarz powiedział, że jeśli nie dostanę @ to za dwa tygodnie wyśle mnie na usg. Więc czekam cierpliwie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natie75
Byłam dziewczyny w szpitalu zbadał mnie lekarz pozagladal ale usg nie zrobił:/ Powiedział ze stwierdza ewidentnie ciążę pięć i pół tygodnia szyjka zamknięta macica powiększona i ze nie widzi zagrażającego poronienia Zwiększył mi dawkę dupfastonu z 2 na 3 dziennie i nospe 3 razy po dwie Za tydzień mam iść na usg do swojego gina ale chyba nie wytrzymam i jak w piątek mój m wroci z trasy to pójdę i zrobię prywatnie mój gin na urlopie wiec do innego bo z kąd te plamienie to mi nie powiedział..... Mam nadzieję ze bedzie dobrze.... Dzięki kochane za wparcie i opierdziel:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati odrazu jestesmy spokojniejsze ;-) Kurcze oni to strasznie na nas oszczedzaja, zeby o glupie usg trzebabylo sie prosic... masakra... I to sa polscy lekarze nie wiedza co jest przyczyna... Moze faktycznie nic sie nie dzieje, ale mimo to powinien jakies kroki podjac w celu wyjasnienia plamien. Ja tak mialam ze nie mialam @ tylko plamienia i poprzedni lekarz tez wciskal mi kit ze to pewnie naczynka pekaja itp... tak sie wkurzylam ze poszlam do innego lekarza, ktory porobil badania itd. A do tamtego mam ochote zajsc i powiedziec przy innych pacjentach co o nim mysle, bo pol roku przez jego lekcewazenie jestem w plecy z leczeniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natie75
Masz rację Jolu ręce czasem opadają na tych lekarzy...w piątek idę na usg prywatnie zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filunia
Witam Was dziewczyny.Ja również biorę bromergon 2 miesiąc (prolaktyna w górnej normie).Okres za 5-7 dni.Mam nadzieje,że go nie dostanę :) Pozdrawiam Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filunia
czy któras z Was miała jednodniowy różowy śluz w trakcie brania bromergonu? zawsze 10 dni przed okresem bolały mnie piersi a teraz zero objawów,nic,tylko uczucie gorąca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irka-mirka
dziewczyny, filunia witam Was :) Również biorę bromergon od 16 dni po pół tabletki i luteinę, mam nadzięję że wkrótce test okaże się pozytywny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM NOWE DZIEWCZYNY:) JA PAMIETAM ,ZE RAZ MIAŁAM RÓZOWY ŚLUZ BIORAC BROMKA:) NATIE JAK HUMOREK??? SZKODA SŁOW NA TYCH LEKARZY!!!! U MNIE DZISIAJ BOJOWO POPSTRYKAŁAM SIE Z M :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×