Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

A może fasoleczka chciała się głębiej zagnieździc i z tąd ten różowy śluz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natie75
Endi też mam taka nadzieję :) Zrobię chyba sobie tą bete ale jeszcze poczekam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
Natie fasolka się napewno rozpycha, ale zrób sobie betę i wysęp usg, a co łaski nie robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Neti jezeli raz odeslali cię z kwitkiem to idź drugi i może to nie ładnie ale ją na twoim miejscu poszlabym i zmyslila coś......i wtedy muszą zrobić ci usg. Tak jak ja po co mam płacić 150 zł za usg priv jak poszłam na izbę i powiedziałam że cały dzień brzuch mnie boli (bo tak było miałam dziwne przeczucie) i dodalam trochę że się posliznelam......ale i tak niepotrzebnie. To dodalam bo miałam wysokie ciśnienie i sami zrobili mi usg. Twój spokój jest najwazniejszy i ja bym nie podarowała wizyty żeby nie zobaczyć sama że dzidzia się rusza a w twoim wypadku że "czarną kropeczka " jest i rośnie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotka ma rację, no kurde w końcu płaci się na coś te składki ?? powiedz że boli cię brzuch i się martwisz ... oni cię drzwiami a ty oknem :) trzeba walczyć o swoje ja bym bez usg nie wyszła z tamtąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie w ramach odstresowywania się po pracy czytam różne fora dziewczyn, którym bromek pomógł zajść w ciążę :D mnie się udało w pierwszym cyklu i teraz jak tylko otwieram szufladę i widzę tam opakowanie bromka to mnie kusi, żeby zacząć zażywać :D ale ten cykl zdaję się na testy owulacyjne, monitoring i luteinę od owulacji i jeśli nie zaskoczy to wtedy w przyszłym cyklu bromek+luteinka+monitoring+testy owulacyjne+dziki seks i .......... musi się udać :D wierzę w to z całego serca :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati mysl pozytywnie, my wszystkie musimy myslec pozytywnie :) ja dzis biore 3 dzien dupka... mam brac przez 7 dni.. zastanawiam sie czy kolejna @ bede miec, bo lekarz nie zalecil mi brac dupka np od 16 dc... ciekawe co to bedzie... w razie wypadku zostanie mi 6 tabletek z tego opakowania dupka. Jak myslicie jak nie dostane @, test bedzie negatywny to jak wezme te 6 tabl to @ przyjdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożka 26
Dziewczyny dzwoniłam do gin i powiedział, że jutro mam do niego przyjechać bo jest dobrej myśli. Dzisiaj przeprowadziłam dodatkowo badanie bety i jutro popołudniu jadę po wyniki które będą kluczowe. Dzisiaj czuję delikatne uczucie w podbrzuszu. Nie jest to ból, ale czuję (uczucie dyskomfortu) nie wiem jak to opisać. Czytałam, że hormon może wolniej wzrastać......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a przypomnij mi madziusiek jaka miałaś prl przed bromkiem???? a teraz badałaś?? może to nie wina prl u Ciebie?? moja jak narazie rośnie i chyba muszę ją ostro zwalczyć bromkiem!!!!! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny mam do sprzedania Norprolac 75ug (30 tabletek) - nowe opakowanie kupione w 12.2012 z datą ważności 09.2016. Zainteresowane proszę o kontakt madziule@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny mam do sprzedania Norprolac 75ug (30 tabletek) - nowe opakowanie kupione w 12.2012 z datą ważności 09.2016. Zainteresowane proszę o kontakt madziuleq@poczta.fm (w poprzednim poście pomyłka w adresie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziusiekk30
Bożka to trzymam kciuki:) daj znać jutro jak beta:D Marysia u mnie prl była w normie, tylko miałam mlekotok w piersiach i dlatego biorę:( Odczuwam poprawę po bromku bo wreszcie czuję owulację i śluz lepszy ale i tak dzidzi nie ma:( Wszystkie inne badania jak na razie mam w normie. Co tu dużo mówić, endo i gin rozkładają ręce bo nie mogą się doszukać przyczyny, więc nie ma jak leczyć...ahhhh jakoś opadłam z sił po ostatniej wizycie. Myślę coraz więcej nad inseminacją. To chyba wszystko w mojej głowie siedzi. Ale na to nie ma tabletki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja czytam właśnie (oczywiście te strony, które czytałam już milion razy) czy odstawiać bromka w ciąży czy nie i normalnie można zwariować!!!!!!!!!! dwie tak totalnie różne opinie, że można oszaleć... jak zajdę w ciążę z bromkiem to chyba umrę ze stresu jak będę miała odstawić!!!! boję się, że to odstawienie mogło być przyczyną poronienia u mnie... ale z drugiej strony 5 lekarzy, u których byłam mówiło, że trzeba odstawić, bo to nic nie daje w ciąży i działają już inne mechanizmy i bromek działa na owulkę i tyle.... można osiwieć!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziusiekk30
Marysia ja z bromkiem chyba też nie będę wiedziała co zrobić:/ Zwariować można, ale chyba trzeba będzie albo posłuchać zaufanego lekarza albo głosu serca. Bella to razem czekamy na wyniki bo ja też do piątku czekam. Przynajmniej będę wiedziała ile czasu mam do menopauzy, ale nie wiem czy chcę to wiedzieć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysia ja to też nie będę wiedziała co zrobić, ale chyba trzeba będzie zaufać lekarzowi albo posłuchac serca. Bella to czekamy na wyniki badań razem,bo moje też ok piątku dopiero. Dowiem się ile czasu mi zostało bo menopauzy, chociaż nie wiem czy chcę to wiedzieć:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natie75
Endi raz jest raz,nie ma...sama już glupieje...na razie jest to Bardzo minimalne i mam nadzieję ze zniknie całkiem i bedzie już ok....cały czas obserwuje Dziewczyny a co do tego bromka to mi się wydaje a raczej jestem pewna ze nie należy odstawiac drastycznie tylko stopniowo Wyczytalam też ze w większości przypadków powoduje to poronienie a zażywanie nie wpływa na dziecko wiec nawet logicznie patrząc po co ryzykować...szczególnie jak tak długo się czeka na ta wymarzoną fasolkę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natie75
Endi raz jest raz,nie ma...sama już glupieje...na razie jest to Bardzo minimalne i mam nadzieję ze zniknie całkiem i bedzie już ok....cały czas obserwuje Dziewczyny a co do tego bromka to mi się wydaje a raczej jestem pewna ze nie należy odstawiac drastycznie tylko stopniowo Wyczytalam też ze w większości przypadków powoduje to poronienie a zażywanie nie wpływa na dziecko wiec nawet logicznie patrząc po co ryzykować...szczególnie jak tak długo się czeka na ta wymarzoną fasolkę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natie75
Madziusiek ją też myślę ze to w głowie siedzi skoro masz wszystkie wyniki i badania ok...a Twój m przebadali się też??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natusia ja za Ciebie mocno trzymam kciuki, niech wszystko będzie dobrze z Tobą i fasolką. Musicie być silne! :) Mój m robił badania i są rewelacyjne, więc nie wiem co jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Ja nie odstawialam. Lekarz powiedział że jak brało się lek ktory pomaga zajść w ciążę a w tym wypadku bromek to trzeba brać do 3 msc ciąży aż ciaza będzie zagniezdzona i dzidzia się rozwinie typu serducho. Ją bralam do 3 msc i czuje jakbym wogóle nie była w ciąży :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi lekarz powiedział żeby brać bromka. Dzis nagle przestały mnie boleć piersi i aż się boję. Jutro mam wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotka tzn. do 12 tygodnia, czy dłużej jeszcze, bo już nie pamiętam :D:D ty i justa jesteście przykładami, że się brało i wszystko jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Tak do 12 tc bralam bromka tak jak wcześniej czyli 1 tab ale w ostatnim tyg sama zmniejszylam do połowy. A potem od razu zamiast bromka luteine 2 razy po 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natie75
Mi lekarz też kazał zmniejszyc z jednej do pół i tak myślę czy to nie od tego te plamienia mam:/ dzis rano wzięłam całą z powrotem zobaczymy czy to coś pomoże czy nie...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie nie wiadomo co robic... ja podobnie jak strokrotka bralam do 12 tygodnia, tylko zmniejszylam dawke z jednej do 1/4- oczywiscie stopniowo. Luteine tez bralam do 12 tygodnia od samego poczatku. Natie jesli masz przeczucie ze to od bromka to bierz po calej tabletce. Jak plamienie ustana zaczniesz stopniowo tez zmniajszac. dobrze ze te plamienia sa niewielkie i brunatne i ze nie zmieniaja sie w czerwone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natie75
Justa no właśnie ze są lekko czerwone dzisiaj:( tzn tak wczoraj rano śluz podbarwiony na różowo cały dzień był spikuj dzis rano jak wstalam znów na papierze ale ni to czerwone ni to jakie takie rozrzedzone Bardzo...Teraz spokój tylko śluzu dużo .... Leżę cały czas staram się nie chodzić za dużo...rozmawiam z moim m i stwierdziliśmy ze co ma byc to bedzie wszystko w rękach Boga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×