Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

Nati cieszę się, że nas posłuchałaś i że wygląda wszystko dobrze, ale ja tego usg bym nie podarowała temu lekarzowi, nie wiem co mu szkodzi zrobić. Moja gin sama mi zaproponowała abym przychodziła na usg na jej dyżur w szpitalu aby było bezpłatnie. Bożka - trzymam kciuki, ale wydawało mi się że wyniki bety są jednoznaczne a tu proszę:) Stokrotka a Ty szefową się nie przejmuj tylko dbaj o dzidzię. A jak Twoje ciśnienie? Gocha - ja sobie przeznaczyłam do testów jedną podstawkę z ikei na świeczki zapachowe - taka mała o wysokości 2 cm szklana, więc akurat łatwo umyć;) Bella a czym to M tak podpadł? Endi pomyśl może nad ziółkami na to ob. Witam nowe dziewczyny:) Justa a Ty kiedy masz laparo bo chyba jakoś teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filunia
Dziewczyny, rok 2013 jest Rokiem Wiary.Będzie dobrze!!!!Wszystkie doczekamy się cudownego maleństwa ,zobaczycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro idę do szpitala, w czwartek mam mieć laparoskopię. Samopoczucie poki co dobre, chociaz nam stresa na maxa, chyba wole te wizyty w szpitalu z zaskoczenia gdzie nie musialam myslec jak to bedzie. W poniedzialek jak bylam u gina to chwileczke z nim o tym rozmawialam i pocieszlam mnie za musi byc wszystko dobrze, ze jak dobrze pojdzie laparo bedzie trwalo z 20 min ... ale i ak mam mega stracha.Wczoraj rozmawialam ze swoim maluchem znowu ide do szpitala i ze zostanie z tatem no i oboje sie poryczalismy . Zreszta teraz jak to pisze lzy tez mi ciurkiem ciekna.... jednak nie jestem tak twarda ... boje sie ... ;( Trzymajcie kciuki za nas Natia dobra i taka wizyta... nastepnym razem bedziemy krzyczec glosno od poczatku (chociaz mam nadzieje ze nie bedzie nastepnego razu). Bella na Ciebie też - co to za kłotnie z M ;)) teraz macie owocny czas wiec godzic sie tutaj szybko i owocnie ;)) Endi rzucaj w Belli M on juz do tego przyzwyczajony ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożka 26
MADZIUSIEK30 ginekolog powiedział, że do zagnieżdżenia może dojść nawet po 12 dniach. Od zagnieżdżenia do produkcji hormonu potrzebne są około dwa dni. W tym czasie ja poszłam na badanie i może dlatego badanie nic nie wykazało. Dla mnie osobiście jest to dziwne, ponieważ prawie każdej kobiecie testy wychodzą przed @. Dlaczego ja mam być inna? (tak sobie to wmawiam), ale kto wie? Lekarz powiedział, żebym nie robiła, żadnych testów i poczekała do 4 lutego. Poczekam parę dni i zrobię test domowy chyba, że wcześniej dostanę @ :-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natie75
Madziusiek ano posłuchałam:)Bella no to nie dobrze ja też nie lubię sprzeczek z m ale tak już jest jak to mówią kto się lubi ten się czubi:) wiec bedzie dobrze- pogodzicie się w sypialni i bedzie owocnie:):):) trzymam kciuki Justa za Ciebie też trzymam moooocno kciuki bedzie wszystko dobrze z Wami-musi!!!!:) Witam również nowe dziewczyny A co do tych bolacych piersi to ja zanim zaczęłam brać bromka to już dwa tyg przed @ strasznie bolały jak zaczęłam brać bromka to przeszło choć ja w pierwszym cyklu zafasolkowalam wiec nie wiem od czego pomoglo:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninka27
Justa trzymaj sie dzielnie, powodzenia :) pamietaj, ze my wszystkie o tobie myslimy, musi byc dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa kochana - wszystko pójdzie dobrze, bądź dzielna:) Za kilka dni to będzie tylko wspomnienie i wrócisz do domciu do chłopaków:) Przesyłam moc pozytywnych fluidków dla Was:) Bożka na tym świecie różne rzeczy się dzieją i nie raz słyszałam że testy były negatywne a fasolka rosła:) Oby u Ciebie tak było:) Bella jak się pogodzi to będzie jesienią niańczenie ;):) Natie widzę, że humorek lepszy:) I dobrze:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Nio z ciśnieniem różnie. Jak byłam na oddziale to miałam 145 na 80 i pani dr powiedziała że będę musiała brać leki. W poniedziałek pójdę na wiztye i wszystkiego się dowiem. Dobrze że dzidzia cała :-D. Trochę żałuję że nie zostałam ale spanikowalam bez mojego męża. Jakby był to z pewnością podjelabym inna decyzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filunia
natie75 jakie miałaś objawy ciąży w okresie około miesiączki? bolały Ciebie piersi???miałas jakiś śluz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa Kochana trzymam kciukasy za Was. Wszystko będzie dobrze ! Powodzenia ;) Nati widać że jesteś spokojniejsza i dobrze tak ma być bo to jest ważne dla Waszej fasolki ;) Bella życzę Ci owocnego godzenia z M. Miłego dnia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek jeszcze sie ostateczmie nie pogodzilam z tym moim chlopem ale juz mnie przeprodil! Czymam go na razie w oczekiwaniu....kto to widzial krzyczec na mnie;) Justa trzymaj sie to rutynowy zabieg bedzie good! Natie sciskam Cie mocno Mycha a ty co tak milczysz?????? Wszystkim moim kochanym dziewczynom zycze dobrego dnia i malo stresow przynajmniej od wlasnych mezow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filunia mnie bolały piersi ale bardziej jak na @ tak że spalam tylko na plecach bo inne pozycje sprawiały mi nie mały ból. I to chyba tyle choć ja zrobiłam test parę dni po terminie @. Nie liczyłam na 2 kreseczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Moje ciśnienie wczoraj w szpitalu to 145 na 80 pani dr powiedziała że ciśnienie do leczenia. Trochę żałuję że nie zostałam ale spanikowalam bo byłam bez męża. W poniedziałek idę do mojego ginekologa i jeżeli on podejmie decyzję o szpitalu to pójdę. Ale pani dr. Powiedziała że z dzidzia ok wszystko tylko trzeba mocz zrobić i zobaczyć co to za infekcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
cześć laseczki dzięki Madziusiek za odp, ja to brałam taką powiedzmy szklanke po świeczce, też z ikei i ją wyparzam wrzątkiem albo słoiczek :) Natie jak to dobrze, że byłaś u lekarza. Teraz i Ty i my jesteśmy spokojniejsze, a po usg prosimy o raport może juz coś fajnego zobaczysz :) Justa ściskamy Cię i trzymamy kciuki. Wszystko pójdzie sprawnie i szybko wrócisz do domu :) Stokrotka moja znajoma rodziła na Solcu i leżała na patologii ciąży i też bardzo polecała szpital i lekarzy. Ja narazie zbieram informacje odnośnie tego kto gdzie i u kogo rodził :D i mam Solec, Instytut Matki i Dziecka przy Kasprzaka i szpital Praski i lekarkę która jest dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
Witam też nowe koleżanki :) i życzę dużo zdrowia! Jak macie chotę to zapisujcie się na listę wg terminu @. Bożka ja też myslałam, że wynik bety jest jednoznaczny kiedy robi się ją po terminie @, ale jak widać wszystko może się zdarzyć :) no to czekamy :) AniaeS jak samopoczucie? nick.......................termin @/porodu....................czas justa27a.(32lata).........Fasolka -20-05-2013 (obecnie 23tydzień)........ ponad 2lata stokrotka(24 lata).......Fasolka -22.06.2013 spontan ale ok 1,5 roku od slubu jestemfit...................Fasolka - 15.09.2013 - 17 msc starań natie75.....................Fasolka bedzie silna i utrzyma sie w brzuszku mamy paulisia1985 (27)..........20.01 Endi86......................07.02... po 8 mc. cp. zakaz starań aż do hsg. gocha-04 (27,5)...........13.02.....8 m-cy madziorkus (27)..........13.02 ........1,5 roku( I cykl z bromkiem, 6 miesięcy temu poron.) madziusiek30(30l)..............14.02.........12 msc starań marysia (25 lat)...........15.02....4 m-ce(I cykl z brom. udany i poron. w 8tc)...3 m-ce AniaeS28 (28 lat..........16.02 .....3cykle z bromkiem i dupkiem kejtinarapie(26lat)...... 13.02 ..3msc(2cykl z dup i brom.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natie75
Cześć dziewczynki Z tym moim spokojem to różnie.... Bo jak tu się nie denerwować wieczorem spokuj w nocy spokuj rano znów to samo plamienie cholerka jasna...a w nocy przecież śpię i Nic nie robię...już nie wiem z kąd to się bierze .. Filunia mnie wogóle piersi nie bolały ani w terminie spodziewanej @ ani Teraz za Bardzo nie bolą...tak trochę tylko i to różnie raz mniej raz więcej... Jestemfit a Ciebie przestaly całkiem boleć??? Bella trochę dystansu m nie zaszkodzi potęskni trochę i nie bedzie więcej krzyczał:):) Buziaki i miłego dnia dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziorkus
Neti kochan nie stresuj sie tak proszę, może przy badaniu coś zostało naruszone jakies teraz naczynko. Czytałam ostatnio od początku wypowiedzi dziewczyn, że mnóstwo tam dziewczyn miało na początku plamienia, i prawie co paro dniowe wizyty u lekarza... Więc taka czasem jest natura..Jedne przechodzą przez ciąze bez zadnych dolegliwości a inne muszą cały czas sie martwić:-( Bedzie dobrze, zobaczysz:-) W piatek jak pójdziesz na usg, zobaczysz na monitorze fasolkę i od razu sie lepiej poczujesz:-) U mnie ogólnie lipa:-( Czekam na owulację, ale chyba nigdy siię jej nie doczekam..u mnie problemem jest z długością trwania cyklu..więc sama nie wiem kiedy wypada..A jak używałam testów to ona nie pokazywały:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bella bo ja teraz usiluje odrobine ochlonac... zapisalam sie na fitness usiluje ogarnac hormonki i psychicznie usiluje sie pozbierac... 31 stycznia ide do endokrynologa i mysle nad zapisaniem sie do jakiegos ginekologa moze mi co madrego powie... zastanawiam sie czy w przyszlym cyklu nie zrobic przypadkiem kompletu badan hormonalnych lacznie z AMH nad ureaplasma i chlamydia tez mysle bo ponoc objawem jest czeste sikanie a ja tak mam a podobno jesli badanie typowo nie jest na to nastawione to nie wykryja przy zwyklym wymazie... ale pogadam jeszcze o tym z ginekologiem... a tego AMH strasznie sie boje bo mam juz swoje lata i boje sie ze rezerwa kiepska bedzie... natie a jak bierzesz progesteron (luteina badz duphaston)? bo powinny byc rowne przerwy... jesli ta nocna jest dluzsza to z te z tego moze wynikac poranne plamienie... zrob sobie to bhcg 2 razy a bedziesz pewna co sie dzieje... gdy jest dobrze beta rosnie jak szalona a gdy jest zle to niestety po niej to tez widac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha ja właśnie czekam na AMH, też się boję wyników :( Ale z drugiej strony będzie jasność czy trzeba jakoś zadziałać szybciej typu inseminacja czy jeszcze można się pobawić w stymulację jajników itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natie75
Mucha no kurcze nie przykladalam zbytnio wagi jak i w sumie przerwa nocną dłuższa było to mówisz ze jak Teraz mam brać 3 razy dziennie to równo co 8 godzin?? Dzis tak wezmę i zobaczę czy to to ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natie75
Mycha Mialo byc:) tel mnie kurcze poprawia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak natie rowne 8 godzin ma znaczenie... jak bylam w pierwszej ciazy to plamienie wracalo jak tylko poziom progesteronu we krwi spadal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natie75
Kurcze no od dzisiaj biorę co do minuty i zobaczymy czy to jest właśnie przyczyną... Czy rano bedzie plamienie czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natie zawsze warto probowac ;) madziusiek masz racje... lepiej znac sytuacje... ale u mnie to chwilowo nic nie zmieni bo najpierw musze ogarnac tarczyce bo sie spsula no i to porabana prolaktyne... swoja droga ciekawi mnie jak dzisiejsze wyniki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i decyzja zapadła 5 lutego idę na zabieg ekstrakcji ósemki, to już za 2 tyg. boję się cholernie co będzie po ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natie mnie bolały jak oszalale do wczoraj rano kiedy je mogłam sciskac i nic. Przestraszylam się bo raz czytałam że dziewczynę przestały boleć piersi i poronila. Ja teraz mam ból ale mniejszy jak na okres. Ja biorę duphaston o 8-9 a później 16-18 chyba też zacznę brac o równych odstępach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane :) te nowe i starszaczki :) ja się w końcu złamałam i wzięłam coś na ból głowy. wczoraj mężowi na noc się udało do domu zjechać to przynajmniej miałam sie do kogo przytulić @ nie pozwala na więcej. Wczoraj troszku z moją znajomą na fb gadałam i takie mądrości mi pisała że jak się uda to Wam skopiuje. Dziś mi się mój gin śnił ehhh chyba przez te moje wyniki PRL. Ciesze się że na razie złych wieści jako takich nie ma mam nadzieje że Wasze wyniki będą dobre i Nati że u lekarza w końcu była i w piątek będzie fasolkę widziała (mam nadzieję ze branie tab. w równych odstępach Ci pomoże) Justa dasz rade wspieramy Cie duchowo Madziusek ja wrócę do tego Pana co Ci powiedział że ładna jesteś. Bo tak sobie pomyślałam, ze skoro mówiłaś ze rozmazana wtedy byłaś to jaka piękna musisz być jak nie płaczesz-piękne dzieci będą :) Madziokurs doczekasz się doczekasz na dzidzie też zaraz dziewczyny fluidy owulacyjne poślą i będzie dobrze Mycha ja się nad joga zastanawiam podobno fajne efekty są ale jakoś zabrać się nie mogę :( Endi będzie dobrze nie ma wyjścia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi ta rozmowa wczoraj dużo dala dlatego zaśmiecam trochę forum może Wy też się uśmiechniecie D uśmiechnij się...olej kwestię i rodzinne "musisz",wrzuć na luz i idź na "bo mam chęć" buziaczki JA a to to caly czas seks dla prokreacji tylko nigdy bym tak nie chciala D tylko dla przyjemności...a jaki skutek ? to będzie wiadome..dla Was a reszta niech się w d....ę pocałuje !!!!!! i niech się spełni bez nakazu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:) JA wiem i tego sie trzymam ale zostal mi czas tylko do czerwca potem nie wiem co wymysli wiec kadzy kolejny okres coraz bardziej flustrujacy jest D no proszę Ciebie ....ojcowiznę zabiorą ?...w dupę jeża.....to Ty masz mieć..być...chcieć i móc ...pamiętaj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a reszta...brzydko mówiąc ..w ch...j strażaka... buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziorkus
Ja jestem zła i zmartwiona tym, że raz sie udało i drugi raz nic nie wychodzi...A tu nawet owulacja nie wraca po bromku:-( Mam jakiś żal do pani doktor, bo może teraz też powinna zapisac mi dupka...A ona tylko zapisała mi bromka:-( Dziewczyny a jaki wynik progesteron jest dobry w drugiej fazie cyklu? Ja miałam 12 ngl? To mało czy akurat..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha to ogarniaj podstawowe hormony, faktycznie póki co nie ma sensu się stresowac amh, u mnie wszystko jest ok to szukają przyczyny, boję się że przede mną laparo albo hsg:( Ah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×