Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

Marysia to napewno wirus grypy żołądkowej ... cos strasznego u mnie 2 lata temu cała rodzinka to przeszla a na koncu i pies ... Madziusuek to dziwne bo te leki mają ten sam skład :) Gocha to tylko ty już zostałaś do testowania ? bo ja sie pogubilam która z Was następna. ja też bym chciała w twj kolejce byc ale nie mam z czym stac :P szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Endi wcale nie ten sam:) inaczej je organizm przyswaja. Marysia to na pewno grypa zoladkowa też to raz miałam i nie chce nigdy wiecej. Jedz suchary i dużo pij i żadnych mlecznych rzeczy i surowych warzyw i owoców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziorkus
Cześć dziewczyny:-) Ja od poniedziałku czyli od dnia jak przyszła wredna małpa @, jestem ogólnie rozbita...Też mam momenty że myśle że to wszytsko nie ma sensu, po co brac te leki...Ale potem mi przechodzi i tak wkółko... Zaczynam nowy cykl , dziś jest już 5 d.c...więc jeszcze daleka droga do testowania:-) Madziusiek30 nie martw się, mi po paru miesiacach u jednego lekarza, po tym jak jajniki przestały pracować dali taka diagnozę..Potem cykl z clo i luteiną i udało się...na krótko..Ale udalo się...Teraz jak się nie uda po 3 miesiącach pewnie czeka mnie klinika niepłodnośc.. Ciekawa która w Warszawie jest najlpesza? moze coś doradzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Madziusiek a jak testowanie? Mialas zakończyć tydzień :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziusiek dostałam euthyrox bo tam jest taka dawka pośrednia 88 a wcześniej miałam 50/75 musiałam łamac tabletki a nie chciał mi dac 100 bo się bał o serce a czasem mi kołacze :) ja bardzo przestrzegam tego przyjmowania nie jem godzinę przed a na ulotce pisze 30 min. może faktycznie inaczej będzie sie przyswajac aby tak było, a jaki masz teraz wynik TSH ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
Endi ja już mam 4dc, także kolejne testowanko za miesiąc. Marysia a kiedy masz termin @? Dziewczyny a może sobie zrobimy tabelkę z naszymi terminami @ wtedy będzie łatwiej się połapać. A zafasolkowane wpiszą przypuszczalny termin porodu. Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wytrzymalam i bylam dzisiaj na USG u mojej gin, cale szczescie nic złego sie nie dzieje , a bol to tak jak przypuszczalam od zaparc. Mam odstawic na pare dni zalezo, a pozniej brac nie na czczo tylko z jedzeniem, no i dodatkowo jesc duzo otręb, owsianki, sliwek , moreli suszonych madzisiek wlasnie mialas zakonczyc szczesliwie tydzien Madziorkus daleka droga do testowania ale calkiem bliska do przyjemnosci ;)). bedziesz testowac razem z Bella ;)). Marysiua ja kiedys pomylilam grype zoladkową z ... ;))wiec ... mozę ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe bardzo śmieszne dziewczyny :) ale by były jaja.... ja myślałam, że odlecę z tego świata wczoraj :D he he dziś już mi lepiej, zjadłam 2 kromki z masłem i teraz kaszkę mannę i jakoś żyję, ale odpoczywam w domu :) moim zdaniem tabelka to dobry pomysł :) u mnie termin okresu to 21.01.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiecie co chyba biegunka nie jest objawem ciąży :) moja biedna mama rzygała będąc ze mną w ciąży całe 9 miesięcy... masakra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka nie wyszło. Endi ja rano na czczo jem euthyrox potem conajmniej pół godziny i dopiero kawa i śniadanie. Teraz mam od roku w okolicy 1 tsh. Madzia ja szukałam dużo o warszawskich klinikach i jakoś odechcialo mi sie tam iść i tracić kasę. Zobaczymy co powie ten profesorek to moze jego polece. Jestem za tabelka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziusiek to fajny masz wynik ja miałam najlepszy 2.9 we wrześniu a ostatnio znowu 4,5, ciekawe kiedy to "stanie" i dawka będzie wystarczająca dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znow mam klopot, dzis mam 6 dzien od odlozenia norprolac ( jutro powinnam wziasc dupka na wywolanie @) a dzis rano mialam plamienie, co powinnam zrobic?? wziasc go jutro? czy dzis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
justa27a...................Fasolka - stokrotka..................Fasolka - m-a-r-y-s-i-a...............21.01 gocha-04...................13.02 madziusiek30..............15.02 co myślicie o takiej tabelce? może jakieś dodatkowe info np, wiek czy ilość cykli starań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
justa27a...................Fasolka - stokrotka..................Fasolka - jestemfit..................Fasolka - natie75.....................Fasolka - m-a-r-y-s-i-a...............21.01 gocha-04...................13.02 madziusiek30..............15.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
Jola niestety nie pomogę, bo nie mam dośwadczenia z tymi prochami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
justa27a...................Fasolka - stokrotka..................Fasolka - jestemfit..................Fasolka - natie75.....................Fasolka - m-a-r-y-s-i-a...............21.01 gocha-04...................13.02 madziusiek30..............14.02 Kto chce może się do tabelki zapisać, a późńiej aktualizować ją kopiując i zmieniając termin @ na fasolke i termin porodu :) Madziusiek a ja tuż przed walentynkami ;/ zawsze przed jakąś okazją do świętowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
i wpisujemy się hronologicznie według @ lub terminu porodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa27a...................Fasolka - stokrotka..................Fasolka - jestemfit..................Fasolka - natie75.....................Fasolka - m-a-r-y-s-i-a...............21.01 Endi86......................07.02 gocha-04...................13.02 madziusiek30..............14.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella-galleriabe
A ja mam @ od wczoraj;) ktora dzis sie tak rozkrecila ze ledwo zyje;( A tu kumpele przychodza na chrusty i grzane winko a ja doslownie nie.mam sil na nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziorkus
Może i ja sie do was dołącze . U mnie cykle są różne ale powinno być terimn testowania 13.02.2013. Strasznie długo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziorkus
justa27a...................Fasolka - stokrotka..................Fasolka - jestemfit..................Fasolka - natie75.....................Fasolka - m-a-r-y-s-i-a...............21.01 Endi86......................07.02 gocha-04...................13.02 madziorkus.................13.02 madziusiek30..............14.02 Dopisałam się :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
kieydyś słyszałam, że jak kobiety długo ze sobą przebywają to @ moga się zsynchronizować albo być w niewielkim odstępie, ale to w realu :) a może i w sieci też hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×