Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

Bella super że humorek dobry:) No i te bolące piersi oby zwiastowały dzidziusia:):) U mnie oprócz kłucia jajników dziś rano (teraz już nie bolą) nic się nie dzieje nadal. Piersi zawsze bolały a teraz cisza, może trochę się powiększyły ale też nie jestem pewna. Dziwne to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Oj chyba dojdzie nam brzuchatek w tym miesiącu :-D:-D:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
A ja męża będę musiała ukarać dziś.....zamalo jedzonka do pracy mi przyszykowal i głodne/ni jesteśmy a w pracy do 16 :-(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Nio narazie w smyku byłam w piątek i kupiłam 2 pary spiochow na 62 w cenie 20 zł za 2 szt. Narazie to tak mało kupuje......dopiero teraz jak w poniedziałek przyszły się może dowiem kogo będziemy mieć to rusze na zakupy. Muszę w sumie pieluchy tetrowe i flanelowe kupić. Z kilka kaftanikow jeszcze. Może z 2 pajacyki , z 2 kocyki , ręczniki dwa dla dzidzi, przescieradla na materac, kolderke i poduszkę, nio i rzeczy typu gruszka, nozyczki do paznokci itp butelki itp . Ale mam listę w xls i co kupuje to zaznaczam na żółto. Ogólnie jeszcze czeka mnie wydatek rzędu 2800 bo wózek wkońcu dziadkowie kupują czyli moj tata się zdeklarowal za namową mamy :-D:-D:-D. To sie smialam że wybiorę najdroższy :-D. Ale dzidzia fika.....:-D. Jak śpię. I jak zmienię pozycję to ja spokojnie leze a za chwilę czuje jak dzidzia się gramoli tam gdzie najcieplej. Najlepiej kopie jak mąż jest plecami do mnie okrecony a ja leze przytulona do pleców jego brzuchem dotykam jego ledzwi to sie śmieje że wtedy mały bokser się odzywa. A jak mąż się odkreci i położy rękę na brzuchu to cisza....jak makiem zasiał ani razu się nie ruszy :-D. Smiejemy się że boi się tatusia ręki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka to śmiesznie macie z dzidzią:) Ciekawe co taka mała istotka czuje tam w brzuszku:) Ale widać, że od malutkiego sobie radzi aby było wygodnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staramalutka
byłam na USG potwierdzającym (lub wykluczającym) owulację. 5 dni temu był piękny 20 mm pęcherzyk, a dziś jest nie wiadomo co, szare bezkształtne bez płynu w zatoce Douglasa i żadnych zaleceń co dalej robić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natie75
Cześć dziewczynki nie było mnie parę dni ale już jestem:) no no widzę ze szykuje się kilka testowanek oczywiście pozytywnych :):) trzymam mocno kciuki A u mnie @ w końcu poszła sucho czysto i spokój jutro ide do lekarza po skierowanie na wyniki i zaczynam poszukiwania przyczyny mam nadzieję ze szybko się znajdzie wyleczy i bede miala zielone światełko:)) :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Nio fajnie mamy:-D. Nie wiem nieraz jak rozmawiam z brzuchem to czuje jak mi odpowiada :-D. Ale brzuch mi wydelo taki balonik mam niby wygląd na dziewczynkę i mąż się śmieje że mnie że do depilacji potrzebuje już a to końcówka 5 msc lusterka bo nic nie widzę przez brzuchola :-D. A nie chce zarosnac :-D. I śmieje się że mąż niedługo będzie mi potrzebny bo nie siegne :-D:-D:-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Co do samopoczucia to odkad biorę dopegyt jakoś tak na ciśnienie to czuje że ten lek mi szkodzi. Bez leku moje ciśnienie było 130 na. 80 a teraz jak biorę ten lek to na spokojnie jak siedzę w domu w week mam ciśnienie 148 na 75 puls 100 i to chyba nie halo..... I do tego często krew mi z nosa leci ....:-(. Niemal że z nosa leci to i z moich balonikow zaczyna lecieć:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Nio to madziusiek to kiedy ten szczęśliwy dzień testowania? Walentynki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staramalutka, lekarz nic nie powiedział? to czekaj na efekty starań:) Natie, fajnie że już @ sobie poszła:) Teraz badanka badanka i nim się obejrzysz to będziesz testować:) Stokrotka hahaha to masz nowego fryzjera:) hahaha:) Uważaj z ciśnieniem i informuj lekarza bo to poważna sprawa. Mówisz, że otwierasz mleczarnię?:D hahaha tak mój szwagier mówił szwagierce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staramalutka
no właśnie to samo co Ty mi mówisz :P i że biologia to nie matematyka i nie da się tu nic jednoznacznie powiedzieć... no cóż, nastawiam się na za miesiąc (kolejny monitoring, bromergon, euthyrox50)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staramalutka to u mnie tak samo, nie wiadomo co się stało z pęcherzykiem, ale nie ma torbieli ani innych zmian to chyba pęknięty? :) Pozostaje czekanie, ale już niedługo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam męża codziennie od 15 do 5 rano :P nie wyobrażam sobie żeby gdzieś wyjeżdżał, nawet jak na zmiany chodził do pracy to mi go brakowało taka jestem przywiązana :D a przed chwilką graliśmy w chińczyka i 3 razy przegrałam :( buuuuu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam dziś tak z głupia test po południu i oczywiście negatywny... dziś 25 dc a owulka była tak 15-16 dzień... eh niepotrzebnie robiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysia nie mów potrzebnie czy niepotrzebnie,chciałaś ,zrobiłas i juz ale mozesz powtórzyc test za kilka dni i wtedy moze byc z druga kreseczka to raz a dwa głowa do góry:):) J a zaobserwowałam dzis dziwna rzecz po przytulaniu z m na poscieli znalazłam plamke krwi i potem na figach. Po czym krew znikła ???? i juz jej nie ma ????? nigdy mi sie to nie przytrafiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysia nie smutaj, za 3 dni wyjdzie pozytywny:) My z m też nierozłączni, razem do pracy jeżdzimy rano, razem wracamy:) Chyba tylko jedną nockę spał poza domem, takie papużki nierozłączki;) Bella dziwne to Twoje plamienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staramalutka
jola czekamy wiec razem, u mnie tez 15 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natie75
Bella kochanie a który masz dzień cyklu? Ja w 20 dc też miałam takie coś i to było plamienie implantacyjne bo doszło do zapłodnienia wszak ....może to dobry znak oby trzymam kciuki :):):) Ja dzis jade do lekarza po skierowanka ....zobaczymy... Buziole dla wszystkich dziewczynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natusia powodzenia u lekarza:) U mnie dziś 27dc i NIC się nie dzieje, nawet piersi nie bolą, nie wiem co jest grane:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj byłam na kontroli, zdjęli mi szwy, rana ładnie się goi, nie ma stanu zapalnego, na szczękościsk niestety nie ma lekarstwa, muszę szczękę otwierać na sile mimo bólu bo mnie postraszyli że mi przykurcz zostanie :] No i @ przyszedl rano wreszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick.......................termin @/porodu....................czas justa27a.(32lata).........Fasolka -20-05-2013 (obecnie 26tydzień)........ ponad 2lata stokrotka(24 lata).......Fasolka -22.06.2013 spontan ale ok 1,5 roku od slubu jestemfit...................Fasolka - 15.09.2013 - 17 msc starań gocha-04 (27,5)...........13.02.....8 m-cy madziorkus (27)..........13.02 ........1,5 roku( I cykl z bromkiem, 6 miesięcy temu poron.) kejtinarapie(26lat)...... 13.02 ..3msc(2cykl z dup i brom.) madziusiek30(30l)..............14.02.........12 msc starań marysia (25 lat)...........15.02....4 m-ce(I cykl z brom. udany i poron. w 8tc)...3 m-ce AniaeS28 (28 lat..........16.02 .....3cykle z bromkiem i dupkiem Lula 27 ................. 22.02.......................3 lata starań ... pierwszy cykl z bromkiem i eutxyroxem... madziam87 .........termin @ 28.02 ............... kilka miesięcy, pierwszy cykl starań z bromkiem Endi86 (26,5)......................11.03... po 8 mc. cp. zakaz starań aż do hsg. paulisia1985 (27)..........20.01 natie75.....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Endi no to super, że dobrze się goi:) Troszeczkę ćwiczeń i wrócisz do formy:) a pytałaś kiedy wyniki możesz powtórzyć, żeby sprawdzić ob?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie 27dc klucie ustalo ,czasem mnie piersi w srodku troszke zabola i..... cisza poza tym w pracy jestem z tym durnym szefem sie uzeram Ale jeszcze dzis i jutro i lece na Kanary a burak zostaje tutaj hahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×