Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

Marysia, Stokrotka ja jestem dziś w pracy całą noc i pewnie wyjdę ok 9, wiec nie wiem jak to będzie z testowaniem, ale coś wymyślę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
nick.......................termin @/porodu....................czas justa27a.(32lata).........Fasolka -20-05-2013 (obecnie 26tydzień)........ ponad 2lata stokrotka(24 lata).......Fasolka -22.06.2013 spontan ale ok 1,5 roku od slubu jestemfit...................Fasolka - 15.09.2013 - 17 msc starań gocha-04 (27,5)...........18.02.....8 m-cy madziorkus (27)..........13.02 ........1,5 roku( I cykl z bromkiem, 6 miesięcy temu poron.) kejtinarapie(26lat)...... 13.02 ..3msc(2cykl z dup i brom.) madziusiek30(30l)..............14.02.........12 msc starań marysia (25 lat)...........15.02....4 m-ce(I cykl z brom. udany i poron. w 8tc)...3 m-ce AniaeS28 (28 lat..........16.02 .....3cykle z bromkiem i dupkiem Lula 27 ................. 22.02.......................3 lata starań ... pierwszy cykl z bromkiem i eutxyroxem... madziam87 .........termin @ 28.02 ............... kilka miesięcy, pierwszy cykl starań z bromkiem Endi86 (26,5)......................11.03... po 8 mc. cp. zakaz starań aż do hsg. paulisia1985 (27)..........20.01 natie75.....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
cześć wszystkim, poprawiłam u siebie termin @, bo na 100% będzie później. U mnie dziś 30dc i do soboty wieczór biorę dupka. U Madziusiek widzę przemęczenie cię dopało. Moja sis też na przemęczenie zawsze reaguje krwią z nosa. Dziś też miałam czerwono i podejrzewam, że już moje naczynka nie wytrzymują codziennego pryskania aerozolu od zatok, ale przynajmniej jestem pociągająca i pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz prawie na walizkach;) Troche sie denerwuje przed wyjazdem. A jak wroce to chce tu widziec same dobre wiadomosci!!!! Duzo dobrych wynikow badan i duzo pozytywnych wynikow testowanka zrozumiano??? ;);) Byloby mi igromnie milo gdyby tak bylo a cos mi podpowiada ze jak jest nas tak duzo do testowania to zaskoczy ! Ja w dalszym ciagu 28dc bez @ i bez objawoa,no moze piersi w srodku zabola czasem caluje Was kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz prawie na walizkach;) Troche sie denerwuje przed wyjazdem. A jak wroce to chce tu widziec same dobre wiadomosci!!!! Duzo dobrych wynikow badan i duzo pozytywnych wynikow testowanka zrozumiano??? ;);) Byloby mi igromnie milo gdyby tak bylo a cos mi podpowiada ze jak jest nas tak duzo do testowania to zaskoczy ! Ja w dalszym ciagu 28dc bez @ i bez objawoa,no moze piersi w srodku zabola czasem caluje Was kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
Bella szczęśliwej podroży! Wracaj do nas szybko :) Justa, mam do ciebie pytanko, kiedyś pisałaś, że masz tyłozgiecie macicy czy to mocno przeszkadza w zaciażeniu? Ja też mam tak ulożoną macicę, ale żaden z gin nic mi o tym nie mówił, że będzie ciężko itp. Stokrotka to szalejesz na zakupach :D ale te śpiochy 2 pary za 20zł to napawde taniocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
dziś miałam mieć termin @, ale skoro stał sie nieaktualny przez przesuniecie sie owulacji to i tak czerwono mi się zrobiło tylko pociekło z nosa. heh i zastanawiam się czy pryskać aerozol dziś czy nie..?a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella to miłego lotu, wracaj wypoczęta i z pozytywnym tescikiem ;) mu czekamy z niecierpliwością. U mnie dopiero 17dc wiec dopiero za ok 2 tyg mysle testowac.. Poki co czekam na powrot meza. A w sprawach zatokowych niestety nie pomoge, choc powiem szczerze ze przy bromku mialam ciagle zapchany nos. Kurcze u mnie snieg posypuje... i bocianow nie widac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
Jolaa w Wawie i wiosna nie widac bocianów, dlatego jak jeżdze do rodziców to ich wypatruję, a później zachwycam sie ich widokiem. Mówiło sie, że jak lecącego bociana pierwszego się zobaczy to zdaje sie do kolejnej klasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella słońce bez szefa ehh marzenia. to życzę dwóch kresek udanych negocjacji i tyle samo wylotów co lądowań. a u was dziewczynki co tam, która kiedy testuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helouuuuuu ja to po odstawieniu wszystkich wspomagaczy @ nie dostalam , czyli pewnie dostane dopiero jak mi wywolaja po klinice :/ powodzenia dziewczyny Ja sie raduje mysla ze spedze walentynki z moim ukochanym po 3 tyg nie widzenia sie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gocha u mnie w pracy się śmiali, że ostre negocjacje rano były na spotkaniu że z zakrawawionym nosem do biura wrócilam haha:D no ale dalej mam małe krwawienia z nosa. Zdecydowanie jednak wolę z nosa niż @. A ja właśnie zbieram się do pracy, więc nieźle zacznę walentynki..:( DObranoc Paniom i jutro czekam na efekty testowania u Was!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś zrobiłam teścik i jedna gruba tłusta kreska a drugiej nie widać... eh idę dziś do gina i uproszę go czy mogę zacząć bromka od nowego cyklu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziorkus
Cześć:-) Ale dzisiaj cisza:-) Madziusiek poszedł spać a z nią chyba wszytskie dziewczyny:-) Jak tam testowanie? Ja jak mówiłam odpadłam na przedbiegach:-) Więc nastepny cykl rozpoczęty:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysia to szkoda ze tylko 1 krecha, a ktory to dc?? jak sadzicie od ktorego dnia cyklu wydzie ciaza? niby pisza ze po 14 dniach od zaplodnienia, tylko tak to doglebnie rozwazajac to przeciez zagniezdzenie tez jakis czas trwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam dziś u mojego gina na nfz i się wściekłam!!!! 4 raz u niego byłam po zabiegu i mnie jeszcze nie badał... kiedyś mówił, że 3 miesiące trzeba odczekać, dziś mówił, że 6... prl mi się podniosła a on na to, że w sumie i tak w normie.... eh opadam z sił, chyba dziś odstawiam luteinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam dziś u mojego gina na nfz i się wściekłam!!!! 4 raz u niego byłam po zabiegu i mnie jeszcze nie badał... kiedyś mówił, że 3 miesiące trzeba odczekać, dziś mówił, że 6... prl mi się podniosła a on na to, że w sumie i tak w normie.... eh opadam z sił, chyba dziś odstawiam luteinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
cześc dziewczyny, Madziusiek to co ty tak po nocach pracujesz? Ja dziś z rana też pokrwawiłam z nosa :) a u ciebie jak? Dziś puściutko na forum, bo wszystkie sie sparowały z M :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
Marysia to może weś zmień tego lekarza, bo jak widać nie chce pomoc tylko cały czas zwleka ze wszystkim. I na dodatek zwykłego badania nie chce zrobić nawet po 3 miesiącach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstałam:) Ale średnio przytomna, dobrze że takie nocne prace są raz na kilka miesięcy bo to się nie da żyć następnego dnia. Ale tak to jest w mojej branży. Ten tydzień wycięty z życiorysu ale teraz troszkę chyba będzie spokojniej. U mnie dziś też krew z nosa:( @ nadal nie ma, ale coś czuję że się jutro pojawi bo już brzuch zaczyna boleć. Wczoraj nakupiłam mojemu M preparatów na poprawę armii :) Marysia - może idź do innego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej wiecie co, zrobiłam dziś test i wyszedł negatywny teraz poszłam go wywalić i jest 2 kreska!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suuuuper prezent walentynkowy.... aby to byl dobry poczatek dobrej passy. Jeszcze pare dziewczyn zostalo do testowania. Jak widac krew z nosa to dory zwiastun ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×