Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

Gość madziorkus
Madziusiek, to dobrze, że nic nie boli, to znaczy że będą dwie kreseczki na teście:-) Ja dzisiaj też mam tylko plamienie, i ból podbrzusza..więc pewnie jutro przyjdzie w terminie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziusiek nie miałam kogo zapytać bo była tylko pielęgniarka, u nas są teraz ferie i chirurg ma urlop cały tydzień ale myślę ze za tydzień sprawdzę, jak by bylo ok to potem biocenoza i po kolejnej @ hsg :) Bella ty to masz życie :) ah żyć nie umierać :D znowu lecisz w cieplejsze rejony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dziś 26 dc, zrobiłam rano test ten z allegro i negatywny... zażywam tę luteinę od 18 dc cały czas i teraz nie wiem, kiedy przestać, czy iść na betę np. w czwartek czy czekać czy jak... piersi mam pełniejsze, czuję się trochę nabrzmiała i sama już nie wiem... no bo jak cały czas zażywam luteinę to nie dostanę okresu no nie? trzeba odstawić, żeby przyszła @????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę w tym tygodniu prawie wszystkie testujecie :) na pewno w końcu którejś się uda :) kciuki zaciśnięte :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Endi to trzymam kciuki za badania:) Bella a Ty kiedy testujesz? Już na Kanarach czy przed wylotem? :) Madziurkus obyś miała rację:) Marysia ja to nie wiem jak z luteiną, więc nie pomogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziorkus
Marysia, a lekarz prowadzący mówił ci ile czasu msz brać luteinę..ja brałam przez 10 dni, a potem miał przyjść okres...ale dla pewności Ty powinnaś w dniu spodziewanej misiączki zrobić test beta, który powinnien wykazać ciąże lub jej brak...i wtedy jak bedzie pozytyw brać dalej luteiną a jak nie przestać...bo żeby była miesiączka progesteron musi spaść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytka77
Madziusiek powiem Ci ze to kłocie w jajnikach w moim przypadku okazało sie objawem ...@ niestety, dziś w noc bardzo bolał mnie brzuszek i krzyż a od rana mam plamienia. Wniosek taki ze raz na zawsze musze zapamiętać że te kłucia to zblizajaca sie @. Powiedzcie mi dziewczyny może to głupie pytanie ale od kiedy liczycie swój cykl? Chodzi mi o plamienie, czy traktować to jako 1 dzien czy dopiero jak normalne krwawienie sie zacznie czyli w moim przypadku po jakichś 2 dniach plamienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marysia jak zazywasz luteine a okres i tak ma przyjsc to przyjdzie ... tylko troche pozniej.... tak mi mowil gin no i w sumie tak bylo u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki kiedy ktora testuje??? Ja jak wroce i nie bedzie @ to zrobie test ,bo teraz mam 1miesuac po odstawieniu tabletek antykonc. wiec nie ma sie co napalac cykl moze byc dluzszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natie75
Dupa dupa dupa ani gin ani rodzinny nie chcieli dac skierowania tzn gin dal ale wszystkie płatne Rodzinny dał mi skierownie do poradni chorób odzwierzęcych i może tam dadzą,skierowanie zobaczymy...ehh z ta nasza służbą zdrowia masakra... Bella ale Ci zazdroszczę też bym uciekła z tad w ciepłe miejsce... Ja znów chora antybiityk bo zapalenie gardła glowa pęka uciekam do wyrka Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natie to nie tak ze rodzinny nie chcial... rodzinny naprawde niewiele moze... skierowanie do poradni chorob odzwierzecych to i tak juz super... powinnas tam dostac skierowania na toxo i cytomegale a to juz ladnych pare zlotych w kieszeni... a u ginka bylas prywatnie czy na NFZ? bo jak na NFZ to i badania powinny byc bezplatne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt faktem ta sluzba zdrowia jest okropna.... o wszystko trzeba sie prosic... ale to tez duzo zalezy od gina, moj dal mi sierowanie do szpitala i chyba ze 30 rzeczy poznaczyl na tej karcie... fakt faktem bronilam sie przed szpitalem, ale jak uslyszalam ze ok 1,400 musialabym dac prywatnie, to wolalam ten szpital.... Prawde mowiac kazdy powinien miec takie badania robione bezplatnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choc dodam ze byla to wizyta prywatna, wczesniej chodzilam do innego gina na nfz i dawal mi skierowanie na badania za ktore i tak placilam, ale jemu podziekowalam bo wogole mi nie pomogl... jak przez 2 mce po odlozeniu tabletek anty nie mialam @ to kazal mi przyjsc za miesiac jak nie przyjdzie, a jak mowilam mu ze mam plamienia to stwierdzil ze naczynka mi pekaja, masakra, grzebalam w necie i zdecydowalam na zmiane lekarza... mam nadzieje ze dobrze zrobilam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dzis przyjaciól w domu ,żegnam sie przed wyjazdem ,zrobiłam takie ostatki dobre jedzonko i troche alkoholu:) nawet potanczylismy bo dziś ostatni dzien:) piers mnie bolą jak wściekłe a potem przestaja i znowu bola ale ja sie nie zastanawiam ,jak jestem w ciazy to jestem a nie to ..bede pozniej:) dobrnoc Paniom buziaki Wstawiona Bella:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dziś 27 dc i cały czas zażywam luteinę.. testu dziś nie robiłam, jutro zrobię.. ale coś czuję, że nic z tego, jakoś mnie nawet piersi mniej bolą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny u mnie cisza ,nie ma objaw okresu??? Ani zadnych inych a mam 28dc w pracy ostatni dzien przwd wylotem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natie75
Bella Kochana trzymam kciuki żeby to było to :):) a może zrób sobie bete przed wylotem ....a na ile tam lecisz?? Marysia za Ciebie tez trzymam kciuki Kurcze jak fajnie jakby się udalo Wam dziewczyny wszystkim nam :):):) Madziusiek a Ty który dc ??:) Ja jutro jade do poradni tych chorób odzwierzecych zobaczymy co tam bedzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natie lece na krotko 5-6 dni w zaleznosci od przebiegu negocjacji Wiesz nie bede robic bety ,poczekam bo po odstawieniu tabletek zwykle @przychodzi pozno wiec ...zreszta nie zdaze juz nic zrobic dzis w nicy lece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natie lece na krotko 5-6 dni w zaleznosci od przebiegu negocjacji Wiesz nie bede robic bety ,poczekam bo po odstawieniu tabletek zwykle @przychodzi pozno wiec ...zreszta nie zdaze juz nic zrobic dzis w nicy lece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziorkus
Hej dziewczyny:-) Która dzisiaj testuję? Ja niestety już odpadałam, nawet wczesniej niż zwykle...Wczoraj plamienia zmieniły się w @...Ale nic może jeszcze się uda...Albo trzeba całkiem odpuscić.. A jak u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziorkus u mnie 28dc brak objawow @ i ciazy to nie wiwm co myslec,mam duzo spraw na glowie wiec nie mysle tylko sie przygotowuje do wyjazdu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziorkus u mnie 28dc brak objawow @ i ciazy to nie wiwm co myslec,mam duzo spraw na glowie wiec nie mysle tylko sie przygotowuje do wyjazdu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natie75
Bella to szczęśliwej podróży:):) lec i nie myśl bo i tak co ma byc to bedzie.... Madziorkus odpuścić myślenie choć to Bardzo ciężkie to tak ale nie odpuszczaj dzidzi :):) w koncu nam się uda-musi A ja dzis to tak jakbym dni plodne miała bo śluz mnie zalewa i to taki rozciągliwy no w sumie to dwa tyg od pierwszego dnia paskudnej @ no ale narazie muszę czekać ze staraniami 3 msc matko jak długo:( ale z drugiej strony wiosna juz będzie ciepło i przyjemnie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie to już prawie 4 m-ce mija... natie ten czas leci jak oszalały... nie przejmuj się, Tobie też szybko zleci :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:) U mnie 28dc. Właśnie wrócilam ze spotkanie biznesowego na wyższym szczeblu i całe spotkanie mi krew z nosa leciała:( masakra:( A objawów nie mam żadnych ani na @ ani na dzidzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Nio madziusiek nie chce cię nic mówić ale po pozytywnym teście też mi leciała krew z nosa :-D. Oby oby .... Jutro się dowiemy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
A jutro z samego rana testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×