Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

Gość natie75
Bella super Kochana cieszę się razem z Tobą:):):) to Teraz do dzieła :) Ja tradycyjnie dwa pączki zjadlam :) Humor też już lepszy :) jeszcze tylko plamienia mam ale już coraz mniej Po niedzieli ide robić badania zobaczymy co w trawie piszczy... Pozdrawiam Was wszystkie Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bella szczere gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja mam w pracy taki młyn, że nie wiem czy mam na imię marysia czy może kleofas... nawet nie bardzo mam jak w pracy spr, co tam u Was :D czekam na wyniki działań w okresie owulacyjnym do przyszłego tygodnia :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bella Hurrraaa!!! jak ja sie ciesze... a te czubki zawsze musza czlowieka zestresowac... kurcze... naprawde super ze mozesz wrocic do staranek... jeszcze troche poczekac i dolacze do Ciebie... ale wcale nie oczekuje ze poczekasz ;) raczej mam nadzieje ze zobaczysz szybciutenko 2 kreseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje wam wszystkim bardzo!!!!!!!!!!!!!!!! jestem szczesliwa,tylko zeby sie teraz udalo zajsc w ciaze i urodzic dzidziusia zdrowego :):) Marysia ja tez mam młyn w pracy,moj szef zwariował i pzred moim wyjazdem na kanary sprawdza wszystko jak chory,zawsze sie przygotowuje ale ty razem on przesadza ,stres potworny wprowadza w moje zycie,ale dzis nic mnie nie ruszy hahahahahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mycha masz racje kretyni mnie zestresowali ,wystraszyłam sie jak nie wiem a tu wszystko dobrze sie skonczyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bella najlepsza wiadomość dnia :) a ta gorsza to koleżanka mi powiedziała że badania jak się udam do kliniki niepłodności mogą kosztować nawet 5tysięcy :( masakra gdzie nasz rząd?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella KOCHANA GRATULACJE!!!! :) Nie mogło być inaczej:):) Juuuupi:) Teraz czekamy na 2 kreseczki i przepowiednia szamana się sprawdzi:):) Ania w klinikach czasami wyciągają niepotrzebnie kasę, nawet jak pójdziesz ze swoimi badaniami to i tak chcą robić od nowa - wiadomo większa kasa. Miałam się wybrać do takiej kliniki, ale jak poczytałam jakie to "fabryki" do robienia kasy to mi się odechciało. Może kiedyś będę zmuszona ale póki się da to omijam szerokim łukiem. Ja dziś 2 pączki zjadłam, ale coś nie mam apetytu, chyba mnie coś bierze bo głowa mnie boli i mi niedobrze od wczoraj a w pracy wszyscy chorują:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzia 2
Madziam jak pęcherzyki nie pękają, to powinnaś dostać zastrzyk na pęknięcie w kolejnym cyklu. Kurcze, czy ci lekarze to specjaliści czy olewusy. Jakby zebrać tak z 10 szt gin to pewnie dobrze razem prowadziliby kobietę staraczkę. A co do grzechotki... no cóż, ja też chciałabym taką szczęśliwą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj cos mi zjadło reszte posta hahahah Madzie Madziusiek ,Justa ,Ania ,Endi , Marysia Jola!!!!!,Gosia,Natie mam dzis wspaniały humor:) czego i wam zycze,zabiłam cholerna ureaplasme hahaha ide do pracy niech szef uwaza bo i z nim zrobie porzadek jak sie nie uspokoji buziaki ogromne dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuu biedny ten szef:) ale faktycznie jak mu powiesz za kilka tygodni że jesteś w ciąży to będzie załatwiony :) Hahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahha Madziu mam nadzieje ze tak bedzie ja hestem b dibrym pracownikiem z kompetencjami wyzszymi od niego i jestem mila jak ktos jest dla mnie mily ale teraz sobie przegiol i dam mu popalic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
juuuhuuuu Bella podskakuje razem z tobą! Mówiłam, że będzie dobrze, bo do listopada coraz mniej czasu ;) a co tam u naszej Stokrotki, maleństwo dalej torturuje kopniakami? mam pytanie do dziewczyn, które brały dupka: bolał was brzuch od niego? biore go od wczoraj po 1/2 tabl 2x dziennie, ale to chyba mała dawka to nic od niej czuć nie powinnam, jak przu braniu 2 tabl bromka dobrze się czułam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
a u mnie dobrze....czytuje was ale jakoś nie mam czasu w pracy pisać. A w domu to jak zjem to drzemkę łapie i zapominam:-D. Dzidzia rusza się rusza:-D. Wszystko jest ok. Zauważyłam dwa rozstepy a dokadnie mój mąż ale dobrze że są leciutko widoczne :-D. W sumie już 21 tc więc może coś się pojawić :-D. Oj a jaką kolejność testownia na następny tydzień :-D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
nick.......................termin @/porodu....................czas justa27a.(32lata).........Fasolka -20-05-2013 (obecnie 26tydzień)........ ponad 2lata stokrotka(24 lata).......Fasolka -22.06.2013 spontan ale ok 1,5 roku od slubu jestemfit...................Fasolka - 15.09.2013 - 17 msc starań Endi86......................07.02... po 8 mc. cp. zakaz starań aż do hsg. gocha-04 (27,5)...........13.02.....8 m-cy madziorkus (27)..........13.02 ........1,5 roku( I cykl z bromkiem, 6 miesięcy temu poron.) kejtinarapie(26lat)...... 13.02 ..3msc(2cykl z dup i brom.) madziusiek30(30l)..............14.02.........12 msc starań marysia (25 lat)...........15.02....4 m-ce(I cykl z brom. udany i poron. w 8tc)...3 m-ce AniaeS28 (28 lat..........16.02 .....3cykle z bromkiem i dupkiem Lula 27 ................. 22.02.......................3 lata starań ... pierwszy cykl z bromkiem i eutxyroxem... madziam87 .........termin @ 28.02 ............... kilka miesięcy, pierwszy cykl starań z bromkiem paulisia1985 (27)..........20.01 natie75.....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
Właśnie tak myślałam, że pewnie padnięta wracasz i od razu spać, ale fajnie, że wszystko dobrze. Ale że to już 21 tc to nawet nie przypuszczałam :) to juz bliżej niż dalej do finału. A nad szpitalem już się zastanawiałaś gdzie będziesz rodzić? Endi juz po terminie @, ale ostatnio nawet o tym nic nie wspomniała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natie75
Cześć dziewczynki To która teraz najbliżej testowania?:) Ja na 3msc odłożone starania mam nadzieję ze szybko zleci...:) Tylko wkurzasz mnie ta @ już 11 dni co prawda Teraz tylko plamienie ale już by se mogła pójść :) Milego dzionka dla Was :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Nio narazie mam dwa typy.......pierwszy miedzylesie na bursztynowej bo mam najbliżej dojazd ok 10 minut nio a drugi solec. Któras z was poleca ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gocha ja jeszcze nie dostałam @ bo jestem na silnym antybiotyku przeciw zakażeniowym i narazie ni widu ni słychu, antybiotyk mam do niedzieli wiec pewnie w poniedzialek się pojawi. No i narkoza też pewnie miala na to wplyw. Ale ja dostanę :) bo my sie nie staramy :/ Ciekawa jestem po jakim czasie moge sprawdzic OB żeby było wiarygodnie hm... Ogólnie to już u mnie lepiej tylko szwy mi przeszkadzają no i wszelakie jedzonko blenduje heh jak z małym dzieckiem :) Dzisiaj pierwszą kawę piję mmmm... jak mi smakuje :) No i buzie otwieram na grubosc palca, dokladnie zębów nie umiem umyc ale i tak spoko myslalam ze będzie gorzej a mąż mówi do mnie "jaka ty dzielna jesteś wszystko zniesiesz żeby miec dziecko" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
Stokrotka ja wspominałam o Solcu. A będziesz miała tam swojego gin czy poprostu tak na chybił trafił, czy może położną jaką zaklepywać będziesz? Ale ja mam pytań jakbym conajmniej sama miała rodzić hehe ale temat ciekawi mnie od dłuższego czasu :D Endi to miłe ze strony M, ża zauważa twoje poświęcenie :) ale fakt dzielna to ty jesteś i dużo przeszłaś i życzę ci żeby zwróciło ci się z nawiązką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
cześć Natie, jak plamienie to już poprostu z zakamarków macicy jeszcze coś tam się wydostaje, ale dobrze że się powoli to wszsytko kończy. To w kwietniu czy w maju wznawaisz starania? A już jakieś badania robiłaś czy czekasz ten cykl i w kolejnym zrobisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Mój lekarz przyjmuje na bródnie ale nie poleca tego szpitala. Nio na solcu mi się podobało ...wszystko nowiutkie ...po jednej str patologia po drugiej noworodki fajnie i mili lekarze z tego co zauważyłam. Aa międzylesie to takie sobie z wyglądu ale za to moje siostry cioteczne chwała sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
No tak, jak niespodziewanie poród sie zacznie to będzie gdzie szybciej :) Ja będę rozważać Solec i Instytut Matki i Dziecka przy Kasprzaka, bo to najbliżej mnie, ale to jeszcze długa droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja to nie wiem :) lekarka z bielańskiego ale raczej to niezbyt dobry szpital, ponad 2 tyg leżałam na madalińskiego - tam bardzo miła obsługa i ładnie, ale czy dobrze.. nie wiem:) szwagierka tam rodziła to jest zadowolona. Ale póki co jeszcze duuużo czasu na wybranie szpitala u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gocha 🌼 dzieki mi są potrzebne takie słowa :-) Natie ty się nie przejmuj tym plamieniem ja plamiłam miesiąc ! widocznie jeszcze się czyści i chyba zaczniemy sie razem starac bo ja zakładając że OB teraz będzie dobre to gdzieś za miesiąc, dwa hsg i mam nadzieję że wszystko się wyjasni co z nami :) A mój mężuś powtórzył posiew i jest czysto nie ma bakterii więc się cieszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natusia, a u Ciebie czas szybko minie:) Bella też miała do odczekania 3 miesiące i już ma zielone światełko na "fikołki" z m:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×