Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

chyba wyślę M po 2 test:) właściwie to jego jeszcze nie ma z pracy, a jestem w takim szoku, że siedzę i płaczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale sie nie dziwie.... a dochodzi do Ciebie ta mysle ze sie udalo ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecę bo zaraz zwariuję! była blada a teraz jej prawie nie widzę a chciałam m pokazać, mam nadzieję, że mi się nie przewidziała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktory masz dzis dc?? i jakiej czulosci byl test ?? popros o najbardziej czuly ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robiłam pink testa a dziś 29dc. M poleciał do apteki, powiedział że z 5 kupi;) test pokrył się takim suchym nalotem i nic nie widać już:( Chyba mi zaraz serducho padnie z nerwów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
Madziusiek, ale jazda! leć po drugi test dla pewności, najlepiej do Auchan lub Tesco tam mają po 5zł o czyłości 10 jednostek. Teraz chciałam nosa wysmarkać i znowu krew pociekła, już nie będe smarkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gocha mam nadzieje ze to bedzie dobry znak ..nosem niech wylatuje aby nie zmienila sie w @ Madziusiek czekamy na dobre wiesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój biedny m w szoku bo od progu z płaczem się wydarłam że była 2 kreska ale nie ma. Pyta czy ja na pewno spałam i czy ze mną ok wszystko? Emocjonujące Walentynki nie ma co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
Justa dobrze by było, ale ja mam raczej naczynka nadwyrężone przez aerozol do nosa od zatok. Teraz @ przewduje na 17-18 luty. Ale Madziusiek przywitałaś męża hehe dawaj znaki co tam wychodzi dalej i trzymaj się w garści i rano jeszcze powtórz będzie najbardziej wiarygodny. Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam cicha nadzieje ze to nie ten powod ;)) madziusiek wracaj szybko bo my tu z Gocha czekamy i czekamy ;)) ze szczescia nie zapomnij o nas ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziusiek ja tez czekam... a z doswiadczenia Ci powiem ze z tymi krechami tak jest ze one z czasem bledna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziusiek ale emocje :D skoro się pojawiła druga kreska to znaczy, że ciąża :) a blada kreska, bo jeszcze masz niskie stężenie :D:D:D o matko, ale szok!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
chyba daleko Madziusiek po te testy pogrzała, ja czekam, aż sie do końca wszystko wyjaśni :D ale skoro teraz wyszła słabsza i szybciej zniknęła to i tak znaczy tylko jedno, że jest ten hormon na który czekamy. Justa a jak ty się masz? Szwy już pozdejmowali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
Madziusiek to już nic nie rób nie stresuj sie i nie myśl o tym (wiem, wiem nie do zrobienia :) ) i zbieraj siku na rano :D Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziusiek... no dobra... nie poganiamy... kolejny z porannego siku... o ile masz kolejny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M kupil 5:) mam jeszcze 4:) mogłam zrobić fotkę, ta kreska była calkiem ciemna anie że cień cienia. Poczekam do rana ale nie wiem czy zasnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale ona całkiem zniknęła? nie ma w ogóle śladu??? skoro była kreska jasna czy ciemna to........... jesteś w ciąży :):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziusiek teraz moze jest za male stezenie w moczu. ... odczekaj do rana najlepiej ( chodz wiem ze to moze byc trudne)... Gocha szwy posciagali mi juz na poczatku lutego... ogolnie czuje sie dobrze jak jestem w pozycji siedzacej lub chodzacej.. jak tylko sie klade pojawiaja sie problemy z oddychaniem ... no i jak chodze lapie mnie czesto zaduszka ;))..eh a to jeszcze trzy miesiace . Dzis dla odmiany mam jakies skurcze po leewej stronie... mam nadzieje ze to smyk uciska gdzies.. ze juz wiecej nic sie nie przyplacze... limit juz wyczerpalam ;)) no i juz nienarzekam...;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
Justa to już brzuszek pewnie spory masz, bo zadyszki to pewni od uciskania Malucha. Te 3 miesace to teraz z górki będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale była, więc......... GRATULACJE Z CAŁEGO SERCA!!!!!!!!!!!!! zazdroszczę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
Madziusiek jak widziałaś kreske to napewno widziałaś. Przeciez to nie czary mary walentynkowe. O której rano będziesz robić teścik? Ja zawsze jak miałam robić test to mi sie siku odechciewało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg nie juz calkiem spory... czuje sie jak maly slonik chodz wagowo nie jest tak zle bo na plusie mam jakies 6,5 kg. Raczej kazdy mowi ze jest maly jak na poczatek 7 miesiaca (albo koniec 6 bo sa rozne podzialy) ;)) Dzisiaj mialam super teleofn od poloznej (od gina na NFZ) zadzwonila i spytala sie jak sie czuje po operacji i czy wszystko jest ok z dzieckiem no i kiedy mam nastepna wizyte u nich ;)) Doslownie jestem zaskoczona opieka NFZ ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
WOW Justa widac dobrze trafiłaś, znaczy na fajnych lekarzy i dobry szpital. Jeszcze sami dzwonia i sie dopytują no no aż wraca wiara w NFZ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie tez bylam w szoku ze zadzwonili ;) to nie ze szpitala tylko z przychodni gdzie chodze do gina i przed kazda wizyta mam spotkanko z polozna, Mile to bylo. A moj gin gdzie chodze do neigo prywatnie nawet nie przyszedl pietro wyzej dowiedziec sie jak sie czuje po operacji ;)) ( a przyszedl moj stary gin o ktorym tez Wam kiedys pisalam ;))... Jak widac sluzba zdrowia tez potrafi pozytywnie zaszkoczyc ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×