Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

mamuska298 - a bierzesz cos na wywolanie okresu? bo ja na przyklad bez luteiny ani rusz... a moze cos Ci sie poprzesuwalo? mialas jakies stresy ostatnimi czasy? ktory masz dzien cyklu? i jak tam cwiczenia? do przodu? ja dzisiaj mialam katorge, ale przetrwalam caly zestaw i jestem z siebie baaaaaaaardzo dumna.... tylko przy rozciaganiu czulam ten prawy jajnik, co mnie wczesniej bolal. juz nie klucie, tylko takie ciagniecie...ale nic, nie nakrecam sie, co ma byc to bedzie, a dzisiaj podzialamy troche z chlopem :) alina 28 - moze w takim razie rzeczywiscie wystapila owulacja? zmierz sobie temperature jutro rano... pojutrze tez. jak skoczy, to bedzie miala pewnosc. A Ty sie starasz czy tylko regulujesz? Bo jak sie starasz, to dzialaj! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie zobaczylam, ze w jednej wypowiedzi zadalam 8 pytan.... hehehe... taki jakby quiz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska298
polinko99 dzisiaj jest moj 40 dzień cyklu i nadal nic,a na wwołanie jeszcze nic nie wziełam;)a esli chodzi o stres to ostatni rok miałam az nad najpierw we wrzesniu zmarła moja siostra....:(potem w grudniu okazało sie ze moja ciaza jest nie prawidłowa potrzebne jest łyżeczkownie.....a teraz jeszcze ta prolaktyna ..ja od zawsze miałam nieegularny okres ale teraz to juz porzesada.TEMAT cwiczeń zaczełm dzisiaj od 15 minut i jutro na pewno sie nie rusze;)polinko99a ty jakbierzesz luteine bo ja sama nie wiem cz brac czy nie ,moj ginek wraca dopiero 20 lipa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska298
alina28 witaj w kluie ja tez jestem sama w domu tzn.mały spi a maz w pracy wec ze staran nici;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia moj wrócił ale czuje sie jakbym była sama w domu masz gg moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska298
alina28 oczywiscie ze mam 9272057;)jestem zawsze niewidoczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuska298 - strasznie mi przykro, ze mialas takie paskudne stresy. pewnie przez t oCi ta prolaktyna tak skoczyla. ja bym na Twoim miejscu wziela cos na wywolanie - luteine czy cos. albo poczekala, jesli w miedzyczasie mialas owulacje - moze po prostu jeden okres Ci wyskoczyl. ale podejrzewam, ze przez prolaktyne moglas nie miec owulacji. kiedys mi jedna ginekolozka powiedziala, ze jak okresu nie ma do 3 miesiecy, to jeszcze nie tragedia. potem sie mozna popsuc... wiec moze poczekaj na swojego ginekologa. szczerze mowiac nie wiem, co Ci poradzic. ja biore luteine oficjalnie od 15 dnia cyklu, a nieoficjalnie zawsze troche przeciagam i sprawdzam, czy nie mialam skoku temperatury, bo gdzies wyczytalam, ze zbyt wczesne podanie luteiny moze przyblokowac owulacje. ja w ogole jakos tak intuicyjnie ide, bo ja zawsze nietypowa bylam . jak tam zakwasy po wczorajszych cwiczeniach? a mnie dzisiaj kluje w boku, ale nie jajnik, tylko tak bardziej z boku. czasami nawet sie to klucie przemieszcza na plecy. no ale nic - na wszelki wypadek zadzialalismy, chociaz dzisiaj rano skoku temperatury nie odnotowalam..... chyba sie zupelnie rozregulowalam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziulka 75
do Grubcia moim zdaniem spokojnie tak czasami się zdarza że są plamienia .Jak ja miałam poronienie to leciało tak porządnie.Czasami bywa tak że kobiety maja miesiączke przez 3 miesiące.Powinnaś odpoczywać i pozytywnie myśleć.Skupić się na tym jak ślicznie rośnie fasolka i cieszyć się.Myśl pozytywnie a ja trzymam kciuki za Was.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska298
polinka99 wziełam dzisiaj luteinena wywołanie i na pewno nie długo dostane.....w maju brałam tak jak ty od 15-25 dnia cyklu raz dziennie luteine i okresu nie dostałam ;(ale to chyba za mało sama nie wiem wizyte mam na 24 wiec to jeszcze dwa tygodnie....mozna zwariowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuska298 - a badalas progesteron? ja badalam i mam polowe dolnej granicy, znaczy sie o wiele za niski. dobrze jest to zbadac, bo w razie ciazy trzeba ciagnac na luteinie, zeby uniknac komplikacji. ja bym na Twoim miejscu brala luteine przez 10 dni, a potem odstawila i poczekala na okres i wizyte u gienka. to znaczy oficjalnie powinno sie brac luteine przez 10 dni i potem czekac na okres. jak sie nie pojawi, to znowu odliczyc do 15 dnia i znowu zaczac brac. no chyba ze brak okresu spowodowany jest ciaza, t owtedy bron boze nie odstawiac. ale zobacz, co Ci gienek powie, bo on sie na pewno zna lepiej ode mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, u mnie sie zaczyna... od kilku dni mam akcje wymiotną kilka razy a dzień. Wczoraj w pracy az 2 razy, za to nei pamiłam:-) Dzisiaj z rana nic nei zjadałam i tak poszlam rzygać... jeju ja z Maćkiem tak nei miałam!!! O 4ej w nocy mojemu Maćkowi zachciało sie mleka, poszlam zrobic i nei bylo mnie ze 20 minut, jak wróciłam Maciek juz spał w naszym łóżku. A ja podczas robienia mleka, prawie mdlałam i na kiblu siedziałam i nei moglam nic zwrócić, a wszystko bylo przygotowane - woda ciepła do mleka w termosie, zimna też, normalnei to mleko bym zrobiła w 2 minuty. Najgorsze to wstać z łóżka rano, odracu cofka, wtedy szybko się kładę spowrotem az mi przejdzie i powolutku wstaję. Udaje się ale dużo cierpliwości trzeba. W pracy mówią że wyglądam jak struta, blada na twarzy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grubcia80 - oto radosci macierzynstwa...... na szczescie widze, ze u Ciebie wraca do normy - bardzo sie ciesze. mnie klulo w boku caly ranek, teraz mi troche przeszlo. az mnie ciekawi, czy to byla owulacja. nie wiem, czy owulacja moze wystapic bez skoku temperatury.... nie chce sie nakrecac, bo pewnie sie znowu okaze, ze to zwykla niestrawnosc albo inne swinstwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. mam jakieś dziwne plamienie. myślałam ze to @ a tu 29 dc i 30 miałam lekkie plamienie a dzisiaj juz nic troche tylko brunatnego sluzu i zadnego bolu typowego dla @ tylko piersi mnie strasznie bolą. i niewiem czy to ten bromek czy co. pojecia nie mam czy to moze tak pomalu @ sie zaczyna. miala ktoras z was przy bromku plamienia lub cylk sie wam wydłuzyl??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polinka owu moze byc do dwoch dnie przed skokiem i do dwoch dni po skoku cos mi sie tak o uszy obilo. mnie podczas owu jajniki pobolewaja albo tylko jeden. a mocny bol wydaje mi sie ze moze oznaczac pekniecie pecherzyka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -P 1988
Odebrałam wyniki badan, wszytskich badan. Żadne nie są w normie. Do tego PCOS i dalej wysoka, wyższa prolaktyna. Super;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia - oj tak bym chciala, zeby to bylo pekniecie pecherzyka.... bosmy z chlopem zadzialali troche w tym temacie i moze by sie w koncu udalo.... P1988 - strasznie mi przykro, ze te wyniki Ci takie zle wyszly. Ale dostalas cos do leczenia? na cale szczescie duzo rzeczy da sie naprawic, szczegolnie jak sie jest mlodym i pieknym :) glowa do gory, nie martw sie za bardzo, bo to tylko moze zaszkodzic. Jakie wyniki dokladnie robilas? duze masz odchyly od normy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P1988 wklep nam tu te twoje wyniki razem z normami moze nie jest az tak zle. Polinka no miejmy nadzieje fajnie by bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia - teraz to mnie w ogole kluje pod zebrami. Tak mi sie to klucie przemieszcza... no nic, zobaczymy za jakies dwa tygodnie :) P1988 - moze rzeczywiscie wrzuc tu te wyniki, to sprobujemy Cie pocieszyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polinka a mialas na bromku jakeies plamienia bo ja mialam wczoraj i przedwczoraj myslałam ze to @ a tu cisza...hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p 1988
Nie wiem czy warto mnie pocieszac. Wiecie sama prolaktyna to jeszcze do przezycia z jej walką,ale ten zespoł PCO. A nie musicie mnie pocieszac, bo mnie odrazu ,, pocieszyl'' lekarz na oddziale bo ja to robiłam w szpitalu.Teraz zrobie przerwe w lekach. ( aa mimo 17 razy wiekszej prolaktyny Polinka to ja mam pecherzyk w 4 d.c ma 8 mm)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P1988 kochana ale z PCO tez mozna zajsc mojej kolezance gin zalecil pigulki na 3 miesiace a po nich zaraz starania.ponoc na anty organizm sie uspakaja i janiki odpoczywaja hmm ale niewiem jak to jest jak do tego prl jest wyzsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ze te pecherzyki nie pekaja przez wysoka PRL i co za tym idzie to zespol policystycznych jajnikow:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marigold81
Cześć dziewczyny. Długo się nie odzywałam, ale tak jakoś wyszło.Ewcia nie chcę zapeszać, ale myślę,że może udało ci się zafasolkować, bo plamienie podobno zdarza się jak zarodek się zagniezdża i piersi podobno też bolą. Ja niestety ten cykl mam bezowulacyjny, bo temperatura mi się w ogóle nie podniosła. Ostatnio jestem trochę chora i biorę chyba z pięć leków, a do tego antybiotyk, więc myślę, że to przez leki może nie być owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p 1988
Ewciu widzisz, sama sobie odpowiedziałas. Tabsy anty zwiekszaja poziom prl i co... Kółko graniaste...:P Zaczynam sie z tego śmiać!!! Za niedługo jade na ulop. Pomyślę. Przede mną stoi cały świat... Albo przymknę drzwi do świata dla fasolki. Albo już sama nie wiem. Wy możecie sobie w kazdej chwili pozwolić na fasolke, a dla mnie to jednak chyba jest za wcześnie.Tzn, ja bym chciała. Ale wiem, ze moge duzo w życiu stracić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marigold81
Ewcia mi po bromergonie to się cykle skróciły i piersi też mnie zawsze bolały przed @, a teraz po bromku to w ogóle mnie nie bolą, więc myślę, że może ci się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ciąza leczy PCO i nie załamuj sie bo napewno wszystko jest mozliwe i ani prolaktyna ani pco nie przeszkodzi nam wtym. hmm a co do plamienia to fajnie by bylo jakby to bylo takie plamienie dzis juz moj 31 dc i po plamieniu sladu nie ma myslicie ze moge zatestować za jakis dzien dwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marigold81
Myślę, że powinnaś zatestować jak najszybciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marigold81
P1988 myślę, że powinnaś podleczyć najpierw te hormonki, a potem się starać się o ciążę, bo nawet jak uda ci się zajść, to póżniej będzie trudno utrzymać tę ciąże. Także moze lepiej odpuścić sobie kilka miesięcy i się podleczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×