Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

Gość gocha-04
Właśnie Madziusiek nie mam pojęcia zielonego, dlatego nadal jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłam od lekarza, mam skierowanie na USG jamy brzusznej, wymaz z gardła, posiew z moczu, jak nic nie wyjdzie to powiedziała że też już nie ma na co mi dac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natie75
Moje Kochane moze Wymi powiecie co z tymi moimi wynikami bo obczytalam pol neta i calkiem nic nie wiem a do gina dop w przyszlym tyg A wiec odebralam dzis wynik toxo no i zrobilam cytomegalie jedna i druga ANA2 w tym koag tocznia i p ciala kardiolipinowe ale wyniki beda dop gdzies za tydzien Toxo mam wynik taki: PRZECIWCIALA PRZECIWKO TOXOPLAZMA IgG WYNIK-38,0 IU/mL WARTOSCI REFERENCYJNE-PRZECIWCIALA NIEOBECNE PRZECIWCIALA PRZECIWKO TOXOPLAZMA IgM WYNIK-PRZECIWCIALA NIEOBECNE WARTOSCI REFERENCYJNE-PRZECIWCIALA NIEOBECNE Ponizej pisze jeszcze takie cos Oczekiwane wartosci referencyjne; P-ciala przeciwko Toxoplazma gondii w klasie IgG(s)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
Natie ja się nie wypowiem, bo wcale takich badań nikt mi nie zlecił i nigdy nie robiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziorkus
A nie masz obok wyniku jakiś wartości preferencyjnych.. Bo z tego co napisałaś ciężko wywynioskować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natie na forum jest taki temat "toksoplazmoza- nie lekceważcie tego zagrożenia" - myslę że tam ktos pomoże odczytac wyniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Słuchajcie a co to może znaczyć? Położenie dziecka miednicowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziorkus
Położenie dziecka miednicowe, więc moim zdaniem to że dziecko jest ułozone pośladkami do przodu..Czyli jak sie dziecko nie przekręci to będzie cesarka...moja bratowa miała takie położenie z synkiem, i niestety tylko cesarka była mozliwa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
zaraz zwariuję...mój @ trwał 2 dni, dziś już szusza o co w tym wszystkim chodzi.... Nic tylko czekać, a może to od tego że wziełam castagnus i wiesiołek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natie75
Ucielo mi poprzednia wiadomosc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natie75
a wiec dalej pisalam tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia ma rację, to ułożenie pośladkowe czyli pupa na dole a głowka na górze, ale nie od razu musi być cesarka - może się obrócić przed porodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natie75
cholera co jest...ucina mi wiadomosci:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natie75
no i przyszla dzis pierwsza @ po# no to zaczynam mowy cykl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość interesantka25
no i dostalam bromka,pomimo pierwszego wyniku 14.70gdzie norma do 19.40 a drugi z obcizeniem zdaniem lekarza za wysoki 278.84 i bromek przez tydzien na noc po polowie a potem po calej tabletce.boje sie tych skutkow ubocznych,ale co zrobić .jak to ma pomodz mi zaciazyc to trzeba,zagryzdz zeby.ob teraz sie udalo.nastepna wizyta pod koniec opakowania.ciekawa jestem czy wplynie to cos na regularnosc moich miesiaczek.mam nadzieje ze tak.bede wtedy choc wiedziala kiedy ta owulka jest,bo na dzien dzisiejszy nie wiem nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
interesantka, jeśli boisz sie skutków ubocznych możesz np dwa dni zacząć od ćwiarteczki tabletki a potem pół. Ja zaczęlam od pół i nie było tragedii tylko spać mi się chciało. U mnie się uregulowało wszystko:) śluz sie pojawił i jakoś wszystko lepiej pracuje mam wrażenie, bo z owulacją to różnie bywało.A też miałam ta normalną prl w normie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziorkus
Widocznie taki luty skapy w miesiączki, bo ja też miałam bardzo krótki okres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
może to dlatego, że z nosa mi się lało (Tobie Madziusiek też) to z dołu trochę mniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość interesantka25
akurat,tym ze bd mi sie chcialo spac nie martwi sie,bo raczej mam ztym klopoty.no zobaczymy.przynajmniej jakis trop mam,z tym co si u mnie dzieje a nie jak do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahah Gosia może tak być:) Jeśli mimo tego że skąpy to jest ok wszystko to ja wolę taki niż te wcześniejsze okropne bolące. Bo to zmasowany atak był w jednym tygodniu na nas wszystkie to się rozdzieliło po troszeczku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
mnie strasznie 1dc brzuch bolał @ było niewiele, wczoraj trochę ból odpuścił i @ była taka średnia, a dziś szusza jakieś takie plamienie. No cóż to chyba przez to, że tamten cykl był jakiś taki długaśny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celinka85
Endi ja też miałam problem z wysokim OB przed hsg. Jak dobrze pamiętać to mi pomógł antybiotyk Unidox, brałam go przez jakiś czas i OB spadło mi po nim o połowę. Może spytaj się lekarza o ten lek, bo mi naprawdę pomógł. W ogóle to ulotka tego leku jest przerażającą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie znowu dupa.. ja chyba nie uwolnie sie od szpitala ...tym razem Maly wyladowal na dziecinnym. Od listopada w kazdym miesiacu jestesmy w szpitalu.... tym razem u niego podejrzenie padaczki... zemdlal w przychodni po szczepionce i niestety dostal drgawek ...a ze juz kiedys wyladowalismy z podejrzeniem padaczki to pewnie ak szybko nas nie puszcza ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzia 2
Nati przeciwciała nieobecne, tzn nie chorowałaś na toxo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×