Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

Gość Interesantka25
zuzu- rozumiem ze @ dalej brak,kiedy testujesz? ja bym chyba nie czekała...juz bym test zrobiła. miałaś.....no ja bym wolała nie mieć regularnego z powodu hormonów tylko z powodu ciązy.mysle i mysle...i ciągle to pytanie chodzi mi po głowie...."czemu sie nie udaje" Boże ja juz cierpliwość nie mam do tego wszystkiego...najchętniej zamknęła bym sie w szpitalu i niech mnie przeswietlaja i szukają co jest nie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pon miałam bete w sobotę robiłam test a teraz po przypadku Endi zrobie kolejny. Poczekam do soboty. Interesantka może już nie dlugo:) a ile się już staracie??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Interesantka25
no bez zabezpieczeń jedziemy juz 5 lat.....a typowe starania w dni płodne ponad 2 lata-jakoś tak bo juz straciłam rachube i az dziwne ze 5 lat bez zabezpieczania sie nie zaowocowało zwykłą jak to mówią wpadką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja przyjaciółka tak miała i okazało się że jej organizm przechodził menopauzę-w wieku 23lat- 1 jajnik jej skamieniał jakoś tak a drugi był sprawny-brała dufaston chyba tak to się nazywa non stop starała się z mężem i zaszła:)a w lipcu była umówiona na drożność jajowodów ale juz była w ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaa27
a my dziś idziemy do domku.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Interesantka25
witajcie dziwczyny mam do was prośbe....znalazłam lekarza w moim mieście,który wg opinii w internecie jest dobry w diagnostyce niepłodności.... mam odść czekania i chciałabym iśc do niego chociaz z podstawowymi badaniami..... ale niebardzo wiem jakie i kiedy je zrobić...... czy mogłybyście mi napisać jakies podstawowe i w którym dc je wykonać? licze na odzew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Interesantka25
zuzu a ta twoja @ przyszła wkońcu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Interesantka, ja wlasnie we wtorek bylam ponownie pierwszy raz u lekarza, tym razem w klinice nieplodnosci. Zanioslam swoje badania ale dala mi czesc do powtórki: tsh, fsh, lh, estradiol, testosteron i prolaktynę. Wykonuje się je w 2-5dc. No i progesteron tydzien po owulacji plus powtórka badania nasienia. CHyba warto takie mieć zrobione, jeśli nie robilaś. Justa super, że już w domciu:) Jak maluszek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natie75
Jestemfit dziękuję dziś doszła przesyłka:)) zaczynam od czerwca brać na nowo bromka:) U mnie 6dc @ poszła już przedwczoraj...jakiś krótki ten okres teraz był i jakiś skąpy...chyba z nerwów mi się tak porobiło.... Madziusiek czyli robisz na nowo badanka? to super musimy walczyć do końca-w końcu się uda!!! Dobrej nocy Kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może dobrze dziewczynki że idziecie do takiej kliniki. U mnie 36dzień wczoraj wieczorem i dzis nad ranem miałam bóle jajników i pełność w macicy niewiem wydaje mi sie że się zbliża jakoś bardzo powoli. Jutro robie test zobaczymy:( Endi jak się czujesz??jak samopoczucie??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natie, zaczynam leczenie od nowa i badania też bo zmieniłam lekarza, ostatni tylko dał skierowanie na laparo po pierwszej wizycie nawet bez zrobienia hsg więc jakoś nie wzbudził mojego zaufania. Myślałam, że w klinice będą ciągnąć od razu kasę, ale nawet zapytała ta nowa lekarka czy mam gdzie zrobić cytologię za darmo to ona by nie robiła bo to 50 zł i też część badań mam w miarę aktualnych to nie muszę powtarzać. Dzisiaj idę na monitoring owulacji, zobaczymy co tam się dzieje bo ostatnie cykle były krótkie skąpe i z plamieniami. Powiedziała że być może mam dużo cykli bezowulacyjnych albo za mało progesteronu. No zobaczymy, jestem dobrej myśli:) Nie wciskała mi ani inseminacji ani invitro, nawet słowem nie wspomniała, bardzo też miła życzliwa i BARDZO dokładna ta lekarka, siedziałam tam ok 45 min przeprowadziła cały wywiad łącznie z chorobami dziadków. Jestem dobrej myśli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest na poprzedniej stronie:) no to dobrze że nie naciąga na kasę:)trzeba być dobrej myśli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzu bolą mnie jajniki albo jajowody, nie wiem co mnie boli, najbardziej boli w nocy, i burczy mi w brzuchu, czekam na wtorkowy "wyrok", a ty masz stalowe nerwy, nie wiem czemu czekasz do jutra żeby test zrobic ... ? madziusiek to super że masz dokładną panią dr. wiadomo, najpierw stos badań do zweryfikowania, potem mozna myślec nad diagnozą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:-) Dziewczyny jestem pierwszy cykl z clo i duphaston...I dzisiaj jest 24 dc i boli mnie strasznie podbrzusze i mam upławy takie żółtawe..Myślicie że jakaś infekcja mi sie przyplatała? Ogólnie po duphastonie jestem rozdrażniona...Wysypało mnie na całym ciele i bolą mnie sutki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia, ja znam wiele lasek co pierwszym objawem ciąży było "wysypanie":) może leki pomogły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli nie przejdzie do poniedziału to pójdę do lekarza.. Chciałabym żeby to były objawy na ciąże...Raz z takim zestawem się udało...Ale ja ogólnie przestałam się nastawiać...I chyba pomału tracę nadzieję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia, jak się nie poprawi to faktycznie idź do lekarza. Ja właśnie się zbieram na usg, zobaczymy czy coś urosło w jajnikach bo we wtorek jeszcze nie było pęcherzyka dominującego. Miłego weekendu Wam życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha a jak mi burczy nad ranem że aż psa budzę-tylko to chyba nie jest objaw ciąży:) czekam do jutra jakoś nadal mam nadzieję że @może zaraz nadejdzie:(jak to nie jest ciąża to gdzie on jest:(:(:(buu... Endi w pon do lekarza idziesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Interesantka25
zuzu jutro wszystko bd jsne i albo w jedną albo w drugą strone. nic sie nie martw....a potem do gin i ewentualnie luteina na wywołanie.... u mnie bóle typowo okresowe...dół brzucha boli...oj boli....i jakby taki dziwny ucisk i ciąnięcie na wiąziadle kości biodrowej czasem...wczoraj całą noc mnie brzuch bolał.....dziwnie jakoś....ja wogóle tak sobie mysle...ze mój jewy jajnik coś nie tego bo go bardzo rzadko czuje przy owulce albo i wcale.może jest niesprawny.i coś nerki chyba mi nawalają...bo przed okresem tak je czuje ze hej....tak jak w tym momencie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Interesantka25
zuzu jutro wszystko bd jsne i albo w jedną albo w drugą strone. nic sie nie martw....a potem do gin i ewentualnie luteina na wywołanie.... u mnie bóle typowo okresowe...dół brzucha boli...oj boli....i jakby taki dziwny ucisk i ciąnięcie na wiąziadle kości biodrowej czasem...wczoraj całą noc mnie brzuch bolał.....dziwnie jakoś....ja wogóle tak sobie mysle...ze mój jewy jajnik coś nie tego bo go bardzo rzadko czuje przy owulce albo i wcale.może jest niesprawny.i coś nerki chyba mi nawalają...bo przed okresem tak je czuje ze hej....tak jak w tym momencie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde mój wpis się nie pojawił:((wrr wiec powtórzę:) mi też bardzo burczy w brzuchu najbardziej rano aż mojego psa tym budzę:)ale wątpie żeby to był objaw ciąży:) Endi w poniedziałek masz lekarza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli będę w ciąży to chyba upadnę bo beta się pomyliła i 1 test;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzu teraz pewnie przez stres Ci się opóźnia, ale podziwiam że jeszcze testu nie zrobiłaś:) ja już bym z 10 zrobiła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha robiłam w sobote i wyszedł neg. więc byłam pewna że w tyg dostanę ale widzę że coś nie zabardzo:( jutro kolejne podejście chyba 2 test juz się nie pomyli tymbardziej żę nie mam żadnych innych objawów ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natie75
Madziusiek to super może ta lekarka w końcu coś zrobi i pojawi sie u Ciebie dzidzia:))) Ja sie zastanawiam czy też nie zmienić lekarza...choć na decyzję mam jeszcze z dwa miesiące......Teraz za to przyplątała mi się jakaś infekcja bo szczypie przy sikaniu masakra ale we wtorek mam wizytę u gina to coś mi przepisze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×