Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

Dziewczyny jest mi tak nie dobrze;(;(zaraz mam gości a mi niedobrze;(;(nie wiem czy to grypa żołądkowa czy może jednak ciążą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jest mi tak nie dobrze;(;(zaraz mam gości a mi niedobrze;(;(nie wiem czy to grypa żołądkowa czy może jednak ciążą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde dopiero będzie w pon po 16:(wkurzyłam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
cześć dziewczyny ostatnio nie mam możliwości na siedzenie na forum. Dziś zaczynam kolejny cykl. Jeszcze co prawda nie zaczęłam, ale to juz kwestia godzin, a nawet minut, bo brzuch konkretnie już boli. Endi, Interesantka bardzo się cieszę i GRATULUJĘ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
Zuzu to ci się porobiło w tym cyklu...ale mam nadzieję, że w pon beta już pokaże jakieś konkrety. Może miałaś późno owulacie i zagnieżdżenie i dlatego poprzednia beta wyszła ujemna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
Sorki tak mi się co chwile przypomina. Justa nie wiem czy już gratulowałam synka, więc teraz to robię GRATULUJĘ i zdrówka życzę! Czyli jednak Bartuś został przegłosowany :) bardzo ładne imię. Teraz czekamy na córeczkę Stokrotki.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś 44 dzień cyklu @brak:(już nie wiem co mam myśleć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natie75
zuzu to może to musi być sprawa fasolki że brak @...:) trzymam kciuki żeby to było to... Ale dziś pogoda masakryczna leje i wieje a ja do pracy na popołudnie wrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ani25
Cześć dziewczyny. Również, mam problem z prolaktyną od września 2012. Przez pierwsze trzy miesiące brałam Bromergon po 1 tabletce dziennie, miałam wtedy prolaktynę na poziomie 590.4 uIU/ml, a norma to 102-496 i wtedy miałam cykle 21,23,24 dniowe, każdy miesiąc był inny. Od stycznia dostałam więc Provere, też na 3 miesiące i byłam pewna, ze prolaktynę będę miała juz w normie, ale niestety :( było 84,88 ng/ml a norma to 5,18 - 26,53( badanie robione w innej przechodni). Po zmianie ginekologa, dostałam kolejny raz lek Bromergon, lecz większą dawkę (teraz jestem przy dwóch tabletkach dziennie a mam dojść do trzech). Przy dwóch tabletkach dziennie mam jedynie zawroty głowy jak wstaję z pozycji siedzącej. A tak to czuję się dobrze:) Jeśli chodzi o staranie się o dzidzię przy Bromergonie, to moja ginekolog mówiła, że jak tylko dowiem się o ciąży to mam przestać brać ten lek. Myśle, że jest to właśnie czas, w którym powinnyśmy dostać miesiączkę, kiedy jej nie dostajemy czyli około 4 tygodnia. Tak więc, PROLAKTYNKA25 u mnie prolaktyna nie spada, jednak pewnie przyczyną jest fakt, iż brałam Bromergon w zbyt małej dawce. Myśle, że na każda z nas lek będzie działał inaczej jak i jego efekty. A wy jak u was dziewczyny przebiega zbijanie prolaktyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natie już i ja zaczynam tak mysleć mimo że mało objawów ciązy... nie mam pojęcia czekam do poniedziałku jak na wyrok bety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzia 2
A ja w tym cyklu brałam clo, no i przez całe branie miałąm plamienia, koło 10dc ruszył jajnik, bo bolał mnie kilka dni, a dziś 16dc, a raczej pierwszy, bo mam @, no i wiadomo, że nie było owulacji. Kurcze, żeby przy clo tak skrócił się cykl, to dziwne całkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) jak po weekendzie??? Endi - jak się czujesz, jak z zgagą? Interesantka25 - jak się czujesz? kiedy wizyta u ginekologa? Zuzu - daj znać jak będziesz miała wyniki bety ja jutro mam dostać @, rano jak nic się nie rozkręci to zrobię test chodź to raczej będzie "formalność", ponieważ nie mam żadnych objawów, dopiero dzisiaj lekko pobolewa mnie brzuch, więc pewnie na @ ale z racji wyjazdu na długi urlop wole zrobić test. Mam pytanie po pierwszym stosowaniu bromka jaki miałyście @ czy przyszedł później czy wcześniej, czy w czasie? Ja od 17 dnia cyklu biorę jeszcze luteinę miłego i spokojnego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja ja normalnie dostawałam @ od 28-32 dni po braniu bromergonu ok 9 dni @ dostałam po 38 dniach. także nie wiem od czego mi się przesunał. Zuzu czekamy na wynik bety razem z Tobą ściskając kciuki :) Dobrze, że już po weekendzie bo ja cały spędziłam na uczelni, miałam 3 egzamin, bo sesja trwa... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprodukowałam się i mi posta nie dodało :( Nadzieja ja brałam bromka tak z 9 dni, normalnie @ dostawałam od 28-32 dnia a w tym cyklu dostałam w 38dniu nie wiem czy to przez niego czy nie :) Zuzu czekamy na wynik bety i ściskamy ksciuki:) Ja się cieszę, że już po weekendzie bo cały spędziłam na uczelni, sesja trwa więc 3 egzaminy miałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogóle moich postów nie dodaje... ehhh no więc pisze po raz 3 :) Nadzieja ja brałam bromergon tak z 9 dni i normalnie miałąm @od 28-32 dni a teraz w 38 dniu dostałam, nie wiem czy przez bromka czy przez co ale tak było ): Zuzu czekamy na wynik bety i ściskamy kciuki :) ja się cieszę, że już po weekendzie:) cały spędziłam na uczelni, bo sesja pełną parą, więc 3 egzaminy miałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzu jak beta ? Nadzieja czuję się w miare dobrze, rano mnie mdli i szybko muszę coś zjeśc, mam upławy na szczęście białe, ale zawsze sprawdzam czy to nie plamienia, sutki trochę bolą, zmęczona jestem, poza tym nic się nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninka27
czesc dziewczyny dzwonilam do lekarza i udalo sie, zgodzil sie na konsultacje jutro rano i moze przyjecie do szpitala ( bo na dzis mialam termin na laparo) zobaczymy, kiedy bedzie zabieg, w tym momencie jeszcze mam plamienia po okresie, wydaje mi sie, ze kolo srody i pewnie do piatku w szpitalu bede, bo jest swieto po drodze... juz sie stresuje.. trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antoninka moja koleżanka miała teraz laparo jakoś 1,5 tyg. temu :) mówiła, że nie było źle :) ja mam na koniec czerwca histeroskopię i też mam stresik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymamy ;))) jesli udalo by sie zrobic jutro to szans na wyjscie w czwartek jest ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oderałam wyniki ciazy brak a dziś 26dzień cyklu mam już tego dość:(:(jedyny plus prolaktyna się unormowała aleczka śmiesznie 3 twoje wpisy:) endi to dobrze że w miare dobrze się czujesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oderałam wyniki ciazy brak a dziś 46dzień cyklu mam już tego dość:(:(jedyny plus prolaktyna się unormowała aleczka śmiesznie 3 twoje wpisy:) endi to dobrze że w miare dobrze się czujesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzu ja tak miałam w zeszłym roku w maju, @ nie było, testy negatywne poszłam do gina to powiedział ze mam brać luteinę przez chyba 5 dni poźniej odstawić i w ciągu 2 dni chyba miała pojawić się @... i się pojawiła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha ja chyba poczekam jeszcze trochę już sama nie wiem co robić:(a może tak do 50 dnia cyklu:)hehe już wariuje normalnie:)szok niewiem czy poczekać czy iść do niej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Interesantka25
witajcie dziewczyny....!!!! u mnie naszczęście niec złego sie nie dzieje....czuje sie dobrze,brzuch troche czasem boli,sutki i piersi też,ogólnie spiąca jestem w ciągu dnia,ale jest ok.....narazie wg moich obliczeń to jest to zaczynam 6 tydzień....mam wizyte 11go czerwca....wtedy bd to początek 8 tygodnia ale nie wiem czy czasem nie polece wczesniej do innego lekarza upewnić sie ze wszystko ok....a z drugiej srony w 8 tygodniu juz powinno być widać serducho i dlatego zwlekam.....do 11go...no cóż poczekamy zobaczymy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Endi mam pytanko, jak mialaś robione USG stwierdzające, że pęcherzyk ciążowy w macicy to w którym tygodniu ciąży robiłaś USG i jakiej wielkości jest Twój pęcherzyk ciążowy? Czy zarodek już był serduszko biło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Interesantka Ty nie robiłaś na razie USG chociażby stwierdzający czy pęcherzyk ciążowy jest w macicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze zapytam dziewczyny będące we wczesnej ciąży czy boli was może brzuch? Macie jakieś dolegliwości inne?Przepraszam, że tak pytam ale kiedyś pisałam tutaj kilka wiadomości też miałam problem z prolatyną i tarczycą i udało się po po 5 miesiącach leczeniach (a 3 latach starań) zobaczyłam dwie kreski. Z tego co czytałam to interesantka podobnie zaszłyśmy w ciąże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajka, usg miałam w 5tyg i 4 dniu dokładnie, był tylko pęcherzyk ale zarodka jeszcze nie było widac, następne mam w 8 tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×